KEEP SMILING
UITSLAGEN
PROGRAMMA
Bekerwedstrijden
Roda '23-AFC
AFC 2 - Beursbengels
Bijlmer - AFC Zat (Bijlmer wns)
Rapiditas - AFC
VVA/Spartaan - AFC
AFC 2 - Blauw Wit
1-6
5-3
0-0
1-4
3-2
0-1
Alle teams dienen hun wedstrijden te spelen op de velden wel
ke in de rubriek 'programma' staan vermeld. Al worden op be
paalde momenten velden niet bespeeld, mag er niet worden
geruild!
PROGRAMMA ZATERDAG 9 SEPTEMBER
tijd
wedstrijd
klasse
nr.
veld
14.30
Kismet '82 - AFC
143
135
14.30
AFC 2 - Jong Holland 2
221
151
1
14.30
Eendracht V1 - AFC V1
022
048
1
12.30
Fortius 2-AFC 3
040
122
1
14.30
AFC4-DCG2
044
144
4
14.00
Roda'23 3-AFC 5
055
187
3
12.30
AFC 6 - Badhoevedorp 3
052
167
3
14.00
Oriënt2-AFC 7
056
193
2
14.30
AFC 8 - Badhoevedorp 4
060
190
3
11.30
Telstar A1 - AFC A1
302
3011
14.30
AFC B1 - Flevo Boys B1
323
3059
H
09.30
DWSD1 -AFCD1
beker
047
1
11.00
De Meteoor D2 - AFC D2
beker
112
1
10.00
Neerlandia/SLTO D3 - AFC D3
beker
179
1
11.15
Voorland D4 - AFC D4
beker
193
1
11.00
AFC D5 - KBV D5
beker
213
09.30
AFC D6 - Abcoude D7
beker
232
1
11.00
AFC D7 - Waterwijk D7
beker
227
1
09.30
AFC D8 - Argon D7
beker
220
09.30
Argon D8 - AFC D9
beker
225
1
12.30
AFC D10 - VVA/Spartaan D3
beker
243
1
10.00
Vespucci E1 - AFC E1
beker
347
2
11.00
AFC E2 - Sloterdijk E2
beker
407
4
11.15
KDO E3-AFC E3
beker
432
2
11.00
AFC E4 - AMVJ E4
beker
450
4
09.30
AFC E5 - St. Martinus E5
beker
478
4
eigen wit reserve shirt
09.30
AFC E6 - Almere E6
beker
493
4
12.30
AFC E7-Swift E7
beker
505
4
11.15
Legmeervogels E8 - AFC E8
beker
507
2
11.30
DCG E7-AFC E9
beker
506
3
09.30
AS '80 E7 - AFC E11
beker
501
4
12.30
AFC E12 - Abcoude E8
beker
513
4
10.30
Argon E10 - AFC E13
beker
508
6
PROGRAMMA ZATERDAG 9 SEPTEMBER
4 TEGEN 4 TOERNOOI F JUNIOREN
terrein AFC:
007 AFC F1A, Pancratius F1A, Swift F1A, Blauw Wit F1A
aanvang: 10.00 uur; veld: 2A en 2B
008 AFC F1B, Pancratius F1B, Swift F1B, Blauw Wit F1B
aanvang: 10.00 uur; veld: 2C en 2D
terrein DCG:
009 DCG F1A, AFC F2A, Neerlandia/SLTO F1A,
VVA/Spartaan F1A
aanvang: 10.00 uur; veld: 5A en 5B
010 DCG F1B, AFC F2B, Neerlandia/SLTO F1B,
VVA/Spartaan F1B
aanvang: 10.00 uur; veld: 5C en 5D
terrein Swift:
013 Swift F2A, DCG F2A, AFC F3A, KBV F2A
aanvang: 10.00 uur; veld: 3A en 3B
014 Swift F2B, DCG F2B, AFC F3B, KBV F2B
aanvang: 10.00 uur; veld: 3C en 3D
terrein SDW:
051 SDW F1A, Eendracht '82 F1A, Sloterpark F1A, AFC
F4A
aanvang: 10.00 uur; veld: 3A en 3B
052
SDW F1B, Eendracht '82 F1B, Sloterpark F1B AFC
F4B
aanvang: 10.00 uur; veld: 3C en 3D
terrein Buitenveldert:
061 Buitenveldert F2A, MFC F5A, Swift F5A, Pancratius
aanvang: 10.00 uur; veld: 2A en 2B
062 Buitenveldert F2B, AFC F5B, Swift F5B, Pancratius
F4B
aanvang: 10.00 uur; veld: 2C en 2D
terrein Swift:
091 Swift F4A, Legmeervogels F7A, AFC F8A, St. Marti-
nus F4A
aanvang: 10.00 uur; veld: 2A en 2B
092
Swift F4B, Legmeervogels F7B, AFC F8B, St. Marti-
nus F4B
aanvang: 10.00 uur; veld: 2C en 2D
terrein Blauw Wit:
111 Blauw Wit F3A, AFC F7A, Pancratius F3A, KBV F3A
aanvang: 10.00 uur; veld: 1A en 1B