E JUNIOREN
De kennismakingsbijeenkomst op 28 augustus jl. was een
groot succes! Zie voor enkele veel gesteld vragen en de ant
woorden elders in deze Schakel.
ATTENTIE - ATTENTIE ATTENTIE
Dames en heren leiders D, E en F teams
Onderstaand de geplande leidersbijeenkomsten in het AFC
clubhuis:
D junioren leiders maandag 11 september om 21.30 uur
E junioren leiders maandag 11 september om 20.00 uur
F junioren leiders donderdag 7 september om 21.00 uur
MAANDAG 11 SEPTEMBER, 20.00 UUR LEIDERSBIJEEN
KOMST E JUNIOREN IN AFC CLUBHUIS!
TRAININGSSCHEMA E JUNIOREN '95/'96
ingangsdatum woensdag 11 september a.s.
maandag 17.30 uur E2, E3
18.30 uur E1E-elftal
woensdag 14.30 uur E1, E2, E3, E4, E5, E6, E7, E8
15.30 uur E9, E10, E11, E12, E13, E-elftal
za 9.9: VESPUCCI E1-AFCE1 (beker), 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur
za 16.9: AFC E1 - ALMERE E1, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur
E1: Nadim Ben Rabba. Steven Engel, Tom van Kampen, Joey
van Leyenhorst, Joppe Out, Olivier Poederbach, Hugo Pola-
ne, Daniël Scholtens, Merijn Halsema
Leiders: Jan Polane (6177481) en Rinus van Leyenhorst.
za 9.9: AFC E2 - SLOTERDIJK E2 (beker), 11.00 uur; bijeen'
10.15 uur
za 16.9: LEGMEERVOGELS E2 - AFC E2, 10.00 uur: bijeen:
09.00 uur
E2: Toninho Berkleef, Floris Kloes, Jan-Willem Meyerhoven,
Benno Nihom, Patrick Verwey, Thomas Weyl, Lucas Bouw
man. Robbin Kieft, Tyrone de Groot
Leider: Jan Meijerhoven, tel. 6413590.
za 9.9: KDO E3 - AFC E3 (beker), 11.15 uur; bijeen: 10.15 uur
za 16.9: AFC E3 - KBV E3, 11.00 uur: bijeen: 10.30 uur
E3: Jan Hein de Beurs, Kerem Bakir, Olaf den Hartigh, Liran
Kroonenberg, Jimmy Manasse, Seth van Straten, Ruben v.d.
Woude, Yaron Yitzak, Tomas Bleeker
Leiders: Roy van Straten (6429168) en Pieter de Beurs.
za 9.9: AFC E4-AMVJ E4 (beker), 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
za 16.9: ABCOUDE E4 - AFC E4, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur
E4: Sam Bakker, Isaac Dullemans, Quinten de Haas, Daniël
Lionarons, Chiel Rouwendaal, Bram v.d. Schaft, Lee Sieradz-
ki, Tino de Bruyn
Leider: Fred Bakker, tel. 6769666.
za 9.9: AFC E5 - ST. MARTINUS F5 (beker), 09.30 uur; bijeen:
09.00 uur. AFC speelt in wit.
za 16.9: AFC E5 - KDO E2, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur
E5: Philipe Blokhuizen, Hidde Kwakkelstein, Flip Nieuwen-
huis, Fabian Roobeek, Michael van Steijn, Erik Verhagen,
Victor Versteegh, Tommie Winkler, Olivier Boeke, Ruben Co-
nitzer
Leiders: Joop Nieuwenhuis (6713068) en Carel Blokhuizen
(6769780).
za 9.9: AFC E6 - ALMERE E6 (beker), 09.30 uur; bijeen: 09.00
uur
za 16.9: DWS E3 - AFC E6, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
E6: Kasper van Beek, Masrur Butt, Daniël Dresden, Tom Ka
reis, Erik Meijer, Vincent Heit, Barry Groenteman, Kersten Pe
ters, Istvan Schiering, Bob Witkamp
Leiders: Leo Groenteman (6427954) en Willem van Beek
(6763404).
za9.9: AFC E7-SWIFTE7(beker), 12.30 uur; bijeen: 12.00 uur
za 16.9: AFC E7 - XANTHOS E2, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur
E7: Reinier van Dantzig, Winsten Polling, Manus Polling, Jef
frey Schaap, Boy Schaper, Arthur Strengers, Godard Stren-
gers, Jos Tambach, Mitchel Batista, Jonathan de Weers
Leider: Reinier van Dantzig (6763734).
za 9.9: LEGMEERVOGELS E8 - AFC E8 (beker), 11.15 uur; bij
een: 10.15 uur
za 16.9: NFC E5 - AFC E8, 09.00 uur; bijeen: 08.00 uur
E8: Juriaan Budde, Jurdao de Fretes, David de Jong, Sjors
Kaaks, Ingmar Kiemeney, Thomas van Mens, Felix Mulder,
Steven Rubinstein, Alex van Stokkum, Mathijs Timmermans
Leider: Oswald Kiemeney, tel. 6426441.
za 9.9: DCG E7-AFC E9 (beker), 11.30 uur; bijeen: 10.30 uur
za 16.9: AFC E9 - ABCOUDE E8, 12.30 uur; bijeen: 12.00 uur
E9: Philips Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok, Pascal Putter,
Jonathan Reijn, Jesse Rommerts, Sebastiaan Rommerts,
Melle Schellekens, Victor van Straelen, René Thoen
Leiders: Luciën Reijn en Ronald v.d. Boogaard, tel. 6143160.
za 9.9: AFC E10 is vrij!
za 16.9: ZSGO E2 - AFC E10, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
E10: Fabian van Amerongen, Piet van Eeghen, Patrick Fahim,
Thomas Flor, Martijn ten Kroode, Zianic Past, Sander van
Rossum, Lucas de Weerd, Geza Weisz
Leider: Maarten van Rossum, tel. 6642678.
za9.9: AS '80 E7- AFC E11 (beker), 09.30 uur; bijeen: 08.15 uur
za 16.9: AFC E11 - ST. MARTINUS E6,12.30 uur; bijeen: 12.00
uur
E11: Julius Ahuis, Edzard Evenhuis, Jarwo Gibson, Yaron Ibs-
sa, Thomas Lubbers, Timon v.d. Put, Stephan Selderijk, Ren-
ko Verheij
Leiders: Bert Lubbers (6259873) en Paul Verheij (6648020).
za 9.9: AFC E12 - ABCOUDE E8 (beker), 12.30 uur- bijeen'
12.00 uur
za 16.9: PANCRATIUS E5 - AFC E12, 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur
E12: Hugo Bos, Sebastiaan van Dam, Boris Davin, Boyd
Elstrodt, Dimitri Kat, Alric Morrison, Leo Schneider, Mink
Sjamsoedin, Robin Spiegel, Steven Terwindt
Leider: Sjan Sjamsoedin, tel. 6755693.
za 9.9: ARGON E10 - AFC E13 (beker), 10.30 uur; bijeen: 09.15
uur
za 16.9: BUITENVELDERT E5 - AFC E13, 11.00 uur; bijeen:
10.15 uur
E13: Bob Bruinsma, Paul Geusebroek, Carl Hamerslag, Phi
lip de Koning, Boris Ie Feber, Camille Merlen, Coen Slagveld,
Janny van Velzen, Steven de Wit
Leiders: Rob Hamerslag (6723481) en Pim Ie Feber (6769644).
18