ELFTALCOMMISSIE A
Karei Bouwens, Peter Draaisma, Martin Verburg, Maurice
Blank, Jos Blank, Wim Haagsma, Michael Berman, Wim Hu-
sers, SebvanZweeden, Franklin Sedoc, R. Post, R. Husers, J.
Beck, R. Wiersma, M. Ouderland, R. Ouderland, E. Meyer, R,
Stefels
Coördinatie en afschrijven bij Peter van de Waart, tel6935661
of 023-401081.
9.9: FORTIUS 2 - AFC 3 (122), 12.30 uur; bijeen: 11.30 uur
Scheidsrechter: A.S. Singels
16.9: AFC 3 - DVVA 4 (118), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC3: S. Bierman, J. Christiaans, R. Gielen, B. Honsdrecht,
C. Karsten, F. Meijer, M. Nieuwe Weme, N. van Ommeren, R.
Overhaart, R. Ritz, R. Snow, M. Temminck, F. Toth, H. Trim-
bach, S. Woldringh
Captain/afschrijven: Sebo Woldringh, tel. 6768617 (pr.) of
6666656 (zaak).
9.9: AFC 4 - DCG 2 (144), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
16.9: KBV 2 - AFC 4 (143), 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur
AFC 4: J. Benkers, A. Bode, R. Bovelander, F. Bovelander, A.
Breunesse, R. Crol, D. v.d. Hoek, A. v.d. Hoogte, R. van Kal
ken, J. Knaap, E. v.d. Langenberg, P. Openneer, R. van Poor
ten, R. van Rutten, P. Tramontin
Afschrijven bij Dennis v.d. Hoek, tel. 6413468 (pr.) of 6428185
(zaak).
9.9: RODA '23 3 - AFC 5 (187), 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur
16.9: AFC 5 - DVVA 3 (183), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Scheidsrechter: P. Brans
A.s. zaterdag 11.00 uur verzamelen bij Dick Huisman, Turf
schip 127 (brunch).
AFC 5: R. Akkerman, A. Anderiesen, R. van Doesburg, H.
Drenkelford, M. Dukker, R. van Dijk, T. Egbers, M. Gosler, L.
Hekster, N. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, W. Kieft, R. Koster,
R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, H. Sacksioni, A. van Stek,
A. van Teunenbroek, H. de Wit
Afschrijven: Rein Akkerman, tei. 02503-26006 of Dick Huis
man, tel. 6418133.
9.9: AFC6-BADHOEVEDORP3(167), 12.30uur; bijeen: 11.30
uur
16.9: AMVJ 6 - AFC 6 (166), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC6: H. Burgstra, R. Brandt, H. Dekkers, J. Koomen, F. Kra
mer, P. Kuin, M. Nooter, R. Oskam, R. Pförtner, B. Polder, R.
Prins, R. Ramkhelawan, P. Rehman, S. Scheerder, G. Stek,
M. Visser, D. van Vugt, G. de Wilde, W. de Witt
I Afschrijven bij Ward de Witt, tel. 6380615.
I 9.9: SC ORIENT 2 - AFC 7 (193), 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur
16.9: AFC 7 - OSC 4 (189), 12.30 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC 7: H. van Beek, N. Elskamp, E.J. Euwes, Mare de Hond,
Michel de Hond, J.P. Krak, R. Krak, R. Patinama, G. Patinama,
L. van Riel, R. Roode, T. Rövekamp, J. van Setten, M. Sjew a
Joem
Coaches: Nebel Shabi (6429227), Gijs Lipsch (6645864) en
Rinus van Ravenstein (6431245).
9.9: AFC8- BADHOEVEDORP4(198), 14.30 uur; bijeen: 13.30
uur
16.9: AMVJ 7 - AFC 8 (194), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC8: F. Berends, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van Dijk,
H. Hamersma, A. van Helden, W. Klooster, H. Koenders, M.
Koster, H. Lanfermeijer, A. van Leeuwen,R. Lobatto, P.B. Sis
sing, S. Steijn, Th. Willemsen, B. Zomer, S. Zomer
Afschrijven bijReinier van Dantzig, tel. 6763734 (privé) of
6627244 (zaak).
9.9: EENDRACHT V1 - AFC V1 (048), 14.30 uur; bijeen: 13.30
uur
16.9: AFC V1 - RKAV V2 (044), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC veteranen 1: H. Brouwer, N. Cohen, H. Coorengel, W.
Crouwel, Dick Dirksen, C. van Duyvenbode, H. Foppen, K. de
Graaf, B. Holdorp, Marcel Koster, A. Landman, R. Mantel, Pim
v.d. Meent, G. Smit, Dirk Spits, Ron Susan, Charles Thomas,
T. Timmerman, Jan Verhagen, D. Visser, W. Vos, A. Westerhof,
A. Wijnand, B. v.d. Bergh
Afschrijven donderdagavond tussen 18.00 en 21.00 uur bij Ab
Landman, tel. 02503 - 21371
PROGRAMMA ZONDAG 10 SEPTEMBER
AFC - AFC '34 (501056), 14.30 uur
Scheidsrechter: W.J. Hebing (6050); grensrechters: A.J.L.J.
Wallaard (2468) en K.C. Schimmel (2285)
Leider: H. Bijlsma; trainer: H. Kottmann; verzorger: K. Grosze
Nipper
DEM 2 - AFC 2 (610, 393), 12.00 uur
Scheidsrechter: C.H.H. Plug; leider: J. Draisma; trainer: E.
Warmerdam
HRC 2-AFC 3 (621, 399), 10.30 uur
Scheidsrechter: R.E. Verweij; Leider: Chr. Dekker; trainer: O.
Hoogendijk
DWS 2 - AFC 4 (622, 406), 11.30 uur
Scheidsrechter: Q.P. van Zanten; leider: J. Seunke; coach: P.
Ouderland; trainer: O. Hoogendijk
AFC 5 - DSS 2 (644, 453), 14.30 uur
Scheidsrechter: C.A. van Luxemburg; leider: R. Lobatto; trai
ner: M. Verburg.
PROGRAMMA ZONDAG 17 SEPTEMBER
DWV-AFC (501,052), 14.00 uur
Scheidsrechter: W. v.d. Berg (1019); grensrechter: A. Man in 't
Veld (2431) en C.M Meewisse (2211)
Leider: H. Bilsma; trainer: H. Kottmann; verzorger: K. Grosze
Nipper
AFC 2 - EDO 2 (610, 392), 11.30 uur
Scheidsrechter: W.A.G. Overman; leider: J. Draisma; trainer:
E. Warmerdam
AFC 3 - STORMVOGELS 2 (621, 398), 11.30 uur
Scheidsrechter: J.A.T. van Klooster; leider: Chr. Dekker; trai
ner: O. Hoogendijk
AFC 4 - CDW 2 (622, 403), 14.30 uur
Scheidsrechter: J.M. Kloosterhuis; leider: J. Seunke; coach:
P. Ouderland; trainer: O. Hoogendijk
STORMVOGELS 4 - AFC 5 (644, 451), 11.30 uur
Scheidsrechter: NN; leider: R. Lobatto; trainer: M. Verburg
De elftalcommissie wenst alle elftallen een sportief en suc
cesvolle start van het seizoen '95/'96.
12