KEEP SMILING
UITSLAGEN
PROGRAMMA
UITSLAGEN ZATERDAG 25 FEBRUAR11995
UITSLAGEN ZONDAG 26 FEBRUAR11995
ZOB2-AFC2
0-2
AFC-Holland
0-2
AFC VI - ABN/AMRO A V1
4-3
Schoten 2 - AFC 4
1-3
AFC 3 - Diemen 2
2-3
Sp. Noord 3-AFC 6
2-7
Rood Wit/A 3 - AFC 4
4-0
RKAVIC 9 - AFC 7
1-0
AFC 5 - Muiden 2
1-6
Uithoorn A1 - AFC A3
5-0
AFC 8 - Buitenveldert 9
1-3
AFC B2 - DWS B3
1-5
WGWB1 -AFCB1
2-2
AFC B3 - Pancratius B2
1-0
AFC D1 - ZRC/Herenmarkt D1
5-0
Diemen B2-AFC B4
AFC-14.10
AFC D2 - DWV D2
5-0
AFC C1 - DCG C1
1-0
AFC D7 - Waterwijk D6
5-1
Uithoorn C1 - AFC C3
1-2
AFC E3 - Swift E3
3-1
Sloterdijk C2 - AFC C4
4-4
AFC E4 - Amstelveen E4
9-0
AFC E5 - Argon E5
5-1
AFC E7 - AS'80 E7
9-1
AFC E8 - Buitenboys E8
2-3
AFC E10- Buitenboys E9
5-1
AFC E12-Argon E9
2-0
Alle teams dienen hun wedstrijden te spelen op de vel
den, welke in de rubriek 'programma' staan vermeld. Al
worden op bepaalde momenten velden niet bespeeld,
mag er niet worden geruild!
09.30
Abcoude E2 - AFC E2
904
118
K
PROGRAMMA, ZATERDAG 11 MAART 1995
K kunstgras, denk om je schoeisel!!!
tijd
wedstrijd
klasse
nr.
veld
11.00
AFC E3-KBV E2
905
121
4
AFC Veteranen?
10.15
Waterwijk E9 - AFC E4
910
152
3
14.30
AFC - Kismet '82
143
131
1
09.30
AFC E5 - Almere E7
915
180
4
eigen wit reserve-shirt meenemen!!!
11.00
Buitenboys E8 - AFC E6
917
190
2
12.15
Zandvoort'75/2 - AFC 2
221
151
09.30
AFC E7-Sport E1
914
172
4
14.00
RKAV V2 - AFC VI
021
034
2
11.00
AFC E8 - Blauw wit E5
918
196
4
14.30
AFC 3 - Kismet'82/4
042
118
3
12.30
AFC E9 - Sport E2
918
193
4
eigen wit reserve-shirt meenemen!!!
09.30
Diemen E6-AFC E10
920
208
2
AFC 4 VRIJ
AFC El 1 VRIJ!!!
14.30
AFC5-RAP 4
051
142
4
09.45
A'veen/OSO E4-AFC E12
922
220
2
12.00
RAP 6-AFC6
055
163
2
12.30
AFC F1 - VDO F1
951
248
4
12.30
AFC 7-Arsenal 4
056
165
3
11.00
AFC F2 - DCG F1
952
253
2
14.00
HRVC 2 -AFC 8
065
199
1
11.00
AFC F3 - Almere F3
956
270
2
14.30
AFC A1 - Ajax A2
302
3013
HV
11.00
WMS F1 - AFC F4
957
275
1
14.30
AFCB1 -Ajax B3
2
09.30
AFC F5 - DWV F3
960
293
2
11.00
AFC D1 - OSV D1
801
001
1
12.30
Fortius F2-AFC F6
962
304
K
09.30
Abcoude D2 - AFC D2
804
013
3
K kunstgras, denk om je
schoeisel!!!
09.30
AFC D3 - WA/Spartaan D2
807
028
1
09.30
AFC F7-Sport F1
964
315
2
11.15
KBV D3 - AFC D4
808
037
2
11.30
Orient F4 - AFC F8
964
317
1
11.00
AFC D5 - Abcoude D5
812
055
3
09.30
Fortius F4-AFC F9
967
333
K
09.30
AFC D6 - A'veen/OSC D3
815
076
3
K kunstgras, denk om je schoeisel!!!
12.30
AFC D8 - AFC D7
818
092
1
12.30
AFC F10 - Amstelland F2
967
336
2
AFC D8 eigen wit reserve-1
shirt meenemen!!!
12.30
AFC F11 - A'veen/OSC F4
968
338
2
09.30
DWSE1 -AFCE1
901
4
11.00
Abcoude F8 - AFC F12
968
340
3
6