ZAALVOETBAL
za 25.3: AFC F5 - TABA F2, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein Buitenveldert, 11.30 uur; bij
een: 10.45 uur.
F5: Thomas Flor, Philippe Hes, Gilles van Kesteren, Marijn ten
Kroode, Sander van Rossum, Stephan Selderijk, Victor
Schiering, Jamy van Velzen, Geza Weisz
Leiders: Eric Schiering (6758579) en John van Kesteren.
za 25.3: BUITENVELDERT M5 - AFC F6, 10.00 uur; bijeen:
09.15 uur.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein Sloten, 11.30 uur; bijeen: 10.30
uur.
F6: Milio de Charro, Stuart Clark, Edzard Evenhuis, Boris le
Feber, Coen Slagveld, Jeroen Smits, David van Tiel, Renko
Verheij, Steven de Wit
Leiders: Paul Verheij (6648020) en Harm Slagveld (6738799).
za 25.3: AFC F7 - AFC F8, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
AFC F7 speelt in wit.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein DWS, 11.30 uur; bijeen: 10.30
uur.
F7: Hugo Bos, Tino de Bruyn, Isaac Dullemans, Paul Geuse
broek, Carl Hamerslag, Ezra Jacobs, Peter Verhagen, David
Weinstein, Michiel Winkler, Luciano Zoon
Leiders: Rob Hamerslag (6723481) en Mark Zoon (6250899).
za 25.3: AFC F7 - AFC F8, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein Blauw Wit, 13.00 uur; bijeen:
12.00 uur.
F8: Youri Bottse, Joris Bouwens, Bob Bruinsma, Quinten Cor-
bey, Camille Merlen, Charley van der Meijden, Mare Pullens,
Mitchell Ramsahai, Joey Singels, Max Thöne
Leiders: Mario Singels (6183408) en Alex Bottse (6458069).
za 25.3: AS '80 F7 - AFC F9,12.00 uur; bijeen: 10.45 uur.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein WA/Spartaan, 10.00 uur; bij
een: 09.00 uur.
F9: Thomas Abeln, Nicolai Goetheer, Daniël Haven, Sharon
Henselijn, Mike Hollander, Yaron Ibssa, Dimitri Kat, Philip
Meijer, Ruben Moses, Brett Schiebergen
Leider: Eddy Meijer, tel. 6412133.
za 25.3: ROOD WIT/A F2-AFCF10,11.00uur; bijeen: 10.00uur.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein Eendracht '82, 11.30 uur; bij
een: 10.30 uur.
F10: Julius Ahuis, Jarwo Gibson, Ramon Kloosterman, Julian
Kuin, Nils van Lingen, Daniël Lionarons, Thomas Lubbers,
Wim Ostendorf, Timon van der Put, Bram van der Schaft
Leiders: Bert Lubbers (6259873) en Ben Ahuis (6269315).
za 25.3: AFC F11 - AFC F12,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
AFC F11 speelt in wit.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein AFC, 13.00 uur; bijeen: 12.30
uur.
F11: Diego Caeiro, Doran Goudsmit, Quinten de Haas, Ri
chard Root, Gregory Rochat, Ruben en Chiel Rouwendaal,
Lee Sieradzki, RutgerTeulings, Nigel Zurburg
Leider: Hans Zurburg, tel. 6955141.
za 25.3: AFC F11 - AFC F12,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 1.4: JEUGDDAGEN, terrein AFC, 13.00 uur; bijeen: 12.30
uur.
F12: Florian Admiraal, Bas Barteling, Marinus de Bruijn, Fer
dinand Grapperhaus, Jorden Hagenbeek, Jarno Michielsen,
Michael Parsser, Joakim Smit, Arthur Suermondt, Steven Ter-
windt
Leiders: John Parsser (6440029) en Ferdinand Grapperhaus
(6647625).
ZOMERTIJD!
In de nacht van zaterdag 25 op zondag 26 maart gaat de zo
mertijd in. De klok wordt dus één uur VOORUIT gezet. Houdt
hier dus rekening mee!
PROGRAMMA 28
di 28.3: Sporthallen Zuid, veld 1A
R4D SV OSDORP 3 - AFC 2,19.40 uur
Scheidsrechter: R.J. Sabajo
vr. 31.3: Calandhal
2B RKSV DCG 1 - AFC 1, 21.00 uur
Scheidsrechter: R.E. Bom
PROGRAMMA 29
di 4.4: Sporthallen Zuid, veld 1A
R4D AFC 2 - ASV RIVALEN 2, 21.50 uur
Scheidsrechter: H.P. Albers
OPSTELLINGEN EN AFSCHRIJVINGEN
AFC 1 W. H users 020 - 6 59 64 10
AFC 2 J. Walker 020 - 6 64 33 24
19