AfC
E-JUNIOREN
\?e s
AFC A 1 - AJAX A 2
AFC B1 - AJAXB3
E1:
za 11-3: DWS - AFC 1, 09.30 uur; bijeen 08.30 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: AFC 1 - Buitenboys, 11.00 uur; bijeen 10.00 uur.
Scheidsrechter: N.N.
E1Mathijs Blokland, David Caeiro, Kees Engel, Erik Everts,
Rogier Jansen, Stephan Openneer, Mathijs Ritman, Abel
Swaan, Ruben Zwart
Leider: Lex Swaan, tel. 6476277
E2:
za 11 -3: Abcoude - AFC 2 (118), 09.30 uur; bijeen 08.30 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: AFC 2-vrij.
Zaterdag 11/3 kunstgras schoenen meenemen!!!
E2: Danny Broekman, Frank van Brussel, Jurre van Keste-
ren, Roeland Mees, Martijn Meijer, Sander Staaks, Barry Vis
ser, Yannick Reiniger, Teun van Waesberge
Leider: Giel van Brussel, tel. 6712122 en Robert Visser.
fsn\
E3:
za 11-3: AFC 3 - KBV (121), 11.00 uur; bijeen 10.00 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: AFC 3 - Waterwijk 4 (124), 11.00 uur; bijeen 10.00
uur.
Scheidsrechter: N.N.
E3: Gorgio Berkleef, Jelle Bruinsma, Joel Goudsmit, Jan Ma
thijs Harderwijk, Liran Kroonenberg, Tom Marcus, Shamir de
Rijp, Sebastiaan Schoo, Daisuke Yamanaka
Leider: Hans Keegel, tel. 6427040.
E4:
za 11-3: Waterwijk 9 - AFC 4, (152), 10.15 uur; bijeen 09.00
uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: Waterwijk 10 - AFC 4 (153), 10.15 uur; bijeen 09.00
uur.
Scheidsrechter: N.N.
E4: Kerem Bakir, Jan Hein de Beurs, Wilco Eendebak, Pijke
Gunnik, Nicky Guyarro, Olaf den Hartigh, Seth van Straten,
David Toff, Ruben v.d. Woude, Yaron Yitzak
Leider: Roy van Straten (6429168) en Pieter de Beurs.
E5:
za 11 -3: AFC 5 - Almere (180), 09.30 uur; bijeen 08.45 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: Bijlmer - AFC 5,10.30 uur; bijeen 09.30 uur.
Scheidsrechter: N.N.
E5: Dick Bouwman, Rik v.d. Hoven, Laurens Ligthart, Paul
Overste, Joussef Saigh, Dominique Spoor, Gerrit Visser, Ma-
rius de Weerd, Daan de Winter
Leider: Kees v.d. Hoven, tel. 6646540.
ZATERDAG 11 MAART 14.30 UUR
EEN VOETBALFEEST
E6:
zal 1-3: Buitenboys-AFC 6 (190), 11.00 uur; bijeen 10.00 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: Almere - AFC 6 (191), 09.30 uur; bijeen 08.30 uur.
Scheidsrechter: N.N.
E6: Tarak Balje, Seciken Baykal, Philipe Blokhuizen, Mathijs
Joosten, Cilian King, Daniël de Koning, Chiraz Muradin, Da
niël Nivard, Alexander Peeters, Danny Ros
Leider: Eef Joosten, tel. 02984-3992.
E7:
za 11-3: AFC 7-Sport (172), 09.30 uur; bijeen 08.45 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: AFC 7 - Vespucci (175), 09.30 uur; bijeen 08.45 uur.
Scheidsrechter: N.N.
Eigen wit reserve shirt meenemen
E7: Ghassan Dahhan, Wadie Dahhan, Olivier Goetheer, Ok-
tay Kayan, Jonathan de Lieme, Joerie Lotze, Tim de Mey, Jaïr
Neamlich, Willem de Smit, Jurian Weerkamp
Leiders: Langha de Mey (6228785), Wil Weerkamp en Roelof
Lotze.
E8:
za 11-3: AFC 8 - BI. Wit (196), 11.00 uur; bijeen 10.00 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: De Meteoor - AFC 8 (195), 11.00 uur; bijeen 10.00
uur.
Scheidsrechter: N.N.
E8: Olivier Boeke, Ruben Conitzer, David de Jong, Hidde
Kwakkestein, Flip Nieuwenhuis, Fabtan Roobeek, Michael
vanSteijn, Erik Verhagen, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leiders: Lucas Boeke (6732573) en Joop Nieuwhuis
(6713068)
E9:
za 11-3: AFC 9 - Sport (193), 12.30 uur; bijeen 11.30 uur.
Scheidsrechter: N.N.
za 18-3: AFC 9 - TABA (196), 12.30 uur; bijeen 11.30 uur.
Scheidsrechter: N.N.
E9: MasrurButt, Barry Groenteman, Tom Kareis, Erik Meijer,
Kersten Peters, Danny Pinto, Jesse Rommerts, Sebastiaan
Robberts, Melle Schellekens, Ruben Slager, Bob Witkamp
Leider: Leo Groenteman, tel. 6427954.
14