AFC
D-JUNIOREN
\>e
AFCA1 - AJAXA2
AFCB1 - AJAXB3
ZATERDAG 11 MAART 14.30 UUR
EEN VOETBALFEEST
D1:
za 11-3: AFC 1 -OSV 1,11.00 uur; bijeen 10.15 uur.
Scheidsrechter: J. Parson.
za 18-3: AFC 1 -Voorland 1,11.00 uur; bijeen 10.15 uur.
Scheidsrechter: J. Parson.
D1: Jordi Diepeveen, Youri Douwes, Tjidako Gaspers, Bob
van Hellenberg, Nicky Koomen, Thijs van Leeuwen, Michiel
Parson, Daniël de Ridder, Alexander Röntgen, Karei van
Vugt, David Westerhof, Floris v.d. Wiele
Leiders: Arjan Anderiesen, tel. 6166638 en Leo de Leeuw
D2:
za 11-3: Abcoude 2 - AFC 2, 09.30 uur; bijeen 08.30 uur.
za 18-3: AFC 2-vrij.
D2: Menno Blaisse, Michael Bogaard, Hedde Bosma, Wouter
van Diemen, Leon Haverkamp, Thomas Heemskerk, Bennie
Jacob, BadrKassmi, Koen Munniksma, Martijn Munniksma,
Jochem Polane, Louis Stam, Ben Ullitz
Leiders: Geert Haverkamp, tel. 6169122 en Martin Bogaard.
D6:
za 11-3: AFC 6 - Amstelveen Osc 3, 09.30 uur; bijeen 09.00
uur.
Scheidsrechter: G. de Winther.
za 18-3: AFC 6 - VDO 4, 09.30 uur; bijeen 09.00 uur.
D6: Hugo Blaser, Benja Bruyning, Thomas Delfgaauw, Ro
bert Jan Eendebak, Jerry Hollander, Jop de Klein, Benjamin
Klumperbeek, Claudio Magawa, Alex Markus, Hans de Rooy,
Robin Schipper, Awinash Somai, Rik Vermeulen, Thomas
Woerde
Leider: Lucas Delfgaauw, tel. 6723054.
D7:
za 11 -3: AFC 8 - AFC 7,12.30 uur; bijeen 12.00 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther.
za 18-3: Abcoude 9-AFC 7,14.00 uur; bijeen 13.00 uur.
D7: Miza Akda, Jesse Beers, Joris Boeke, Micha van Eime-
ren, Gabor Flor, Jeff Grootes, Sander Kat, Freek Kolenberg,
Piet Mantel, Mutla Murat, Tim Scholten, Steffan van Slooten,
Dave de Winther, Oscar Zeegers
Leiders: Gabriël Flor (6645652) en Pieter Gosselaar
(6716149).
D8:
za 11-3: AFC 8 - AFC 7,12.30 uur; bijeen 12.00 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther.
za 18-3: Argon 5-AFC 8,10.30 uur; bijeen 09.15 uur.
D8: Diery Dioum, Sebastiaan Eliëns, Omer Garny, llan
Goudsmit, Tim van Grootheest, Tjerk ter Haar Romeny, Bert
Hoebee, Stephan Kaas, Yu Vrai Kumar, Michael Levi, Jordi
Lopies, Diego Medina, Maurits van der Meer, Max Muller
Leiders: Harold Levi (6412875) en Mannie Garny.
D3:
za 11-3: AFC 3 - WA/Spart. 2, 09.30 uur; bijeen 08.45 uur.
za 18-3: AFC 3 - Waterwijk 2,09.30 uur; bijeen 08.45 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther.
D3: Patrick Asscher, Michiel Blokland, Thijs Gadiot, Floris
Hakvoort, Reinier de Jong, Jonas Koperdraat, Niels Kronen
burg, Max van der Meulen, Percey Mosikily, Laurens Polder,
Nanne Praamstra, Raymond Prasing, Daan Roelofs
Leiders: Hans ter Burg, tel. 6261433 en Stanley Schulte.
D4:
za 11-3: KBV3-AFC4,11.15 uur; bijeen 10.15 uur.
za 18-3: WA/Spart 3 - AFC 4, 09.30 uur; bijeen 08.30 uur.
D4: Lo Andela, David Blok, Guido de Bruin, Merijn Bruystens,
Rene Glastra van Loon, Murat Guzler, Giamo van Kanten,
Sergio van Kanten, Gaby Klompmaker, Rory Ligthart, Jason
König, Merlin Stots, Tom Verhagen
Leider: Chris Bruystens, tel. 6121626.
D5:
za 11-3: AFC 5-Abcoude D5,11.00 uur; bijeen 10.30 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther.
za 18-3: AFC 5-AS'80 D5,11.00 uur; bijeen 10.30 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther.
D5: Pavel Ananich, Masahisa Asukai, Eylard van Fenema,
Jan Geusebroek, Michiel Huyse, Oscar-Jan Hoogland,
Alexander Jaspers, Guido Lassaly, Michel Nivard, Sander en
Mark Roering Warmolts, Tyrone van Wees, Fabian van Wij-
develd, Masarori Yokoo
Leiding: Mireille Versteeg, tel. 6 00 43 19
'sn\
13