ELFTALCOMMISSIE A
ELFTALCOMMISSIE B
PROGRAMMA ZONDAG 12 MAART
PROGRAMMA ZONDAG 19 MAART
Witt
Leider/afschrijven bij B. van den Bergh, tel. 6 42 92 26.
za 11.3: R.K.A.V. V2 - AFC V1. 14.00; bijeen 13.00 uur.
za 18.3: ABN/AMRO V1 - AFC V1.14.00; bijeen 13.00 uur.
AFC 9: H. Brouwer, N. Cohen, H. Coorengel, W. Crouwel,
DickDirksen, C. van Duyvenbode, H. Foppen, K. de Graaf, B.
Holdorp, Marcel Koster, A. Landman, R. Mantel, Pim v.d.
Meent, G. Smit, Dirk Spits, Ron Susan, Charles Thomas, T.
Timmerman, Jan Verhagen, D. Visser, W. Vos, A. Westerhof,
A. Wijnand
Afschrijven donderdagavond tussen 18.00 en 21.00 uur bij
Ab Landman, tel. 02503 - 21371
TONEGIDO - AFC (501057), 14.00 uur.
Scheidsrechter: B. Mulder (5184); Grensrechter: H.B. Martin
(2207) en G. Verhoogt (2336); Leider: H. Bijlsma; Trainer: H.
Kottman; Coach: P. v.d. Meent: Verzorger: K. Grosze Nipper
AFC 2 - ARGON 2 (610, 396), 11.30 uur.
Scheidsrechter: C. v.d. Poll; Grensrechter: J. Poepon; Trai
ner: D. Hoogendijk; Leider: J. Draisma
Buitenveldert 2 - AFC 3 (622, 406), 12.00 uur.
Scheidsrechter: J.E. Tieman; Leider: Chr. Dekker; Trainer:
D. Hoogendijk
AFC 4 - RCH 2 (632, 420), 14.30 uur.
Scheidsrechter: L.G.Th, de Rooy; Leider: J. Seunke; Trai
ner: P. Ouderland
F.C. Amstelland 2 - AFC 5 (645, 459), 11.30 uur.
Scheidsrechter; O.G. Heidanus; Leider: P. v.d. Dungen;
Trainer: P. Ouderland
DHC - AFC (501055), 14.00 uur.
Scheidsrechter: N.C.W. Muurmans (4265); Grensrechter:
A.J.L.J. Wallaard (2468) en P. Maksimovic (2206); Leider: H.
Bijlsma; Trainer: H. Kottman; Coach: P. v.d. Meent; Verzor
ger: K. Grosze Nipper
AFC 2-DWV 2 (610, 395), 11.30 uur.
Scheidsrechter: C.B.D. van Velzen; Grensrechter: J. Poe
pon; Leider: J. Draisma; Trainer: O. Hoogendijk
Aalsmeer 2 - AFC 3 (622, 407), 11.30 uur.
Scheidsrechter: P.G. Steur; Leider: Chr. Dekker; Trainer: D.
Hoogendijk
AFC 4 - Blauw-wit 2 (632, 419), 14.30 uur.
Scheidsrechter: R. Gaasbeek; Leider: J. Seunke; Trainer: P.
Ouderland
OPSTELLINGEN B-COMMISSIE-COMPETITIE
N.B. LET OP DE AANVANGSTIJDEN EN KIJK OOK BIJ
ALLE ELFTALLEN, VERANDERINGEN ZIJN MOGELIJK
zo 12.3: SLOTEN 3-AFC 6(591), 14.30 uur; bijeen 13.00 uur
AFC
Scheidsrechter: R.G. Hartogh.
zo 19.3: AFC 6 - ZSGO 2 (591), 14.30 uur; bijeen 13.30 uur
AFC
Scheidsrechter: R. de Boer.
AFC 6: Ballast, Bleeker, v.d. Bold, Bollen, Elias, Ellerbroek,
Geusebroek, R. v.d. Hoek, R.T. v.d. Hoek, De Hond, Kruys-
wijk, T. van Leeuwen, A.J. Veltema
zo 12.3: AFC 7-AGT 2 (601), 14.30 uur; bijeen 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: H. Fritzsche.
zo 19.3: BLAUW WIT 3 - AFC 7 (598), 14.00 uur; bijeen 12.30
uur AFC
AFC 7: Cyklik, Drenkelford, Foreman, Hiera, Kanner, Kuij-
venhoven, M. van Leeuwen, Lobatto, De Metz, Nabarro, Tri
oio, Voet, Y. v.d. Wieken, H. de Wijs jr., De Zwart
zo 12.3: AFC 8-NFC 6 (622), 14.30 uur; bijeen 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: R. de Boer.
zo 19.3: AFC 8 - FLEVO '80/3 (623), 14.30 uur; bijeen 14.00
uur AFC
Scheidsrechter: H. Fritzsche.
AFC 8: Buskens, E. Hoegee, Kolf, Koopman, Perk, E. Petit,
A. RIJNVOS, F. Rijnvos, v.d. Velden, Vermeulen, Vertogen,
Visser, Voskamp, De Wit, Wijdoogen, Zwemmer
zo 12.3: AFC 9 - SLOTEN 5 (610), 12.00 uur; bijeen 11.30 uur
AFC
zo 19.3: AFC 9 vrij.
Scheidsrechter: H. Elias.
AFC 9: Bastiaens (2x), Emmen, Flam, Nieuwdorp, Pelsma,
J. Roedema, M. Roedema, Ruis, Sajet, Speelman, De Vries,
Walker
zo 12.3: RAP 7 - AFC 10 (637), 10. 00 uur; bijeen 09.30 RAP
zo 19.3: AFC 10 - ZPC 5 (636), 12.00 uur; bijeen 11.30 AFC
Scheidsrechter: H. Elias.
AFC 10: Barfod, De Boer, Cohrs, Van Driest, Van Gent, De
Groot, Jüch, Kuipers, Oostveen, De Pooter, De Steur, Stolk,
Theunisse, Willems
zo 12.3: EENDRACHT 4 - AFC 11 (691), 12.30 uur, bijeen:
12.00 uur EEND
zo 19.3: AFC 11 vrij.
AFC 11: Beumer, GAMELKOORN, Haitsma, Van Heijnin-
gen, Joop, Pekel, Pront, Ringe, Samson, Da Silva Curiël,
Springer, Swart, Thomas, Veldkamp, R. de Winther
Sporting Zuid 2 - AFC 5 (645, 459), 11.30 uur.
Scheidsrechter: W.L. Schoonen; Leider: P. v.d. Dungen;
Trainer: P. Ouderland
10