F1: Nadim Ben Rabba, Floris van Bodegrave, Steven Engel,
Merijn Halsema, Tom van Kampen, Joey van Leyenhorst, Oli
vier Poederbach, Hugo Polane, Daniël Scholtens
Leiders: Jan Polane (6177481) en Rinus van Leyenhorst.
za 14.1: AFC F2- PANCRATIUS F1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC speelt in het wit.
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F2: Toninho Berkleef, Ingmar Kiemeney, Wouter en Floris
Kloes, Jan-Willem Meijerhoven, Benno Nihom, Ronald Pie-
ters, Patrick Verwey, Thomas Weyl
Leiders: Jan Meijerhoven (6413590) en Saskia Nihom
(6793148).
Afmeldingen bij Saskia Nihom, tel. 6 79 31 48.
za 14.1: AFC F3 is vrij!
wo 18.1: ZAALVOETBALTOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F3: Fabian van Amerongen, Sam Bakker, Piet van Eeghen,
Patrick Fahim, Robin Kieft, Zianic Past, Rydell Poepon, Ma-
nus Polling, Lucas de Weerd
Leiders: Fred Bakker (6769666) en Ramon Poepon (6934571).
za 14.1: AFC F4 - SWIFT F4,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
wo 18.1: ZAALVOETBALTOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F4: Sebastiaan van Dam, Boris Davin, Boyd Elstrodt, Alric
Morrison, Jasper Pelsma, Anne van der Schaaf, Leo Schnei
der, Mink Sjamsoedin, Robin Spiegel
Leiders: Sjan Sjamsoedin (6755693) en Jan van der Schaaf
(6251269).
za 14.1: AFC F5 - XANTHOS F1, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur
AFC speelt in het wit
wo 18.1: ZAALVOETBALTOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
1 draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F5: Thomas Flor, Philippe Hes, Gilles van Kesteren, Marijn ten
Kroode, Sander van Rossum, Stephan Selderijk, Victor
Schiering, Jamy van Velzen, Geza Weisz
Leiders: Eric Schiering (6758579) en John van Kesteren.
za 14.1: DCG F3 - AFC F6, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
i strepen op de vloer veroorzaken!
F6: Milio de Charro, Stuart Clark, Edzard Evenhuis, Boris Ie
Feber, Coen Slagveld, Jeroen Smits, David van Tiel, Renko
Verheij, Steven de Wit
Leiders: Paul Verheij (6648020) en Harm Slagveld (6738799).
za 14.1: IVV F3 - AFC F7, 12.15 uur; bijeen: 11.15 uur
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F7: Hugo Bos, Tino de Bruyn, Isaac Dullemans, Paul Geuse
broek, Carl Hamerslag, Ezra Jacobs, Peter Verhagen, David
Weinstein, Michiel Winkler, Luciano Zoon
Leiders: Rob Hamerslag (6723481) en Mark Zoon (6250899).
za 14.1: AFC F8 - TOB F2, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F8: Youri Bottse, Joris Bouwens, Bob Bruinsma, Quinten Cor-
bey, Camille Merlen, Charley van der Meijden, Mare Pullens,
Mitchell Ramsahai, Joey Singels, Max Thöne
Leiders: Mario Singels (6183408) en Alex Bottse (6458069).
za 14.1: VOORLAND F3-AFC F9,09.30 uur; bijeen: 08.30 uur
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F9: Thomas Abeln, Nicolai Goetheer, Daniël Haven, Sharon
Henselijn, Mike Hollander, Yaron Ibssa, Dimitri Kat, Philip
Meijer, Ruben Moses, Brett Schiebergen
Leider: Eddy Meijer, tel. 6412133.
za 14.1: AFC F10 is vrij!
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F10: Julius Ahuis, Jarwo Gibson, Ramon Kloosterman, Julian
Kuin, Nils van Lingen, Daniël Lionarons, Thomas Lubbers,
Wim Ostendorf, Timon van der Put, Bram van der Schaft
Leiders: Bert Lubbers (6259873) en Ben Ahuis (6269315).
za 14.1: ALMERE F7-AFC F11, 13.00 uur; bijeen: 11.45 uur
wo 18.1: ZAALVOETBALTOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F11: Diego Caeiro, Doran Goudsmit, Quinten de Haas, Ri
chard Root, Gregory Rochat, Ruben en Chiel Rouwendaal,
Lee Sieradzki, RutgerTeulings, Nigel Zurburg
Leider: Hans Zurburg, tel. 6955141.
za 14.1: AFC F12 - OSV F4,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur
wo 18.1: ZAALVOETBAL TOERNOOI, 13.15 uur; bijeen: 13.00
uur Sporthallen Zuid
draag bij het zaalvoetbal toernooi schoenen die geen zwarte
strepen op de vloer veroorzaken!
F12: Florian Admiraal, Bas Barteling, Marinus de Bruijn, Fer
dinand Grapperhaus, Jorden Hagenbeek, Jarno Michielsen,
Michael Parsser, Joakim Smit, ArthurSuermondt, Steven Ter-
windt
Leider: John Parsser, tel. 6 44 00 29.
18