A JUNIOREN B JUNIOREN Thomas, die al eerder met de jeugd van AFC werkte, is een be grip in de voetbalwereld en we zijn blij dat hij bereid is gevon den dit seizoen de C 1/2-selectie te trainen en te coachenOok Dirk Spits, die bereid bleek Taco Visser (verhinderd door druk ke werkzaamheden) te vervangen, is een oude bekende. Als trainer-coach van het tweede en de A1 heeft hij in het verleden goed werk verricht. Dirk zal de B1/2 selectie gaan trainen en coachen. Dennis Gebbink, prominent middenvelder van ons eerste, zal zich ontfermen over de B3-selectie. De A3 en B4, alsmede de C3 t/m C6 zullen door Martin Verburg worden ge traind. 'Last but not least' zal de A1/2-selectie dit seizoen ge traind worden door Jesus Esteban. Vanaf 8 augustus is Jesus al weer druk in de weer. Bij de jong junioren is er in de trainersstaf niet veel veranderd. Jan Verhagen, Martin Verburg en Heini Otto zullen op de woensdagmiddag en maandagavond (Jan Martin) de trai ning verzorgen. De bedoeling is dat deze groep nog wordt uit gebreid. Ik wens bovengenoemde acht trainers veel succes en plezier. ber al enkele bekerwedstrijden gespeeld. Succes! Informatie over de samenstelling van de teams resp. selectiegroepen treffen jullie ook aan. Uiteraard betreft het zo vroeg in het sei zoen een voorlopige indeling, waarin nog wel het één en an der kan veranderen. Welnu, de meest essentiële zaken zijn weer de revue gepas seerd. Ik spreek tot slot de verwachting uit dat de vele jonge, maar binnenkort ook stokoude AFC-ers een fantastisch sei zoen tegemoet gaan met veel, heel veel voetbalplezier. Dat moet vast en zeker lukken met zo'n grote schare jeugdvrien- delijke AFC-ers. Bij voorbaat dank voor al jullie inzet. w.g., DE JEUGDVOORZITTER Als met al staat de trainersstaf met 45 jeugdteams voor een geweldig karwei. Het is juist ook tegen deze achtergrond van belang dat de hoofdtrainer van AFC, Pim van de Meent, zijn kennis en ervaring dit seizoen ook gaat inzetten voor de jeugdsector. En natuurlijk is er de jeugdcommissie (JC), die wederom zal pogen om de vele activiteiten in goed georgani seerde banen te leiden. De JC heeft dit seizoen versterking gekregen in de persoon an Arjan Anderiesen, die al eerder ac tief was als leider van de D1. Arjan zal zijn aandacht vooral richten op de volumineuse E categorie en zal tot nader order ook de F categorie 'coveren'. Verder treedt ook Erik van Aken toe tot de jeugdcommissie en wordt A commissaris. Erik heeft vroeger hoog gevoetbald en is daarnaast ook leider van het tweede geweest. Ervaringen die in de jeugdcommissie zeer van pas zullen komen. Ik wens Arjan en Erik veel plezier. Theo Boonstra, Joost de Weerd en Gerard de Winther zetten hun lidmaatschap van de JC voort en zijn resp. aanspreekbaar voor de A, B en D categorie. Voor meer algemene zaken kan men wederom terecht bij Jan Benoni (penningmeester JC), Jacques Parson (JC secretaris) en de voorzitter van JC, Ma- chiel van der Woude. Voor de goede orde zij overigens wel op gemerkt dat aken betreffende de ledenadministratie én con tributies niet bij de JC thuishoren, maar resp. bij de tweede se cretaris Ger van Caspel (tel. 6457230) en de tweede penning meester Edwin Geluk (tel. 6433722). Een belangrijke schakel tenslotte is het kleine legertje van ru im 60 teamleiders dat zich dit seizoen weer zal gaan inzetten voor de jeugd. De JC hoopt de definitieve invulling van het leiderscorps begin september rond te hebben. Ik wens alle leiders, vandeAl totdeF11, in dit voor AFC zo belangrijke seizoen veel succes. Zie het trainingsschema onder de rubriek 'Bestuursmedede lingen' voorin deze Schakel. za20.8: deelname toernooi Hollandia; bijeen: 9.15 uur wo 24.8: ZEEBURGIA - AFC; bijeen: 17.30 uur za 27.8: deelname toernooi WFC wo 31.8: DWV-AFC Spelers zullen persoonlijk worden uitgenodigd. Uitslag oefenwedstrijd: Zeeburgia - AFC 0-2 (dd. 13.8) De A1 en A2 zullen worden samengesteld uit: Guillermo Alken, Horis Christoffels, Marlon Deekman, Barth van Dongen, Joey Esionye, Ruben Esteban, Amancio Fran- kel, Brian van Gelder, Arjan v.d. Herik, Dennis Husers, Mario Jamett, Guy Lindeboom, Ronald Mijzen, Alejandro Neira Henriquez, Emile Neter, Aziz Ouladsiali, Raymond Pekel, Mi- quel Redons Schaatsbergen, Sammy Reynaert, Dominic Ro bles de Medina, Rody Spaan, Jasper Stuy, George Thé, Jaap Truijens, Irvin Waas, Casimir Westerveld, Thierry Wijnberg, Daan Brok, Sammy Carvalho Leiding: de heren J. Esteban (5532932/6442718) en C. Jo- chems (6198243). A3: John Assink, Antoine Chardet, Yordi Dol, M. de Hond, J. Iwan, Nicky v.d. Kar, Sander Lusink, Jeroen Meiiet, Yamie Roolvink, Jurriën van Heijningen Aanvang trainingen: 1 september 1994,19.30 uur Zoals de kop boven dit stukje al aangaf: wij AFC-ers worden dit seizoen honderd. Een mijlpaal voor de vereniging zonder weerga en daarom is het vanaf 18 januari 1995 feest met een hoofdletter F. Aan het uitgebreide jubileumprogramma, waar in de jeugd een prominente plaats inneemt zal in één van de volgende Schakels uitgebreide aandacht worden besteed. Zie het trainingsschema onder de rubriek 'Bestuursmedede lingen' voorin deze Schakel. We gaan nu echter toewerken naar de competitiestart, die voor de meeste teams op zaterdag 10 en zondag 11 septem ber plaatsvindt. De A1 en B1 bijten al eerder op 3 september de spits af. Ik ben zeer benieuwd waartoe deze standaard teams in staat zijn. Door de late vakantie is er slechts een be perkte aanloopperiode tot deze data, dus benut deze trai ningsperiode goed. In deze Schakel vinden jullie bij de ver schillende rubrieken informatie over de trainingen, trainings wedstrijden en toernooien. Verder worden er begin septem- TRAININGEN wo 17 augustus vr 19 augustus ma 22 augustus wo 24 augustus vr 26 augustus za 27 augustus ma 29 augustus 29 augustus Amsterdamse Bos Amsterdamse Bos Amsterdamse Bos Amsterdamse Bos Amsterdamse Bos Pancratius (uit) B2 Amsterdamse Bos WA - Spartaan B1 (uit) 18.00-19.00 uur 18.00 -19.00 uur 17.00-18.00 uur 17.00-18.00 uur 17.00-18.00 uur 19.00 uur 17.00-18.00 uur 19.00 uur 14

Schakels (clubbladen) | 1994 | | pagina 14