JEUGDDAG VOOR D-E EN F-JUNIOREN
IEDER TEAM SPEELT IN EEN POULE!
TIJDSDUUR:
D-JUNIOREN 2x15 MINUTEN ZONDER RUST
E-JUNIOREN 2x10 MINUTEN ZONDER RUST
F-JUNIOREN 2x 7V2 MINUTEN ZONDER RUST
IEDER AFC-ER NEEMT NAAST ZIJN AFC-UITRUSTING
EEN WIT RESERVE-SHIRT MEE!
Poule: 020
10.00 terrein DCG: (2e en 5e veld)
DCG D1 - AFC D1 - DWS D1 - WA/Spartaan D1
Poule: 025
10.00 terrein AFC: (1e en 3e veld)
AFC D2 - DWSV'61 D2 - DCG D4 - Swift D3
Poule: 028
10.00 terrein Buitenveldert: (1e en 2e veld)
Buitenveldert D3 - USMA D1 - AFC D3 - Sloterdijk D2
Poule: 029
10.00 terrein De Germaan: (1e en 2e veld)
De Germaan D1 - WA/Spartaan D2 -
Buitenveldert D2 - AFC D5
Poule: 030
10.00 terrein Pancratius: (1e en 2e veld)
Pancratius D2 - AFC D4 - Sloterdijk D4 - DCG D5
Poule: 031
10.00 terrein Sloterpark: (1e en 2e veld)
Sloterpark D1 - WA/Spartaan D2 - AFC D6 - Blauw
wit D3
Poule: 057
10.00 terrein Argon: (4e en 5e veld)
Argon D7 - Fortius D6 - Abcoude D10 - AFC D7
Poule: 141
10.00 terrein AFC: (2A en 2B veld)
AFC E1 - KBV E1 - WA/Spartaan E1 - Sloterdijk E1
Poule: 143
10.00 terrein Blauw wit (kunstgras velden)
denk om je schoeisel!!!
Blauw Wit E1 - AFC E2 - DCG E2 - SNA E1
Poule: 146
10.00 terrein Eendracht '82: (1A en 1B veld)
Eendracht '82 E1 - AFC E3 - Swift E4 - SDZ E2
Poule: 147
10.00 terrein SDW: (2A en 2B veld)
SDW E1 - DWS E2 - Buitenveldert E2 - AFC E4
Poule: 150
10.00 terrein Sport(1A en 1B veld)
Sport E1 - WA/Spartaan E2 - AFC E5 - De Germaan
E2
Poule: 152
10.00 terrein V V: (3A en 3B veld)
V V E1 - Swift E5 - WA/Spartaan E3 - AFC E6
Poule: 154
10.00 terrein Sloterdijk (2A en 2B veld)
Sloterdijk E3 - DCG E5 - AFC E8 - Blauw wit E4
Poule: 155
11.30 terrein AFC: (4A en 4B veld)
AFC E9 - Swift E7 - DCG E6 - Pancratius E3
Poule: 156
11.45 terrein Swift: (3A en 3B veld)
Swift E6 - AFC E7 - Pancratius E4 - Buitenveldert E3
Poule: 157
11.45 terrein WA/Spartaan: (4A en 4B veld)
WA/Spartaan E4 - AFC E10 - Pancratius E5 - KVB E4
Poule: 249
11.45 terrein AFC: (2A en 2B veld)
AFC F1 - Swift F1 - KBV F1 - Buitenveldert F1
Poule: 250
10.00 terrein Neerlandia/SLTO: (3A en 3B veld)
Neerl/SLTO F1 - AFC F2 - DCG F2 - Herenmarkt F1
Poule: 251
11.45 terrein Swift: (2A en 2B veld)
Swift F2 - AFC F3 - Pancratius F1 - Sloterdijk F1
Poule: 252
11.45 terrein SDW: (2A en 2B veld)
SDW F1 - Swift F3 - AFC F4 - Sloten F1
Poule: 256
10.00 terrein WMS: (2A en 2B veld)
WMS F1 - AFC F5 - Swift F4 - Buitenveldert
(meisjes-4)
Poule: 257
11.45 terrein Sloten: (1A en 1B veld)
Sloten F2 - SDZ F2 - AFC F6 - Eendracht '82 F2
Poule: 258
11.45 terrein Pancratius: (velden 3A en 3B)
Pancratius F2 - Sloterdijk F2 - DCG F4 - AFC F7
Poule: 259
11.45 terrein V V (3A en 3B veld)
V&V F1 - WA/Spartaan F2 - AFC F8 - Swift F5
Poule: 260
11.45 terrein KBV: (3A en 3B veld)
KBV F3 - AFC F9 - DWS F3 - Pancratius F3
Poule: 261
11.45 terrein Blauw wit: (kunstgras)
Denk om je schoeisel!!!
Blauw wit F3 - Swift F6 - KBV F4 - AFC F10
Poule: 262
11.45 terrein Herenmarkt A: (2A en 2B veld)
Herenmarkt F2 - AFC F11 - Buitenveld F3 - Blauw wit
F4
Poule: 263
10.00 terrein Buitenveldert: (3A en 3B veld)
Buitenveldert F4 - AFC F12 - Pancratius F4 - SDW F2
10