PROGRAMMA
AFC 3 - Hilversum 2
3-1
AFC 9-SNA3
4-4
AFC 4-United 2
0-4
Nautilus 6-AFC 11
3-8
AFC 5 - DWS 4
0-3
AFC 12 - Nautilus 5
0-10
Voorland 4 - AFC 6
3-7
Buitenboys A1 - AFC A2
2-0
AFC 7-Gold Star 2
1-2
AFC B2 - Buitenveldert B2
2-0
Orient 4-AFC 8
6-4
AFC B3 - Neerlandia/SLTO B3
0-2
Devo '58 2 - AFC 9
4-2
AFC B4 - DWS BM
3-11
AFC 10-Rood Wit/A 8
1-1
DCG C1 - AFC C1
1-0
AFC 11 - Buitenveldert 8
1-6
Bijlmer C1 - AFC C2
1-1
RAP 11 - AFC 12
7-0
AFC C3 - Muiden C1
9-1
AFC A2 - DWS A3
0-6
AFC C4 - Pancratius C2
3-1
Uithoorn A1 - AFC A3
2-1
Abcoude C3 - AFC C5
14-2
RKAVIC B1 - AFC B2
1-4
RKAV B2 - AFC B3
5-3
Voorland BM-AFC B4
2-6
AFC C2 - Athletico AM C1
1-2
DWV C3 - AFC C3
De Meer C1 - AFC C4
2-3
16-0
AFC C5-Almere C5
1-7
UITSLAGEN ZATERDAG 11 DECEMBER
Kon. HFCVet.-AFCVet
Kismet '82 - AFC
AFC 2 - RKAVIC 2
Osdo V1 - AFC V1
AFC F10 - Abcoude F6
AFC F11 - Pancratius F3
Orient F4 - AFC F12
UITSLAGEN ZONDAG 12 DECEMBER
EDO-AFC
AFC 2 - DWS 2
Neerlandia/SLTO 2 - AFC 3
VSV 2 - AFC 4
2-2
0-2
1-2
3-6
Alle elftallen dienen hun wedstrijden te spelen op de vel
den welke in de rubriek 'programma' staan vermeld. Al
worden op bepaalde momenten velden niet bespeeld,
mag er niet worden geruild!
Beursbengels 2 - AFC 3
1-1
PROGRAMMA ZATERDAG 18 DECEMBER
AFC 4 - Fortius 2
3-7
tijd
wedstrijd
klasse
nr.
ve
Zeeburgia6-AFC5
0-0
AFC Veteranen zijn vrij!
AFC6-Wartburgia7
1-1
AFC 1 is vrij!
OSC 5 -AFC 7
2-1
11.30
Aalsmeer 2-AFC 2
221
150
FC Utrecht A1 - AFC A1
4-0
12.00
WA/Spartaan V2 - AFC V1
020
032
2
AFC B1 - DWV B1
4-1
12.00
Sporting Noord 2 - AFC 3
037
103
2
Argon D1 - AFC D1
0-1
12.30
AFC 4 - Uithoorn 2
045
134
3
AFC D2 - DWSV '61 D1
4-3
12.00
Sp. Amsterdam 2 - AFC 5
052
155
1
AFC D3 - Pancratius D2
6-1
14.30
AFC 6 - DVVA 6
055
168
3
De Germaan D1 - AFC D4
3-1
11.00
WVHEDW 11 - AFC 7
057
182
2
Uithoorn D1 - AFC D5
2-4
AFC 8 is vrij!
AFC D6 - Buitenboys D5
1-3
14.30
AFC A1 - FC Groningen A1
303
3001
1
AFC D7 - Fortius D5
3-0
11.00
AFC D1 - FNC D1
801
005
1
AS '80 E2 - AFC E2
1-1
09.30
AFC D2 - Neerlandia/SLTO D1
808
034
1
SDZ E3 - AFC E5
4-6
eigen wit reserve shirt
A'veen/Oscars E4 - AFC E7
3-5
10.00
KBV D3 - AFC D3
813
064
1
Diemen E7 - AFC E9
1-3
10.00
WA/Spartaan D2 - AFC D4
813
063
3
NFC E2-AFC E10
4-4
09.30
DWV D4 - AFC D5
815
075
3
Abcoude F2 - AFC F1
0-7
13.30
Blauw Wit D3-AFC D6
816
081
1
Waterwijk F2 - AFC F2
4-5
09.30
AFC D7 - DWV D6
820
098
3
AFC F3 - AS '80 F3
1-6
10.00
KBV E1 - AFC E1
901
106
2
AFC F4 - Sloten F2
4-0
11.00
AFC E2 - DWV E1
903
118
4
RKAVIC F2 - AFC F5
1-1
11.00
AFC E3 - Sp. Noord E1
905
2
AFC F6 - Eendracht '82 F2
1-1
eigen wit reserve shirt
WA/Spartaan F2 - AFC F7
2-0
11.15
KBV E2 - AFC E4
912
157
2
AFC F8 - VDO F5
3-0
09.30
AFC E5 - Swift E5
914
167
4
KDO F2 - AFC F9
1-1
09.30
AFC E6 - Pancratius E3
918
184
4
0-5
0-8
2-2
3-0
0-4
1-3
eigen wit reserve shirt
AFC E7: zie AFC E10!
09.30 Voorland E3 - AFC E8
11.30 Almere E9 - AFC E9
12.30 AFC E10-AFC E7
E10 eigen wit reserve shirt
09.30 Almere F2-AFC F1
09.30 Abcoude F3 - AFC F2
K=kunstgras; denk om schoeisel!
AFC F3 is vrij!
919
190
2
919
194
3
920
200
4
952
229
3
953
235
K
Arsenal 2-AFC 5
3-3
10.00
Sp. Noord F1 - AFC F4
956
247
2
AFC6-AGB2
1-0
11.00
AFC F5 - NEA F1
959
264
2
Aalsmeer 3-AFC 7
0-2
11.30
DCG F4 - AFC F6
962
275
5
AFC 8 - Nautilus 2
2-6
AFC F7 is vrij!
8