PROGRAMMA
PROGRAMMA ZATERDAG 23 OKTOBER
PROGRAMMA ZONDAG 24 OKTOBER
Voorland C1 - AFC C1
1-3
RKAV C1 - AFC C2
2-1
AFC C3 - The Victory C1
3-6
AFC C4 - SDZ C2
0-9
UITSLAGEN ZONDAG 17 OKTOBER
AFC-RCH
3-1
Rood Wit/A 2 - AFC 2
1-1
AFC 3 - UW 2
3-3
DSS2 -AFC 4
5-2
AFC 5 - SDW 3
6-2
AFC 7 - Turkiyemspor AM 2
5-2
VDO5 -AFC 8
2-2
De Germaan 3 - AFC 9
5-2
AFC 11 - HRVC 3
1-2
SDW 8-AFC 12
3-1
AFC A2 - Zeeburgia A2
2-0
DCG B4 - AFC B3
3-10
Swift B2 - AFC B4
4-2
AFC C1 - Zeeburgia C2
8-3
AFC C2 - KDO C1
3-7
AFC C3 - Amstelland C3
7-3
KDO C2 - AFC C4
14-2
Alle elftallen dienen hun wedstrijden te spelen op de velden
welke in de rubriek 'programma' staan vermeld. Al worden op
bepaalde momenten velden niet bespeeld, mag er niet wor
den geruild!
tijd
wedstrijd
klasse
nr.
ve.
15.00
AFC Vet. - Kampong Vet.
2
14.30
AFC-KMVZ
143
135
1
14.30
CSW 2 - AFC 2
221
150
14.30
AFC V1 - Deneba V1
020
032
4
12.30
AFC 3- De Geuzen 5
037
112
4
eigen wit reserve shirt
12.30
Sloterpark/A 2 - AFC 4
045
143
1
14.30
AFC 5 - RAP 3
052
164
3
14.30
St. Martinus 4 - AFC 6
055
178
2
12.30
AFC 7 - DVVA 8
057
192
3
14.00
Sloterdijk 2 - AFC 8
068
231
2
14.30
AFCA1 - Elinkwijk A1
302
3012
H
14.30
DEMB1 - AFC B1
599
818
AFC D1 - toernooi OSG
AFC D2 - vrij
11.15
Fortius D2 - AFC D3
808
039
1
10.00
Sloterdijk D2 - AFC D4
813
066
1
11.00
AFC D5 - Pancratius D2
813
068
3
eigen wit reserve shirt
09.30
AFC D6 - St. Martinus D3
815
080
3
eigen wit reserve shirt
14.00
AS '80 D6 - AFC D7
816
083
2
11.00
Abcoude D9 - AFC D8
820
099
1
11.00
AFC E1 - AS '80 E1
901
108
4
09.30
DCG E2 - AFC E2
903
122
5
11.30
Diemen E1 - AFC E3
905
134
3
11.00
AFC E4 - OSV E3
912
163
4
11.30
DCG E4 - AFC E5
914
172
3
11.15
WA/Spartaan E3 - AFC E6
918
188 4
AFC E7 is vrij!
AFC E8 is vrij!
09.30
AFC E9 - Amstelland E3
919
197 2
AFC E10 is vrij!
11.00
AFC F1 - IVV F1
952
227 2
11.00
AFC F2 - Buitenboys F2
953
233 2
09.30
AFC F3 - Bijlmer F1
953
229 2
eigen wit reserve shirt
12.30
AFC F4 - ZSGO F1
956
248 2
10.30
Argon F3 - AFC F5
959
262 4
12.30
AFC F6 - WA/Spartaan F2
962
276 2
10.45
Osdo F2 - AFC F7
962
278 1
09.30
AFC F8 - Abcoude F5
964
285 4
09.30
AFC F9 - Rapiditas F2
965
296 4
09.30
DWS F3-AFC F10
967
303 3
10.00
A'veen/Oscars F2 - AFC F11
967
304 2
12.15
Rapiditas F3 - AFC F12
970
321 3
14.00
11.30
12.00
14.30
11.30
12.00
11.30
12.00
14.30
14.00
14.30
14.30
13.00
12.00
14.30
10.00
09.30
09.30
12.00
Tonegido-AFC
AFC 2 - EDO 2
eigen wit reserve shirt
Buitenveldert 2 - AFC 3
AFC4-DI0 2
Fortius 2-AFC 5
AFC 6 - Buitenveldert 5
OSC 2-AFC 7
AFC 8 - RKAV 6
AFC 9 - Sporting Zuid 3
0VV0 4-AFC 10
Swift 6-AFC 11
AFC 12 - KLM 4
Buitenveldert A1 - AFC A2
AFC A3 is vrij!
AFC B2 is vrij!
AFC B3 - ZSGO B2
AFC B4 - Rood Wit/A B2
AFC C1 is vrij!
RKDESC1 -AFCC2
AS '80 C4 - AFC C3
eigen wit reserve shirt
AFC C4 - Buitenboys C3
AFC C5 BM - RKAV BM
501
052
610
391
H
622
408
643
449
1
645
462
215
597
1
216
608
1
312
624
2
313
630
3
320
669
1
413
705
3
417
722
2
499
789
3
623
861
4
624
4
712
890
1
722
3
725
3
721
PROGRAMMA ZATERDAG 30 OKTOBER
15.00 HBS vet-AFC vet
14.30 Sparta/A - AFC
14.30 AFC 2 - Ajax 2
14.30 Waterwijk V2 - AFC V1
14.00 Aalsmeer 3 - AFC 3
12.30 AFC 4 - Nedlloyd '70 5
14.30 VVGA 4 - AFC 5
14.30 AFC 6 - Nedlloyd '70 6
12.30 Fortius 2 - AFC 7
12.30 AFC 8 - Sloten 2
12.00 Ajax A2 - AFC A1
14.30 AFC B1 - Volendam B1
eigen wit reserve shirt
09.30 Almere D1 - AFC D1
10.00 Volewijckers D1 - AFC D2
09.30 AFC D3 - Abcoude D4
11.00 AFC D4 - De Germaan D1
10.00 Buitenveldert D2 - AFC D5
10.30 AMVJD3-AFCD6
11.00 AFC D7 - A'veen/Oscars D3
143
134
221
150
1
020
031
3
037
111
2
045
143
3
052
162
2
055
178
3
057
191
2
068
232
2
302
3011
599
801
003
1
803
014
1
808
038
1
813
064
1
813
066
1
815
078
3
816
081
3
9