ZAALVOETBAL
telraam voor gebruiken. Alleen een week later bij Argon bleek
bijna al het kruid verschoten: 2-1Tot slot de F10, n dat nu voor
de laatste keer want er is ook een F11 en een F12; de F10 dus
won met 3-0 van Tos Actief en dat is scoren!
Volgende keer zien we hoe 12 F-en blijven scoren.
GERARD DE WINTH ER
za 9.10: NFC F1 - AFC F1 (vr.), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 16.10: ALMERE F2-AFC F1, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
F1: Gorgio Berkleef, Jellie Bruinsma, Joel Goudsmit, Liran
Kroonenberg, Thomas Markus, Mathijs Ritman, Shamir de
Rijp, Sebastiaan Schoo, Valéry Sedol, Mick Stefels
Leider: Hans Keegel, tel. 6 42 70 40
za 16.10: AFC F2 - AS '80 F2,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
F2: Kerem Bakir, Jan Hein de Beurs, Wilco Eendebak, Nicky
Guyaro, Adam Schuchard, Seth van Straten, David Toff, Yaron
Yitzak, Ruben v.d. Woude
Leiders: Roy van Straten, tel. 6429168 en de Pieter de Beurs,
tel. 6768869.
za 16.10: SWIFT F2 - AFC F3, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
F3: Olaf den Hartigh, David de Jong, Felix Jungblut van 't
Hooft, Roderick Paardekoper, Sebastiaan Rommerts, Jesse
Rommerts, Melle Schellekens, Michiel van Veen
Leiders: Floris Rommerts, tel. 6611760 en Jan den Hartigh,
tel. 6641978
za 16.10: DCG F3-AFC F4,11.30 uur; bijeen: 10.30 uur.
F4: Fabian van Amerongen, Michel Batista, Ruben Conitzer,
Merijn Halsema, Flip Nieuwhuis, Fabian Roobeek, Nadim
Ben Rabba, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leiders: Roy Halsema, tel. 6710655 en Lex Winkler
za 16.10: AFC F5 - NEA F1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
F5: Masarur Butt, Tom Kareis, Erik Meijer, Barry Groenteman,
Joey van Leyenhorst, Kerster Peeters, Danny Pinto, Ben Roz,
Bob Witkamp
Leider: Leo Groenteman, tel. 6427954.
za 9.10: SWIFT - AFC F6 (vr.), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
za 16.10: DCG F4- AFC F6,11.30 uur; bijeen: 10.30 uur.
F6: Vincent Heit, Istvan en Victor Scheering, Ronald Pieters,
Philip de Koning, Tom van Kampen, Lucas de Weerd, Kasper
van Beek
Leider: Joop van Kampen, tel. 6843568.
za 16.10: AFC F7 - SWIFT F5, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
F7: Boy Schaper, Benno Nihom, Pyke Gunnik, Reinier van
Dantzig, Jos, Tambach, Jamy van Velzen, Patrick en Safi Fa-
him, Jefrey Schaap
Leider: Rob van Velzen, tel. 4 41 01 20
za 16.10: AFC F8 - RAPIDITAS F3,09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
F8: Alexander Peters, Boyd Elstrodt, Sebastiaan van Dam,
Olivier PoederbachJan Willem Meyerhoven, Jasper Pelsma,
Anne van der Schaaf, Jimmy Mamasse, Mink Samsoedin
Leiders: de heer Meyerhoven, tel. 6413590 en Rob Weyl, tel.
6792793.
za 16.10: AFC F9-TOS ACTIEF F2,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
F9: Daniël Scholtens, Steven Engel, Thomas Weyl, Hugo Po-
lane, Patrick Verwey, Manus en Winston Polling, Piet van Eeg-
hen
Leider: Jan Polanen, tel. 6 17 74 81.
za 9.10: TABA F2 - AFC F10 (vr.), 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
za 16.10: AFC F10-AMSTELVEEN/OSCARS F2,12.30 uur; bij
een: 12.00 uur.
F10: Olivier Boeke, Sam Bakker, Steven de Wit, David van
Tiel, Robin Kieft, Michael van Steyn, Jan Mathijs Harderwijk,
Steven Terwindt
Leiders: Fred Bakkeren Lucas Boeke, tel. 6732573.
Nog in te delen: David Kymmel, Stijn Koomen, Rijdel Poepon,
Geza Weisz, David Smelt, Ruben Saretsky
DE VRIJE SCHOP
Wanneer een speler een vrije schop neemt, moeten alle spe
lers van de tegenpartij zich minstens 5 meter van de bal bevin
den totdat deze in het spel is. Deze regel (13) blijft dus gehand
haafd. Hiermee wil de KNVB zich zoveel mogelijk conforme
ren aan de internationaal gebruikelijke spelregels. Het ver
zoek de vijf meter naar drie meter terug te brengen is dus
definitief van de baan.
Uitslagen
R4D US Schollevers 2 - AFC 2 2-7
Vet ZVV BOER BOS - AFC 15-2
2BKNSM1-AFC1 2-9
Programma 4
wo 6.10, Sporthallen Zuid, veld 1A
2BAFC1 -SFB 1,20.30 uur
Scheidsrechter: C. van Humbeeck
Programma 5
ma 11.10, Sporthallen Zuid, veld 1A
Vet AFC-DVS, 19.50 uur
Scheidsrechter: W. Stolte
do 14.10, Escapadehal, Amstelveen
R4D AFC 2 - SC Eendracht '82 3,19.55 uur
Scheidsrechter: A. Sprengers
vr 15.10, Blauw Wit hal
2B SC Sloten 1 - AFC 1,20.40 uur
Scheidsrechter: A.T. van Hilten
Programma 6
wo 20.10, Sporthallen Zuid, hal 3
Vet Schellingwoude - AFC, 21.20 uur
Scheidsrechter: F.C. Steede
vr 22.10, Calandhal Amsterdam
2B DCG 1-AFC 1,21.30 uur
Scheidsrechter: S.O. Kolf
Programma 7
di 26.10, Sporthallen Zuid, veld 1B
R4D SV Frankel Boys 2 - AFC 2, 21.20 uur
Scheidsrechter: R.C.M. de Lange
wo 27.10, zaaldienst AFC 1
aanwezig vanaf 19.00 uur precies
Blauw Wit hal, o.l.v. W. Husers
15