E JUNIOREN
F JUNIOREN
AFC A1 - Cambuur Leeuwarden A1
za25.9: AFC D5- DWS D21 (071), 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za 2.10: AFC D5 - KBV D3 (071), 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
D5: Patrick Asscher, Sander Hofstaetter, Johan Jansen,
Alexander Jaspers, Nehmet Kayan, Jeroen Philipsen, Nanne
Praamstra, Raymond Prasing, Isnaw Rameswar, Daan Roe-
lofs, Zoli Soos, Tyrone van der Wees, Guido Lassaily
Leider: Hans Terburg, tel. 626 14 33
za 25.9: AFC D6 - RKAVIC D4 (083), 09.30 uur; bijeen: 09.00
uur.
za2.10: AFC D6-A'veen D2 (083), 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
D6: Oriol Asscheman, Bijay Benari, Allan Gijsen, Jasper de
Haan, Leon Katz, Arthur Kurvers, Kees Ostendorf, Reza Syl
vester, Man Toff, Tim Verhulsdonck, Benno Waterman, Daniel
Hamelberg, Danti Heijmans
Leider: Harry Verhulsdonck, tel. 643 67 42
za 25.9: Swift D5 - AFC D7 (085), 10.45 uur; bijeen: 09.45 uur.
za 2.10: AFC D7 - VDO D4 (088), 12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
D7: Tjitte Andringa, Cristoph Dilworth, Eijlard van Fenema,
Jan Geusebroek, Maarten van Gelder, Samuel de Goede, Flo-
ris Hakvoort, Oscar Jan Hoogland, Michel Nivard, Fabian Wij-
develd, Awinash Somai, Misja Röling
Leider: J.C. tel. 613 74 70
za 25.9: Zeeburgia D4 - AFC D8 (100), 11.00 uur; bijeen: 10.00
uur.
za 2.10: WA/Spartaan D4 - AFC D8 (099), 11.15 uur; bijeen:
10.15 uur.
D8: Bennie Jacob, Hedde Bosma, Menno Blaisse, Michael
Bogaard, Wouter van Diemen, Bennie Jacob, Leon Haver
kamp, Koen en Martijn Munniksma, Louis Stam, Ben Ullitz,
Baor Kassmi, Jochem Polane
Leider: Geert Haverkamp, tel. 616 91 22, Martin Bogaard,
tel. 691 11 63
KEEPERSTRAINING D1 t/m D4. Op maandag 18.45-19.45
uur verzorgt de heer Alois Kroese de training voor de keepers
van de D1D2, D3, en D4. Bij verhindering de heer Kroese bel
len (699 69 47).
za 25.9: Pancratius E1 - AFC E1,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur.
za 2.10: AFC E1 - Rapiditas E1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
E1: Merijn Bruystens, Nicolas Carter Johnson, René Glastra
van Loon, Sergio van Kanten, Giamo van Kanten, Lo Andela,
Thomas Heemskerk, Murat Guzeler, Jason König
Leider: Chris Bruystens, tel. 612 16 26
za25.9: AFC E2 - Almere E2,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 2.10: Buitenboys E2 - AFC E2,09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
E2: Jordi Lopies, Thomas Delfgauw, Thomas Woerde, Benja
Bruyning, Jason König, Rik Vermeulen, Tom Verhagen, David
Blok, Hans de Rooy, Benjamin Klumperbeek, Rory Ligthart
Leider: René Woerde, tel. 02963-1463
za25.9: AFC E3- SNA E1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 2.10: AFC E3 VRIJ
E3: Mathijs Blokland, David Caeiro, Kees Engel, Erik Everts,
Rogier Jansen, Stephan Openneer, Abel Swaan, Hugo Blai-
MF' 8ieh>sö nsL 08 T8 li
Leiders: Lex Swaan, tel 647 62 77, Jan Engel, tel. 614 26 54
za 25.9: Swift E4 - AFC E4, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
za2.10: AFC E4- Vlug en Vaardig E1,11.00 upr; bijeen: 10.30
uur.
E4: Daniel Broekman, Frank van Brussel, Jurre van Kesteren,
Roeland Mees, Martijn Meyer, Sander Staaks, Barry Visser,
Mark Rog
Leiders: Giel van Beussel, 671 21 22, Robert Visser,
tel. 642 40 28
za 25.9: AFC E5 - Sloterdijk E2,09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za2.10: De Germaan E2-AFC E5,10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
E5: Jesse Beers, Gabor Floor, Jeff Grootes, Sander «at, Freek
Kolenberg, Piet Mantel, Merlin Stots, DavedeWinther, Shiraz
Muradin
Leiders: dhr. Flor, tel. 664 56 62, Piet Gozeler, tel. 625 36 46
za 25.9: Abcoude E5- AFC E6,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za 2.10: Neerlandia E2 - AFC E6,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
E6: Omer Garmy, llan Goudsmit, Tim van Grootheest, Bert
Hoebee, Yu Vrai Kumar, Michael Levi, Diego Medina, Max
Muller, Jordie Lopies, Mannie Gamy
Leider: Harold Levi, tel. 641 28 75
za 25.9: AFC E7 - Vespucci E, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 2.10: AFC E7- Abcoude E5, 09.30 uur; bijeen: Q9.00 uur.
E7: Miza Akda, Joris Boeke, Robert Jan Eendebak, Mathijs
Joosten, Daniel de Koning, Mutlu Murat, Tim Scholten, Oscar
Zeegers, Koen Burger
Leiders: Hr. Scholten, tel. 4410217, hr. A. Akda
za 25.9: Swift E7 - AFC E8,10.45 uur; bijeen: 09.45 uur.
za 2.10: AFC E8 - OVVO E2, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
E8: Tarak Balje, Omar Elouali, Cilian King, Laurents Ligthart,
Daniel Nivard, Gerrit Visser, Marius de Weerdt, Daan de Win
ter
Leiders: Joost de Weerd, tel. 647 88 02, Dirk Visser,
tel. 673 19 26
za 25.9: AFC E9 - Abcoude E6,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 2.10: AFC E9 - Blauwwit E4,12.30 uur; bijeen' 10.00 uur.
E9: Rik van den Hoven, Alex Marcus, Mart Rog, Joussef
Saigh, Dominique Spoor, Jonatan de Lieme, Jair Haemlich,
Ruben Slager, Mark en Sander Roering-Warmolts
Leider Kees van den Hooven, tel. 646 65 40
za 25.9: AFC E10 - OSDO E4,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 2.10: Argon E5 - AFC E10, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
E10: Olivier Goetheer, Ghassaan Dahhan, Wadië Dahhan, Ju-
rian Weerkamp, Joerie Lotze, Tim de Mey, Bob Witkamp, Ok-
tay Kayam, Perley Mosikily
Leiders: Jan Goetheer, tel. 643 10 75, hr. Dahhan,
tel. 647 42 22
Zaterdag 26 september, 14.30 uur. Hoofdveld
Komt allen!
DE FEN BLIJVEN SCOREN
Zeker met het aantal nieuwe leden. Het begin van de competi
tie zit er op. We wandelen even de eerste resultaten door. F1
winst met 10-0 de eerste wedstrijd; de tweede werd met 2-1
14