D JUNIOREN
C JUNIOREN
Mf
10.30 uur.
vo 21.4: DE MEER B1 - AFC B2, 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur.
3odney Schatlevo graag contact opnemen met J. Koomen,
ei. 6443831
/oorlopige selectie B1 en B2:
lil' Jon Assink, Niels de Boer, Gies Buyserd, Antoine Chardet,
):j BorisChristoffels, Danny Hess, Dennis Judkins, Nickv.d. Kar,
Sanne Koopman, Olaf Lammerts, Ewoud Meeussen, Omar
sleeter, Raymond Pekel, Marvin van Rijn, Darnel Simon, Den-
II ris Staats, Irving Waas, Zeger v.d. Wal
!"t:' .eider: Rob Lobatto, tel. 02975 - 6 21 20.
burg, Erwin Lassen, Henk Lindeman, Daniël Meier, Alan van
Ramshorst, Ray Schaft, Bas Thoomes, Freddy v.d. Veer, Ate
Visser
Leiders: Georg de Booy, tel. 644 38 58 en Fred Kroonenburg.
Zaterdag 3 april a.s., hoofdveld: 14.30 uur
AFC A1 - RVC A1
izo 4.4: VOORLAND C1 - AFC C1 (vr.), 10.00 uur; bijeen: 09.00
jur.
I -na 12.4: TOERNOOI QUICK BOYS, 10.00 uur; bijeen: 08.15
1uur.
zo 18.4: AFC C1 - MADJOE C1, 09.30 uur; bijeen: 08.15 uur.
t Dpstelling wordt op vrijdag na de training bekend gemaakt.
I.j Selectie C1 en C2:
L ^ukas Anderson, Rivelino Baarn, Mathijs van Beest, Anthony
de Bies, Rogier Bos, Paul v.d. Bosch, Tim Buffing, Mark Coo-
nen, Vincent Eeken, Sander Haagsma, Guillio ladorola, Mike
Janssen, Oscar Keuter, Jan Lucas, Jeroen Meeus, Nino Ock-
huijsen, Gilbert Ruis, Wensly Tiendalli, Arno Tijssen, Kai Uit-
Ijerwijk, Peter Paul Veenhoven, Sidney Vyent, Patrick de
Weerd, David v.d. Woude
Leider: Ronald Anderson, tel. 6 62 78 17.
I. zo 4.4: NEC 75 C/D - AFC C2, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
vr 9.4: TOERNOOI KHFC, 10.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
■i ma 12.4: AFC C2 - CTO '70 C/B, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
li' zo 18.4: OVERAMSTEL C1 - AFC C2, 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur.
Opstelling wordt op vrijdag na de training bekend gemaakt.
Leiding: Jeugdcommissie
zo 4.4: NEERLANDIA/SLTO C2 - AFC C3, 10.00 uur; bijeen:
'j. 09.00 uur.
,;vr 9.4: TOERNOOI DE ACHT VICTORIA, 10.00 uur; bijeen:
08.15 uur.
zo 11.4: TOERNOOI DE MEER, 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur.
1 ma 12.4: AFC C3 - NEERLANDIA/SLTO C2,10.00 uur; bijeen:
09.00 uur.
j' zo 18.4: AFC C3 - SDZ C2,12.00 uur; bijeen: 11.00 uur.
C3: Bart v.d. Bergh, Maarten Blokland, Rogier de Boer, Mari-
us Buhning, Ginode Haan, Edwin den Hartog, Mark de Hond,
Nicky van Kampen, Michael Koomen, Roel Krook, Alie Sa-
loua, Juri Starrenburg, Thijs Starreveld, Robin Vleeschouwer
Leider: de heer Starrenburg, tel. 6 47 67 95.
zo 4.4: DCG C5 - AFC C4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur.
za 10.4: TOERNOOI STORMVOGELS, 09.30 uur; bijeen: 08.15
uur.
zo 18.4: SLOTERDIJK C2 - AFC C4, 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur.
C4: Chaim Bloq, Jeroen de Booy, Hylke Faber, Michel de
Hond, Jeroen Hooiveld, Huseyn Koseoglu, Nier Kroonen-
Zaterdag 3 april a.s., hoofdveld: 14.30 uur
AFC A1 - RVC A1
za 3.4: AFC D1 - AJAX D2 (009), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 17.4: ST. MARTINUS D1 - AFC D1 (009), 11.15 uur; bijeen:
10.15 uur.
D1: Gideon Coronel, Inan Demir, Hanno Egberts, Willem
Frankenhuis, Michiel Huisman, Sem Klein, Mischa Kremer,
Benjamin Pinto, Marlon Putter, Michael Thoen, Bobby Uiter-
markt, Simon van der Woude
Leiders: Dick Huisman (6418133) en Arjan Anderiesen
(6166638).
za 3.4: AFC D2 - ABCOUDE C2 (021), 11.15 uur; bijeen: 10.45
uur.
ma 5.4: AS '80 D2-AFC D2 (021), 18.30 uur; bijeen: 17.00 uur.
za 10.4: DEM TOERNOOI (021), 09.00 uur; bijeen: 08.15 uur.
za 17.4: DIEMEN D1 - AFC D2 (021), 10.00 uur; bijeen: 09.00
uur.
DEM, Hoflanderweg, Beverwijk, tel. 02510-30038.
Voorlopige selectie D2:
Koen van den Bergh, Menno Blokland, Mathijs van den Brink,
Ezra van Coevorden, Teun Duinhoven, Thomas Faber, Pieter
Hamel, Joel Kremer, Thijs Kroeze, Masaki Nishiura, Koen
Straver, Jeroen Waarhuys
Leider: Kees Blokland, tel. 6 76 34 41.
za 3.4: AMVJ BM - AFC D3 (049), 10.30 uur; bijeen: 09.30 uur.
ma 5.4: AFC D3 - BUITENVELDERT D3 (049), 18.30 uur; bij
een: 18.00 uur.
vr 9.4: HFC TOERNOOI (049), 10.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 17.4: AFC D3- USMAC/D (049), 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur.
KHFC, Emanslaan, Haarlem, tel. 023-287085.
D3: Quincy Berkleef, Kasper Bernardt, Raymond Brink, Rit
chie Brown, Sirian Bruystens, Sjai Fortuin, Elliot Hollander,
Jair Koekoek, Ramond Schuitevoerder, Clifton de la Sencerie,
Andreas Slot, Bram Speelman, Sjaron Vink
Leider: Clemens Bernardt, tel. 6 25 91 20
za 3.4: AFC D4 - SLOTERDIJK D2 (055), 10.00 uur; bijeen:
09.30 uur.
za 10.4: DEM TOERNOOI (000), 09.00 uur; bijeen: 08.15 uur.
za 17.4: AFC D4 - GOLD START (054), 14.00 uur; bijeen: 13.30
uur.
DEM, Hoflanderweg, Beverwijk, tel. 02510-30038.
D4: Johan Jansen, Manus Koolschijn, Huseyin Koseoglu,
Joost van Leersum, Daniël Lewensztain, Maarten van der Lin
de, Michael Michel, Oscar Neeter, Mathijs Openneer, Basti-
aan Poederbach, Folkert Praamstra, Miki Reijnders, Peter Sij-
mons
Leiders: Peter Openneer (6470709) en Henry Neeter
(6475879).
za 3.4: AS '80 D6 - AFC D5 (083), 13.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za 10.4: DEM TOERNOOI (000), 09.00 uur; bijeen: 08.15 uur.
14