VETERANEN
ZIEKENBOEG
Wij wensen Tom Egbers een voorspoedig herstel toe!
Voor zowel AFC 8 als AFC 9 geldt dat met ingang van dit sei
zoen niet 4 maar maximaal 5 wisselspelers zijn toegestaan.
PROGRAMMA ZATERDAG 17 OKTOBER
KISMET '82 1 - AFC 1 (143,131), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
AFC 1: J. Beck, M. Berman, J. Blank, M. Blank, M. Boonstra,
D. van der Burg, P.J. Drommel, R. van Dijk, W. van Dijk, Th. Hu-
sers, W. Husers, B.J. Huwaë, B.J. v.d. Jagt, E. Meijer, M.R Ol-
denhof, R. Ouderland, D. Spits, H. Tossijn
Leider: M. Koster, tel. 6 43 85 18.
AFC2-NFC3(232,168), 12.15 uur; bijeen: 11.30 uur. Scheids
rechter: C. Kriger.
AFC 2: D.J. Bakker, N. Berentsen, E. van der Bogt, J. Bouter-
se, A. van Broeckhuysen, P. Draaisma, R. Groenteman, D.
Grot, A. van der Hoek, M. Kinsbergen, R. Plantinga, J.W. van
Slee, C. Thomas, R. Wiersma
Leider: H. Bergsma, tel. 6 85 12 18.
WVHEDW 2 - AFC 3 (35, 105), 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur.
Scheidsrechter: B.C. Mathot.
AFC 3: T. Aardenburg, S. Bierman, J. v.d. Ende, R. Gielen, C.
Karsten, E.J. Meindersma, F. Meyer, M. Nieuwe Weme, N. van
Ommeren, R. Overaart, M. Radelaar, R. Ritz, R. Snow, M.
Temminck, F. Toth, H. Trimbach, S. Woldringh
Leider: S. Woldringh, tel. 6 76 86 17
AFC4-KSJB3(41,131), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur. Scheids
rechter: E.N. van Cleef.
AFC4: M. Dickmann, M.A. Gischler, A. de Groot, K. Kouwen-
berg, A. Lagaay, J. Lüske, G. Menick, J. Ouwehand, L. van der
Plas, H. Polder, M. Schuller, R. Sluyter, W. Twaalfhoven, M.
van der Weyden, G. van Zinnicq Bergmann
Leider: M. Schuller, tel. 6 38 14 71
AFC 5 - US SCHOLLEVERS 2 (52, 169), 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur. Scheidsrechter: P. Brans.
AFC 5: R. Akkerman, A. Anderiesen, H. Bierman, R. van
Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T. Egbers, F. Gehring,
M. Gosler, L. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, R.
Overweg, A. Peters, B. de Rooy, A. van Stek, A. van Teunen-
broek, H. Tier
Leider: R. van Doesburg, tel. 6 76 07 86.
ZEEBURGIA 7 - AFC 6 (55,182), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur.
AFC 6: F. Berends, Th. Boonstra, J. van Broekhuizen, R. van
Danzig, W. van Danzig, J. van Dijk, H. Hamersma, A. van Hel
den, W. Klooster, H. Koenders, J. Koomen, M. Koster, H. Lan-
fermeijer, G. Lases, T. van Leeuwen, R. Lobatto, H. van der
Pol, G. Stein, Th. Willemsen, B. Zomer, S. Zomer
Leider: M. Koster, tel. 6 43 85 18
AFC 7 - AS '80 2 (58, 204), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
AFC 7: F.E. Bovelander, R.H. Bovelander, R. Breunesse, R.
Crol, F. van Ede, P. Grondhuis, S. Gunnewijk, D. van der Hoek,
A. van der Hoogte, J.H. Knaap, G.J. Kuiper, E. van de Lange-
berg, H. Nieuwdorp, P. Openneer, R.B.M. van Poorten, R. van
Rutten, P. Tramontin
Leider: D. van der Hoek, tel. 6 42 81 85
RAP 6 - AFC 8 (64, 228), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
AFC8: N. Elskamp, R. Hiensch,G. Hogers, J.P. Krak, R. Krak,
G. Lipsch, E. Nooder, R. van Put, R. van Ravenstein, T. Röve-
kamp, J. van Setten, M. Sjew a Joem, O. Tjong, D. Wesdorp,
P.E. Zangirolami, R. Zimet
Leider: T. Rövekamp, tel. 6 47 36 04
AFC 9 - HBOK 5 (67,250), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur.
AFC 9: B. van den Bergh, H. Brouwer, N. Cohen, H. Cooren-
gel, W. Crouwel, H. Foppen, K. de Graaf, A.M. Hoeker, A.
Landman, R. Limburg, R. Mantel, R. Prins, G. Smit, G. van
Stek, R. Verwoerd, D. Visser, W. Vos, A. Westerhof, W. de Witt
Leider: B. van den Bergh, tel. 6 42 92 26
PROGRAMMA ZATERDAG 24 OKTOBER
AFC 1 - OSDO 1(143,111), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
AFC 2 - KISMET '82 2 (232,137), 12.15 uur; bijeen: 11.30 uur.
Scheidsrechter: J. Eggermont.
AFC 3 - AALSMEER 3 (35, 101), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
Scheidsrechter: W.P. Engelander.
RKAVIC 5 - AFC 4 (41, 123), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
Scheidsrechter: M.W. van Gelderen.
NFC4-AFC5(52,165), 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur.
AFC 6 - WMS 2 (55, 182), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur.
RKAVIC 9 - AFC 7 (58,196), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur.
AFC 8 - SPARTA/AMSTERDAM 6 (64, 226), 12.30 uur; bijeen:
11.45 uur.
AFC 9 is vrij!
PROGRAMMA ZATERDAG 17 OKTOBER
AFC - QUICK, 15.00 uur; bijeen: 14.14 uur bij Goed Genoeg.
Scheidsrechter: Hans Dukker.
Uitgenodigd worden: Cruijff, Disselkoen, Gehring, Van Gel
der, Geluk, Huisman, Koster, Kuikens, Lans, Van Osch, Otsen,
Rossing, Ruis, Wijnand
Afschrijven donderdag 17.00 - 20.00 uur bij Jaap Pluim, tel.
6 42 53 33.
PROGRAMMA ZATERDAG 24 OKTOBER
AFC - WNBG, 15.00 uur; bijeen: 14.14 uur. Scheidsrechter:
Hans Dukker.
Uitgenodigd worden: Bijlsma, Cruijff, Disselkoen, Van Gelder,
Koster, Kuikens, Loonstein, Minor, Van Osch, Otsen, Rossing,
Ruis, Vroege, Wijnand
Afschrijven donderdag 17.00 - 20.00 uur bij Jaap Pluim, tel.
6 42 53 33.
AFC - Victoria 7-2
KHFC - AFC 1-5
11