ZAALVOETBAL
A.F.C. -
Standen door Chr. Schroder bijgew. t/m 1 dec
HoofdklasA
G
P
V T
Res.leklas G
P
V T
Res.2eKlas
G
P
V T
Res.3eklas
G
P
V T
E.D.O.
11
lb
23- lb
A.D.0'20 2 11
19
26- 4
Zeeburgia2
12
18
36- 17
Buitenv. 2
11
17
21- 11
D.W.V
11
15
18-12
E.D.O. 2 11
16
31- 18
Hi 1 versum2
12
18
31- 15
Animo 2
12
17
19- 9
«A.F.C.
11
15
23- 18
«A.F.C. 2 11
13
25- 18
Zv.Voor. 2
12
14
20- 16
Rapiditas2
11
16
32- 20
A.D.O.'20
11
14
21- 13
A.F.C'34 2 11
12
25- 22
N.V.C. 2
12
13
22- 19
J.O.S. 2
12
15
R.C.H.
11
12
14- 10
Elinkuijk2 12
12
25- 25
Quick90 2
12
13
17- 19
Roda'23 2
11
13
32- 22
Alphense B
11
11
19- 15
D.W.V. 2 10
11
25- 16
RKAVIC 2
12
12
14- 14
Uithoorn 2
12
13
25- 24
Ho 11 and ia
11
11
14- 13
RoodWitA 2 11
11
20- 24
U.V.V. 2
11
11
20- 23
D.W.S. 3
12
12
24- 19
Aalsmeer
11
10
12- 12
Hol 1andia2 10
9
19- 21
Argon 2
12
11
14- 18
Pancrat. 2
12
10
20- 29
Wilhelmus
11
10
14- 18
D.W.S. 2 11
8
17- 25
Soest 2
12
9
13- 16
Hartinus 2
10
7
13- 16
Elinkwijk
10
8
17- 17
D.C.G. 2 12
8
23- 28
«A.F.C. 3
12
9
20- 30
R.K.A.V. 2'
11
6
17- 25
D.C.V.
10
8
16- 24
R.C.H. 2 12
8
15- 36
Vr.schaar2
12
8
21- 27
«A.F.C. 4
11
5
19- 36
D.H.C.
11
8
11- 20
Stormvog.2 12
7
12- 26
D.O.S. 2
11
6
10- 24
D.C.G. 3
11
5
19- 36
Papendrech
11
7
10- 17
Stormvogel
11
7
8- 15
Res deklas
G
P
V T
Res2ekl212 G
P
V T
Res2ekl215
G
P
V T
Res3ekl316
G
V T
Meteoor 2
12
19
31- 11
RoodWi tA 5
11
17
37- 23
Sloterdyk'4
9
18
29- 7
S.D.Z. 5
11
21
44-
12
Diemen 2
12
17
39- 12
«A.F.C. 6
10
15
46- 11
D.W.V.
4
9
14
31- 13-
Gold Star3
11
15
36-
26
«A.F.C. 5
10
15
18- 13
RKAVIC 6
8
14
37- 18
Geinburg.3
10
12
29- 25
Voorland 5
10
14
37-
Schel 1ing2
11
14
27- 14
Vespucci 3
9
11
29- 19
V.D.O.
8
11
25- 14
Schel 1ing4
12
14
50-
Amstellari2
11
13
21- 14
Z.P.C. 3
9
11
20- 13
R.A.P.
10
11
29- 20
AmstellanS
12
37"
33
BlauwWit 3
12
13
23- 21
Buitenv. 3
9
27- 12
Bijlmer
3
7
8
13- 9
«A.F.C. 8
11
10
31-
Z.P.C. 2
12
9
27- 27
Meteoor 3
10
r
26- 40
Al mere
9
8
14- 20
Bui tenboyd
11
8
22-
37
Z.S.G.O. 2
12
9
21- 34
S.D.W. 4
10
7
27- 45
Z.P.C.
4
10
6
17- 33
WA/Spar t4
7
7
26-
10
T.O.G. 2
10
8
19- 17
Volewijck3 10
5
19- 49
«A.F.C.
7
7
4
11- 20
St.Louis 2
11
7
24-
35
Madjoe 2
10
8
14- 28
Taba 2
10
4
27- 45
RKAVIC
8
9
4
13- 29
Vuurtoren2
10
6
19-
33
Arsenal 2
12
7
19- 26
De Meer 3
10
4
22- 42
Neerland.5
0
0
0- 0
S.D.W. 6
8
4
14-
24
D.W.S. 4
12
4
8- 50
P T Ex.2
0
0
0- 0
Sp.A'dam
8
0
8- 29
Watergrm.5
12
4
19-
56
PROGRAMMA T/M 10 JANUAR11992
di 17.12:19.40 uur Sporthallen Zuid veld 1B
BOELEBOYS 3 -AFC 2
Scheidsrechter: S. Moerkamp.
Opstelling bekend.
Afschrijven bij Jeroen Walker, tel. 6 76 98 00.
1e team
ma 9.12: 21.20 uur Sporthallen Zuid veld 1A
AFC1 -BDK 1
Scheidsrechter: P. Stommel
vr 20.12: 21.20 uur Aristoshal
BAZAR '84 1 - AFC 1
Scheidsrechter: E. Lasker
ma 6.1:19.50 uur Sporthallen Zuid veld 1B
AFC 1 - ASV ARSENAL 1
Scheidsrechter: A. Luijben
Opstelling bekend.
Afschrijven bij Wim Husers, tel. 6 59 64 10.
2e team
di 3.12: 22.10 uur Sporthallen Zuid veld 1B
AFC 2 - RKAVIC 15
Scheidsrechter: H. Geel.
3e team
ma 16.12: 21.20 uur Elzenhage
BUITENHUIS ZV 6-AFC 3
Scheidsrechter: R. de Lange.
opstelling bekend.
Afschrijven bij Frans Jüch, tel. 6 41 59 02.
ZAALDIENST
Vrijdag 6 december AFC 1 Aristoshal, 19.00 uur.
Jan Willem Olyslagers, Wim Haagsma.
Vrijdag 10 januari AFC 2 Sporthallen Zuid veld 1B, 19.00 uur.
Johan de Jager en Karei Maass.
N.B.: bij verhindering zelf voor een vervanger zorgen.
UITSLAGEN
26.11 AFC 2 - CTO '70 5
26.11 AFC 3-Amstelglorie 2
29.11 DWG 1-AFC 1
10-0
5-3
3-4
'a
IQ
LJ" i.0
0
r
c
J
u J
J
1
i i.
7
IC
J J
n
u
T
i.
17