E JUNIOREN
D JUNIOREN
zo 8.12: ATLAS FC C/B - AFC C3 (907), 10.00 uur; bijeen: 08.45
uur. Scheidsrechter: NN
zo 15.12: AFC C3 - SDW C/B (907), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur.
Scheidsrechter: NN
C3: Jeroen de Booy, Richard Ensel, Maarten van Ettekoven,
Ramiro Fernandez, Vincent Hausman, Mare de Hond, Mi-
chiel de Hond, Jeroen Hooiveld, Gideon Kaufman, Michael
Koomen, Nier Kroonenberg, Lennaert v.d. Linden, Alan van
Ramshorst, Thijs Starreveld, Freddy v.d. Veer
Leiders: Georg de Booy (6 44 38 58) en Bert van Ettekoven
(6 17 34 00).
zo8.12: AFCC4-RKDESC2(929), 10.00uur; bijeen: 09.00 u u r.
Scheidsrechter: NN
zo 15.12: KDO C1 - AFC C4 (926), 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur.
Scheidsrechter: NN
C4: Jon Assink, Mourad Ben Arbia, Chaim Blog, Rutger
Claassen, David Hakvoort, Dennis Johagir, Aldo van Keulen,
Roel Krook, Dudi Levi, Henk Lindeman, Maurice Loonstijn,
Daniël Meijer, Davy Neeter, Omar Neeter
Leiders: Johan Meijer (6 79 85 77) en Henri Neeter.
za 7.12: AFC D1 - BUITENVELDERT D1 (008), 10.00 uur; bij
een: 09.15 uur. Scheidsrechter: W.G.M. Janmaat,
za 14.12: VOORLAND D1 - AFC D1 (006), 11.15 uur; bijeen:
10.15 uur.
D1: Lucas Anderson, Hanno Egberts, Bobby Gehring, Michiel
Huisman, Guilio ladorola, Benjamin Pinto, Marion Putter, Mi
chiel Reuser, Gilbert Ruijs, Wensely Tiendalli, Sydney Vyent,
Simon v.d. Woude
Leider: Dick Huisman, tel. 6 41 81 33.
Coach: Jesus Esteban, tel. 6 44 27 18.
Trainingstijden: maandag en woensdag 18.00 -19.00 uur.
za 7.12: AFC D2 - SPORT ZUID D1 (046), 11.15 uur; bijeen:
10.15 uur. Scheidsrechter: W.G.H. Janmaat,
za 14.12: DWG D1 - AFC D2 (045), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
D2: Bart v.d. Bergh, Rogier de Boer, Paul v.d. Bosch, Marius
Büning, Vincent Eeken, Janoesz Gosschalk, Edwin den Har-
tog, Roel Krook, Ray Schaft, Bas Thoomes, Ate Visser, Robin
Vleeschhouwer, Jeroen Waarhuis
Leider: Bert Eeken, tel. 6 46 10 57.
Trainingstijden worden: dinsdag 16.30 -17.30 uur en donder
dag 17.30 -18.30 uur o.l.v. Dick Bakker.
za 7.12: V&V D1 - AFC D3 (048), 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za 14.12: AFC D3 - DCG D3 (049), 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
D3: Menno Blokland, Ezra van Coevorden, Gideon Coronel,
Inan Demir, Willem Frankenhuis, Pieter Hamel, Joël Kremer,
Mischa Kremer, Niek Nieuwenhuis, Uri Pop, Koen Straver, Al-
lard van Tienhoven, Bobby Uitermark
Leider: J.C., tel. 6 43 85 18.
Trainingstijden: maandag en woensdag 18.00 -19.00 uur.
za 7.12: SLOTERDIJK D2 - AFC D4 (053), 10.00 uur; bijeen:
09.15 uur.
za 14.12: AFCD4-WMSD1 (054), 11.15 uur; bijeen: 10.15 uur.
D4: Koen v.d. Bergh, Matthijs v.d. Brink, Hylke Faber, Thomas
Faber, Kees Halsema, Manus Koolschijn, H. Koseoglu, Maar
ten v.d. Linde, Maurits Martijn, Matthijs Openeer, Miki Reijn-
ders, Sydney Veffer, Amos Verheul
Leider: Peter Openneer, tel. 6 47 07 09.
Trainingstijden: dinsdag 16.30 -17.30 uur en donderdag 17.30
-18.30 uur o.l.v. de heer Dick Bakker.
za 7.12: AFC D5 - DCG D7 (063), 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
za 14.12: DCG D6 - AFC D5 (061), 13.00 uur; bijeen: 12.00 uur.
D5: Asaf Bar Yosef, Michiel Bijdendijk, Volker Drupsteen,
Teun Duinhoven, Takeshi Fuki, Eran Gershon, Randy Griffi
oen, Hendrik Jan ter Haar Romeny, Hayato Hayashi, Kabir
Janssen, Willem Knemeijer, Erwin Lassen, Daniël Lewenz-
tain, Michaël Michel, Thijs Wiewei, Bas Wildeman
Leider: Thijs Drupsteen, tel. 646 04 13 en Henk Janssen, tel.
6 46 55 30.
Trainingstijden: dinsdag van 16.30 - 17.30 uur en donderdag
17.30 -18.30 uur o.l.v. de heer Dick Bakker.
za 7.12: WATERWIJK D5 - AFC D6 (091), 09.30 uur; bijeen:
08.30 uur.
za 14.12: AFC D6 - WA/SPARTAAN D5 (092), 10.00 uur; bij
een: 09.15 uur.
D/E: KasperBernardt, Raymon v.d. Brink, Ritchie Brown, Siri-
an Bruystens, Elliot Hollander, Sem Klein, Jaïr Koekoek, Ma-
gid Jansen, Ramon Schuitevoerder, Clifton de la Sencery, An
dreas Slot, Bram Speelman, Sjaron Vink
Leider: Clementz Bernardt, tel. 6 25 91 20.
23 november speelde AFC E4 tegen Voorland E3. Bas maakt
het 1-0 voor AFC. Toen maakte Tjidako, na een voorzet van
Bas, een prachtig doelpunt in de hoek. Het was 2-0.
Toen was het rust en na de rust ging het niet zo lekker meer,
maar toch nog een 3-0 van Tjidako.
BAS MIDDELHOVEN
za 7.12: AFC E1 - FNC E/D (113), 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur.
za 14.12: OSV E1 - AFC E1 (111), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
E1: Amir Bar Yosef, Quincy Berkleef, Sjai Fortuin, Bob van
Hellenberg, Max v.d. Meulen, Daniël de Ridder, Alexander
Röntgen, David Westerhof, Floris v.d. Wiele
Leiders: William Klooster -(6445747) en Michael Gosler
(6465702).
Afmelden: tussen 19.00 en 20.00 uur.
za 7.12: AFC E2 - ROOD WIT E2 (124), 11.15 uur; bijeen: 10.30
uur.
za 14.12: DE GERMAAN E1 - AFC E2 (125), 10.00 uur; bijeen:
09.00 uur.
E2: Oriol Asscheman, Michiel Blokland, Sjoerd Egberts, Flo
ris Hakvoort, Nicky Koomen, Kees Ostendorf, Michiel Parson,
Peter Sijmons
Leiders: Jacques Parson (6 17 46 34) en Jan Koomen
(6 44 38 31).
za 7.12: AFC E3 - WMS E1 (133), 11.15 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 14.12: AMSTELVEEN/OSCARS E2 - AFC E3 (131), 11.15
uur; bijeen: 10.15 uur.
E3: Bijay Behari, Bart Burgers, Jasper de Haan, Leon Katz,
Arthur Kurvers, Alon de Lieme, Reinier Meijer, Resa Silvester,
Tim Verhulsdonck, Benno Waterman
Leider: Job de Haan, tel. 6760581.
15