B JUNIOREN
C JUNIOREN
20 MEI 14.00 UUR (2e Pinksterdag)
AFC -UVS
Ons Eerste kan de massale steun van de grote AFC-
jeugd in de laatste en beslissende competitie
wedstrijd heel goed gebruiken.
Jonge AFC-ers: laat je maandag a.s. zien en horen!
maandag 20.6: 10.45 uur AFC - Fremad Amarg
12.15 uur kruisfinales
Programma toernooi Huizen
zaterdag 25.5: 10.35 uur AFC - Dordrecht '90
12.55 uur AFC - Fortuna S.
11.45 uur FC Wageningen - AFC
15.15 uur Huizen - AFC
A1 en A2 zullen worden samengesteld uit:
Jeroen Amesz, Jerry Bakker, Yordi de Boer, Johan de Bruijn,
Eddy Coutinho, Alex Daniels, Yigal Fortuin, Jacco Goos-
sens, Maikel Hoed, Jarno v.d. Hoogen, Ary Knoppers, Brian
Koster, Dennis Kostman, Erik Kruijswijk, Erwin van Leur,
Jessy Lissauer, René Lubbers, Luciano de Mee, Brian Mel-
chers, Jeroen Mulder, Jasper de Reus, Nicky Roeg, Michel
Scorsolini, Simon Spiekerman, Jeroen Venekamp, Kasper
Verlaat, Kees Vos
Leiding: de heren Spits en Jochems.
Afmelden: tel. 6 19 82 43.
za 18.5: TOERNOOI ALPHEN, 10.30 uur; bijeen: 9.15 uur.
zo 26.5: TOERNOOI DHC, 11.20 uur; bijeen: 9.45 uur.
zo 2.6: TOERNOOI IVV
Programma toernooi Alphen
10.30 uur AFC - Alphen
11.40 uur Leerdam Sp. - AFC
12.50 uur AFC- RFC
14.20 uur AFC - Amstelveen
15.30 uur AFC - Zeeburgia
Programma toernooi DHC
11.20 uur AFC - Schagen
13.20 uur AFC- DHC
15.20 uur Olympia - AFC
Leider: Th. Boonstra, tel. 6 73 42 98.
zo 26.5: TOERNOOI DWV A3 en A4, 10.30 uur; bijeen: 9.15
uur.
Gelieve voor 23.5.91 telefonisch opgeven bij Th. Boonstra na
19.00 uur tel. 6 73 42 98.
A3: Dave Berrier, Yoram Cyklic, Rutger Foppen, Yoram Kan-
ner, E. Kneefel, David Kornmehl, Randy Lobatto, Yigal Mar-
kuszower, Erik Petit, Gideon Simon, Jacques Slager, Mark
v.d. Valk, D. Voet, Bas de Vries, Y. v.d. Wieken
Leiding: R. Lobatto.
Afmelden: tel. 02975-6 21 20.
A4: Julian Abraham, Daniël Blog, Mathijs Dijkhuis, Saimen
Huisman, Davie Jansen, David Jas, Dennis Kriger, Ranny
Nakar, Dennis Peekei, Olivier Roosenschoon, Ginon Sam
son, J. Schooten, Mark Thomas
Leiding: A. Kriger, tel. 6 42 37 41.
20 MEI 14.00 UUR (2e Pinksterdag)
AFC-UVS
Ons Eerste kan de massale steun van de grote AFC-
jeugd in de laatste en beslissende competitie
wedstrijd heel goed gebruiken.
Jonge AFC-ers: laat je maandag a.s. zien en horen!
za 25.5: TOERNOOI HUIZEN; bijeen: 8.45 uur.
zo 2.6: TOERNOOI IVV; bijeen: nog niet bekend.
B1: Jeroen Bruinsma, Hein Christoffels, Ruben Driessen,
Leen Engelsman, Rogier de Jong, Johan Kroet, Schilo van
Loggem, Martijn Meeues, Michiel Reddering, Mark Reiz, Bas
Roubos, Sanne Salomons, Hendrik Wegter
Leider: Alphons Peters, tel. 6 18 02 30.
za 18.5: TOERNOOI ALPHEN B2/C1 comb.; bijeen: 9.00 uur.
zo 26.5: TOERNOOI DHC B2/C1 comb.; bijeen: 9.00 uur.
B2: Barry de Boer, Martin Christiaanse, Rogier den Dekker,
Dennis Komman, Jan Lindeman, Nick Mills, Frank van Nissel-
roy, Johan Philipsen, Bart de Ridder, Ivo Ruis, Boris Verbra
ken, Sander Weller, Gideon Winter
Voor Alphen toernooi toevoegen: Berend Seur, Assiz Ouladsi-
ak, Daan Brok, Sanne Koopman.
Sportpark De Bijlen, Sportlaan, Alphen a/d Rijn.
Leider: B. Wegter, tel. 02942 - 38 98.
C3 KAMPIOEN
mt
Zittend v.l.n.r.: Patrick Hannema, Olaf Lammerts, Daniel Si
mon, Ruben Salomon, Irving Waas.
Staand v.l.n.r.: Zege v.d. Wal, Jordi Dol, Ewoud Meuwisse,
Dennis Staats, Maarten Eeken, Dennis Judkins, Mario Cha
ves, leider Albert Waas.
10