Jeugd richt fanclub op voor AFC: 'SC The Dike Side' Het is alweer een jaar geleden (zie kranteknip sel) dat onze supportersclub werd opgericht en daarom verzoeken wij onze hieronder ver melde leden (157) en sponsors (44) hun contri buties f 5,— voor de leden) en sponsorbijdra ge (f 50,—) voor het jaar 1991 te voldoen aan de penningmeester van The Dike Side: Brian van Gelder, bankrekeningnummer 42.11.16.218. In de volgende Schakel zal de penning meester opgeven wat er met het ontvangen geld van 1990 voor de spelers van AFC 1 is ge daan. Nieuwe leden en sponsors zijn van harte wel kom. Opgave bij één van de bestuursleden van The Dike Side. Hel PAROOL .Maandag 4 december 1989 (Van onze sportredactie) AMSTERDAM - Het goede spel van AFC mag dan niet altijd leiden tot een overwinning, toch werpt het zijn eerste vruchten af. Sinds gistermiddag heeft AFC in 'SC The Dike Side' een echte fanclub. Du club is opgericht door jeugdige spelers van de Cl en Dl en heeft nu al vijftien leden. Deze leden betalen vijf gulden contributie per jaar. Tijdens een persconferentie van het voltallig bestuur legt voor zitter Bobby Gehring uit waarom besloten is tot oprichting van de fanclub. "Het idee bestond vorig jaar al maar toen ging het niet zo goed met AFC dus hebben we er maar van af gezien. Nu gaat het wel goed en waren er genoeg enthousiastelingen. We verwachten dat de club nog wel zal groeien." Het bestuur van de fanclub heeft een aantal ambitieuze plannen rond de wedstrijden van AFC 1. "We kiezen na elke wedstrijd een 'man of the match'," vertelt Gehring junior. "Voor het clubblad maken we een wedstrijdver slag, een roddelrubriek en een interview met de man of the match. We krijgen in het clubblad onze eigen pagina waarop onze sponsor, waarvan we de naam nog even geheim houden, zal adverteren." LEDENLIJST THE DIKE SIDE Peter van den Dungen jr. Hans Huls Rogier en Gilbert Ruis Anneke en Greet Peter van den Dungen sr. Dhr. en Mevrouw Geusebroek Fred en Samantha Laarhoven Karin Meskes Truus van den Dungen Mies Akkerman Guido van der Klaauw Arne van Teunenbroek Mevrouw van der Valk Drs. Helga Meskes Hans Slaap Wouter Amesz Remco Verbruggen Dhr. F. Hoekstra Guus Tenniglo Karei Baarschers Arjan Coorengel Lars, Dick en Milo Boering Frans Stefels Elly Minor Hans Coorengel Tim Timmerman Jasper de Reus Tessa en Saskia Wijnand Klaas Verbruggen Mevr. E. Kroonenburg-Gobes Dave Berrier Bas en Bastiaan Roubos Mary van Doesburg Marja van Gelder Ron Anthony Bies Willem en Martin Christiaanse Sylvia Gehring Rogieren Paul den Dekker Michael Koomen Jeroen en Martijn Meeues Dhr. J. Esteban Henk Bijlsma Ko Grosze Nipper Orlando Coutinho Patrick Steenkist Steven van Loggem Rob Dukker Dhr. Versteeg Johan Dol Frank Slaap Dhr. J. Pluim Irving en Dhr. Waas Rocus Hoogendoorn Oma Dukker Dhr. R. Akkerman jr. Peek Jellema Betty de Metz Mich iel Reddering Dhr. 0. van Rijn Hennie en Chris Schroder Barry van der Glas Patrick Reddering Adrie van Stek Daniël van der Bergh Shilo van Loggem Jorrit van der Veen Frits de Reus Dhr. Paul Koster Alphons Peeters Rob Groenteman Herman en Sandra Drenkelford Pol Houtkamp Rob Hofman Nathalie Roeg Erik van Aken Dhr. Meyer Leen Engelsman sr. Ralph Tier Anthony Jansen Wim Husers Marcel Koster Steila Krak Duco Wijdoogen Theo Husers Ad Gehring Bram van Barneveld Willem de Jong Dhr. en mevr. Trebert Jacques van der Glas Kees den Braven Sander Steyn Bernie v.d. Glas GerSmit Arjen Anderiessen Piet Ouderland Dave Marcus Hans Dukker Rene Plantinga Michiel Huisman Peter en Patrick Brans Dhr. C. Heus Hans en Caroline Woudstra Dustin Huisman Yvo Ruis Henny Kottmann Dhr. H. van Zweeden Marcel van de Meent mevr. A. Teiwes Mevr. Kottmann Sep, van Zweeden Johan Philipsen David Gans Sal van Gelder Dhr. Neseker Dhr. D.P.H. Spits Nigel Zurburg Claire Wijnand Dhr. B. Slaap sr. Jacco Goossens Dhr. N. van Til Drs. Monique Dukker Dhr. B. Slaap jr. Nicole Ton Disselkoen J.M. Sanchez Castillo Betty van den Heuvel Mathijs van Beest Dhr. van Oevelen (2x) Nino Ockhuysen Carla Timmerman Dhr. R. de Boer Max v.d. Berg Jan en Herma Steensma Mevr. en Dhr. Van Emden Nicky Roeg jr. 12

Schakels (clubbladen) | 1990 | | pagina 12