PROGRAMMA
V&VE1-AFCE4 2-2
AFC E5-V&V E2 0-1
Pancratius E3-AFC E5 1_2
DCG E8 - AFC E5 3-0
UITSLAGEN ZONDAG 25 MAART
Senioren
AFC1-DCV1 1-1
AFC 2 - DWV 2 0-1
KBV2-AFC3 1-1
Blauw Wit 3-AFC 4 4-7
sv Diemen 2 - AFC 5 0-1
AFC 6-Meteoor3(212) 3-3
AFC 7-Diemen 3 (218) 2-0
Arsenal 5-AFC 8 (312) 1-4
Waterwijk 2 - AFC 9 (313) 2-2
AFC 10-FIT 5 (321) 2-0
AFC 11-Vuurtoren 6 (418) 2-2
AFC 12-DWS 8 (419) 0-8
AFC 13-Meteoor 6 (420) 2-3
Junioren
AFC A2 - Rood Wit A1 (500) 0-3
Buitenveldert A2 - AFC A3 (524) 4-3
Y-boys B1 - AFC B2 (612) 2-6
AFCC1-ZeeburgiaCI (701) 1-1
NEA C1 - AFC C2 (714) 3-1
WA/Spartaan C3 - AFC C3 (723) 1 -3
KBV C3 - AFC C4 (727) 4-3
UITSLAGEN WOENSDAG 28 MAART
Junioren
Zeeburgia E1 - AFC E1 3-1
UITSLAGEN ZATERDAG 31 MAART
Senioren
AFC Zat 3 - Buitenveldert 5 (043) 2-4
AFC Zat 6 -ABN 5 (065) 4-2
AFC Zat 7-Zeeburgia6 (068) 1-3
Rivalen 2 - AFC Zat 8 (070) 3-2
VOC Vet. - AFC Vet. 2-4
Junioren
AFC A1 - Roodenburg A1 (IJC) 5-3
Volewijckers D1 - AFC D1 (802) 0-2
AFC D3-Buitenveldert D2 (814) 2-4
Sloterdijk D3 - AFC D4 (816) 1-4
Rood Wit A E1 - AFC E1 (vr.) 0-0
DWS E2 - AFC E2 (907) 4-4
Rood Wit A E2 - AFC E2 (vr.) 0-5
AS 80 E9 - AFC E4 (924) 1-6
AFC E5 - Argon E7 (918) 2-2
KBV F1 - AFC F2 (955) 0-1
AFC F3 - SDZ F2 (957) 1-4
KBV F3 - AFC F4 (971) 0-2
UITSLAGEN ZONDAG 1 APRIL
Senioren
AFC - Stormvogels 2-2
AFC 2 - Hollandia 2 1-0
AFC 3 - KBC 2 4-0
AFC 4-KBV 3 1-1
AFC 5- RKDES 2 2-1
DCG 5-AFC 6 (612) 1-2
SNA 3-AFC9
4-5
AFC 10-AFC 11
4-4
AFC 12 - Rombout 3 (419)
3-2
Junioren
VDOA1 - AFC A2 (500)
7-3
AFC B1 - Zeeburgia B1 (IR)
0-1
Sloterdijk B1 - AFC B2 (612)
1-1
AFC B3 - Voorland B3 (624)
3-7
NFCC1 - AFC C2 (714)
1-4
AFC C3 - Buitenveldert C3 (723)
10-1
Voorland C4 - AFC C4 (727)
3-2
UITSLAGEN MAANDAG 2 APRIL
Junioren
AFC E1 - DWS E1 (beker)
DWS wns
AFC E3 - Pancratius E2 (beker)
2-C
Sloterdijk D1 - AFC D1 (beker)
0-1
PROGRAMMA DONDERDAG 5 APRIL
Senioren
18.30 uur: ZPC - AFC (beker)
PROGRAMMA ZATERDAG 7 APRIL
Senioren
14.00 uur: Schellingwoude 1 - AFC Zat 1 (025), 1e veld
AFC Zat 2: geen programma
14.30 uur: Pancratius 3 - AFC Zat 3 (043), 2e veld
AFC Zat 4 geen programma
14.30 uur: AFC Zat 5 - VDO 2 (0514e veld
12.00 uur: DVVA 7 - AFC Zat 6 (065), 3e veld
AFC Zat 7 en Zat 8 geen programma
Junioren
14.30 uur: DWV A1 - AFC A1 (IJC)
14.30 uur: AFC B1 -GVVVB1 (600), 1e veld
11.15 uur: AFC D1 -DWVD1 (802), 2e veld
10.00 uur: AFC D2-SDZ D1, 2e veld 1
10.00 uur: ZSGO D2 - AFC D3 (814), 2e veld
11.15 uur: Buitenveldert D3 - AFC D4 (816), 2e veld
11.15 uur: AFC E1 - Almere E14e veld
10.00 uur: AFC E2 - Flevo '80 E/D (907), 4e veld
AFC E3: geen programma
10.30 uur: Overamstel E1 - AFC E4 (924), 2e veld
11.15 uur: AFC E5 - Abcoude E6,1e veld
10.00 uur: AFC E/F - Swift E/F, 1 e veld
11.15 uur: Amstelveen F1 - AFC F1 (951), 4e veld
11.15 uur: DCG F3 - AFC F2 (955), 4e veld
10.00 uur: AFC F3 - DCG F4 (957), 1 e veld
11.15 uur: Volewijckers F3 - AFC F4 (971), 1e veld 1
PROGRAMMA ZONDAG 8 APRIL
Senioren
14.00 uur: Blauw Wit - AFC
11.00 uur: Rood Wit A 2 - AFC 2
11.30 uur: AFC 3 - Neerlandia 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - Madjoe 2, hoofdveld
7