m dit ei r U1<1>AKTIJE1<L DA1JLS Mutatie wl naar donateur J.W. Aniba, 2.12.70, Weidelaan 12, 2451 XH Leimuiden; knvb nr9416 Adreswijzigingen P.J. te Velde, De Barendstraat 755,1013 NM Amsterdam, tel. 237060 H.J. Boskamp, Ceintuurbaan 225", 1074 CW Amsterdam, tel. 750243 A. HRessangTaandwarsstraat 47,1013 BV Amsterdamtel 271724 J.P. Coebergh, Amersfoortseweg 6, 3951 LB Maarn, tel. 02932-2151 E.H. Deur, Grote Kerksbuurt 45, 3311 CA Dordrecht Mevrouw J.L. Stallmann-Brouwers, Seine 106, 1186 NW Amstelveen, tel. 419546 Bedankt als lid F.A. Kingman (3705), M. de Fost (3720), S. Monasso (3573) Het begon allemaal weer als een heerlijk voetbalmiddagje. Veel publiek op de tribunes, veel enthousiaste aanhangers ook op 'de dijk', zowel voor als na rust, een hartverwarmend najaarszonnetje, kortom er was weer eens sfeer bij de wedstrijd tegen EDO de afgelopen zondag. Een veelbeloven de eerste helft en een tegenvallende tweede episode met mo menten van angstige spanning, maar tenslotte toch maar weer twee punten toegevoegd aan de ranglijst, die ons een derde positie verleent. Wat een weelde, wat een rustig gevoel vergeleken met de start van het vorig seizoen. Herinnert u het zich nog? Na acht wedstrijden zegge en schrijve vier competi- tiepunten. Dat zijn er dan thans na acht wedstrijden elf. Met slechts twee punten achterstand op de leidende stadgenoot DWV lijkt een compliment aan ons eerste elftal best eens op zijn plaats. Dat eerste, laten we de mannen na deze prachtige start eens aan ons voorbij laten trekken, ledereen kent de blessurepro blemen van ons vaste keepersduo Cees Thomas/Marcel van de Meent en de imponerende, zeer betrouwbare indruk, die we inmiddels hebben gekregen an invaller Peter van Essen. Voor hem staan te verdedigen de zeer sterk spelende Michel de Bruyn en Rokus Hoogendoorn, voortreffelijk geassisteerd door Martin Verburg en Bernardo Brink. Dan staan op het middenveld de harde werkers Pol Houtkamp en Dave Mar cus, bijgestaan door de onvermoeibare René Plantinga en Orlando Patrick. Voorin opereren de zwoegende Patrick Steenkist en de man, die met zijn doelpunt tegen EDO weer eens matchwinner werd: Johan Dol. Achter dit team heeft Pim van de Meent een keur van uitste kende wisselspelers ter beschikking: Sep van Zweden, Geof frey Forree en Frank Mulder. En wat dan nog te denken van verdienstelijke krachten als Mike van Eyk, Michel Troost, Mark van Drieberge en vele anderen. Alles bij elkaar een keurkorps, waarvan we in de loop van het seizoen nog veel goeds kunnen verwachten en veel plezier kunnen beleven. Eén vraag namens velen, mannen in de vuurlinie, mogen we alsjeblieft nog eens wat vaker juichen? Met zo'n 1-0 voor sprong blijft het eindeloos wachten op het eindsignaal niet goed voor de hartslag. GERARDTREBERT Peter De opmerkzame lezer zal vorige keer bemerkt hebben, dat ik onze keeper een veel groter gebied heb toegedacht dan waar hij echt recht op had. Niet Hessen maar Essen had het moe ten zijn. Mea culpa, maar als hij zijn doelgebied maar schoonhoudt. Zilveren Ploeg Op 3 november kwamen ze weer eens bijeen, de oude mak kers. En evenals andere jaren was er ook weer een aantal no vieten. Tien man maarliefst. Wellicht werd er een record gevestigd. Wat wilde namelijk het geval: vader Gehring trad met de zoons Kees en Fred toe. Dat op zichzelf wil nog niets zeggen, want we kenden al de familie De Bie, defamilie Susan en de heren Slaap. Maar of die inder tijd met drie tegelijk zijn toegetreden? De avond zelf verliep zonder wanklanken, daarbij geholpen door het voortreffelijke etentje, dat Netty en Pim van de Meent ons, daarbij geholpen door een geheel uit dames bestaande staf, voorzette. O ja, voor de agendafreaks. De volgende bijeenkomst is op de eerste vrijdag van november 1990. Een kleine afvaardiging vierde de zeventigste verjaardag van Piet van Ruyven. Wel een beetje laat, maar ook hier bleek het vat goede conserveringseigenschappen te hebben. Ook Ben Truyens vierde of viert zijn zeventigste. Daarover horen we nog, naar ik aanneem. Intussen van harte. De A-één Jl. zaterdag zag ik deze jonge medestrijders weer eens voet ballen. Ik schrok wel een beetje. In het begin van het seizoen zag ik ze meesterlijke wedstrijden spelen. Daarvan was niets meer terug te vinden. Ik hoorde dat ze met een aantal inval lers speelden. Toch maar weer gauw de juiste weg terug vinden. Vetten Al degenen, die af en toe het clubhuis bezoeken zijn ongetwij feld op de hoogte, want Tonny Disselkoen zal het ze monde ling hebben medegedeeld. Maar de wegblijvers zeg ik het hier nog even schriftelijk. Tegen Victoria uit scoorde Tonny zes van de in totaal tien goals. Zeer tot ongenoegen van de Victorianen overigens. JAN TJALLING Het gebeu rt n iet iedere week dat een standaardelftal van AFC in het veld komt tegen Ajax en dan ook nog kans ziet de tegen stander met de roemruchte naam te bedwingen. Afgelopen zondag was dat wel het geval met onze C1 junioren, die met 3

Schakels (clubbladen) | 1989 | | pagina 3