LIGGING T1<1UM<INI<N
ZATERDAG
Schellingwoude, Schellingwouderdijk 220, Schellingwoude,
tel. 02904 - 5 60.
Sloterdijk, Roos van Dekemaweg, Sportpark Multatuliweg,
Amsterdam-West, tel. 86 40 03.
SFB, sportpark Spieringhorn
VVGA Sportpark Voorland
GVVV, Sportpark aan het Panthuis, Veenendaal
Gold Star, Sportpark Sloten
DWS, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel.
88 16 27.
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 13 92 09.
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amsterdam-Noord, tel.
36 91 95.
Blauw Wit, Sportpark Sloten, Amsterdam-West, tel.
17 19 44.
Eendracht '82, Sportpark Eendracht II, Amsterdam-West, tel.
13 18 29.
Elinkwijk, Amsterdamse straatweg, Utrecht-Zuilen
F.C. Amstelland, Sportpark Strandvliet
Roda '23, Noorddammerweg, Amstelveen, tel. 45 18 35.
SLTO, sportpark Ookmeer
RKDES.Mijnsherenweg48, Kudelstaart, tel. 02977-2 15 48.
Nautilus, Sportlaan, Amstelveen
Vespucci, Sportpark Ookmeer.
RKAV, Beethovenlaan 120, Aalsmeer, tel. 02977-2 15 87.
Abcoude, Sportpark De Hollandse Kade, Nieuwe Amster-
damseweg, Abcoude, tel. 02946 - 3 98.
De Spartaan, Sportpark Eendracht, Amsterdam-West, tel.
13 07 30.
SDZ, Transformatorweg 10, Amsterdam-Noord, tel.
82 18 19.
KBV, Sportpark Riekerhaven
WMS, Sportpark Ookmeer
Buitenboys, Polderkwartier, Almere-Buiten
Rood Wit A, Sportpark De Weeren, Amsterdam-N.
Argon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, Mijdrecht,
tel.02979-8 18 86.
PROGRAMMA ZATERDAG 8 APRIL
SCHELLINGWOUDE - AFC ZAT 1 (048), 14.30 uur; bijeen:
13.00 uur. Scheidsrechter: G.J. Fluit
M. Berman, R. Bianchi, Th. van Duivenbode, P. van Dord, J.
Blank, H. Hulst, W. Husers, Th. Husers, R. Husers, L. de
Leeuw, F. Laarhoven, E. Seunke, H. Kottmann, E. Meyer, H.
Tossijn, J. Uchtman, H. Rettich
Afschrijven bij R. van Dijk, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 02507 -1 80 88 of 45 75 51 (zaak).
AFC ZAT 2 - SP. NOORD 2 (118), 14.30 uur, bijeen: 13.45 uur,
veld 1Scheidsrechter: J.W. ter Bruggen
K. Baarschers, R. Akkerman jr., R. van Doesburg, H. Drenkel-
ford, R. van Dijk, T. Egbers, L. Hekster, D. Huisman, M. Kins-
bergen, J. Otsen, R. Overweg, A. Peeters, J. Sandberg, A.
van Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, J. van Gelder, A.
Anderiesen,H.Tier
Afschrijven bij R. Akkerman jr., donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 42 73 81.
SLOTERDIJK 2 - AFC ZAT 3 (137), 12.00 uur; bijeen: 11.15
uur, veld 1.
F. Ie Belle, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van Dijk, M. van
Haaren, M. Koster, J. Kraaykamp jr., P. Nipius, G. Lases, G.
Wijnberg, H. van Zutphen, H. Koenders, Th. Willemse, S. en
B. Zomers, J. Rump, H. v.d. Pol, B. van Barneveld
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 43 85 18 5 75 30 05/6 (zaak).
SFB 3-AFC ZAT 4 (173), 12.30 uur; bijeen: 11.45 uur, veld 3.
S. Woldringh, M. Nieuwe Weme, F. Meyer, E.J. Meindersma,
M. Radelaar, C. Karsten, R. Snow, M. de Ridder, N. van Om
meren, R. Gielen, S. Bierman, J. v.d. Ende, R. Ritz, R.J.
Beaujean, S. Wijnberg, W. van Gorp
Afschrijven bij S. Woldringh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 22 24 01
AFC ZAT 5 - RAP 7 (202), 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur, veld 3.
R. Böhne, A. Landman, D. Visser, R. Brouwer, K. de Graaf, R.
Verwoerd, N. Cohen, B. v.d. Bergh, R. Mantel, W. Crouwel, A.
Westerhof, B. Witteveen, H. Foppen, S. Stek, P. Smit, B.
Knijf, R. Bosschieter, Th. Groeneveld, W. Vos, B. de Witt, J.
van Zweden
Afschrijven bij R. Böhne, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel.020-47 25 23.
WGA 7 - AFC ZAT 6 (230), 11.30 uur; bijeen: 10.45 uur, veld
1.
A. v.d. Hoogte, P. Hof, W. Chan, R. Crol, A. v.d. Hoek, P.
Grondhuis, J. de Laat, R. Kwakernaat, G. Hof, D. Bakker, E.
v.d. Langenberg, E. v.d. Bogt
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 42 81 85.
AFC ZAT 7 - DVVA 8 (188), 12.00 uur, veld 1; bijeen: 11.00
uur.
Hamid Ressang, HENDRIK-JAN DE MARI, Herman Oeberi-
us Kapteijn, Eric Deur, Albert van Gaaien, Anthony Hellegers,
Frank van Balen, Julius Remarque, Frank auf dem Brinke,
Hans Wopereis, Rolf Delfos, Rikstus Oosterhuis, Jan Kiewiet
de Jonge, Dirk Fetter, Alexander van Randwijck
Afschrijven bij H.J. de Mari, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 24 30 57.
PROGRAMMA ZATERDAG 15 APRIL
AFC ZAT 1 - DCG 1 (13), 14.30 uur, veld 1; bijeen: 13.45.
Scheidsrechter: J. Grit.
M. Berman, R. Bianchi, Th. van Duivenbode, P. van Dord, J.
Blank, H. Hulst, W. Husers, Th. Husers, R. Husers, L. de
Leeuw, F. Laarhoven, E. Seunke, H. Kottmann, E. Meyer, H.
Tossijn, J. Uchtman, H. Rettich
Afschrijven bij R. van Dijk, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 02507 -1 80 88 of 45 75 51 (zaak).
AFC ZAT 2 - ABN 3 (47), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45 uur.
K. Baarschers, R. Akkerman jr., R. van Doesburg, H. Drenkel-
ford, R. van Dijk, T. Egbers, L. Hekster, D. Huisman, M. Kins-
bergen, J. Otsen, R. Overweg, A. Peeters, J. Sandberg, A.
van Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, J. van Gelder, A.
Anderiesen, H. Tier
Afschrijven bij R. Akkerman jr., donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 42 73 81
ZAT 3 t/m ZAT 7 zijn uitgespeeld!
7