ZAALVOETBAL
910: DWS E2 - AFC E2, 10.00 uur, 2e veld; W. Hermans
918: AFC E3 - SDW E1,10.00 uur, 1e veld, Fam. Versteeg
919: SLOTERDIJK E3 - AFC E4, 11.00 uur, 2e veld; NN
958: AFC F1 - DWG F2, 11.00 uur, 1e veld; NN
960': AFC F2 - SDZ F1, 11.00 uur, 1e veld; NN
962: BI. Wit F2 - AFC F3, 10.00 uur, 3e veld; NN'
963: DWS F3 - AFC F4, 11.00 uur, 3e veld; NN
ZAALDIENSTEN AFC 4
Woensdag 21 december a.s. Bijlmermeer
Aanwezig: 19.00 uur
Ger Smit, Hans Tier, Hans Coorengel
AFC 3
Donderdag 22 december a.s. Deltal Lloyd
Aanwezig: 19.10 uur
Maurice Koster, Wim Drenkelford, Rob Nipius
Bij eventuele verhindering zelf voor vervanging zorgen
i.v.m. boetes!
MEDEDELINGEN SENIOREN
maandag 12.12: AFC 3 - DC '82 4 (R6M), 2115 uur; veld 1
scheidsrechter: A.J. Balk
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Wouter Amesz, Maurice Koster, Rob Nipius, Jos Rump,
Marc van Haaren, Haiko v.d. Pol, Sjeorge Wijnberg, Wim
Drenkelford
Afschrijven bij Maurice Koster, tel. 5 75 30 05.
dinsdag 13.12: BOELEBOYS 2 - AFC 2 (R5D), 19.50 uur;
veld 1B; scheidsrechter: C. van Wijk
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Frans Jüch, Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Nicky
Hekster, Rein Akkerman, Rob Overweg, Simon Cohen,
Henny Kottmann
Afschrijven bij Frans Jüch, tel. 41 59 02.
donderdag 15.12: AFC 4 - DC '82 3 (R6N), 20.40 uur; veld 1
scheidsrechter: J.R. Vollmuller
Sporthal de Scheg, Arthur van Schendellaan 100a, Uit
hoorn, tel. 02975 - 6 63 47 of 6 63 84
Dolf Oostra, Karei van Osch, Rob Ruis, Hans Coorengel,
Hans Tier, Ger Smit, Karei Baarschers
Afschrijven bij Ger Smit, tel. 44 27 63.
woensdag 14.12: GOOSSENS - AFC (Inter.A), 20.30 uur
Sporthal Groenendaal, Heemstede (naast RCH terrein)
Bart v.d. Jagt, Fred ten Nijenhuis, Fred Laarhoven, Theo
Husers, Tycho Sulsters, Pol Houtkamp, Rene Husers, Wim
Husers, Martin Verburg, Geert Jan Wiegman
Afschrijven bij Fred ten Nijenhuis, tel. 47 40 84
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Jacco Goossens, Ramon Groen, Brian Koster, Wouter van
Paare, Marcel Bruns
Coach: Leo Hoed, tel. 44 63 43.
donderdag: 15.12: AFC D1 - ST. MARTINUS D1 (D poule 1),
19.00 uur; veld 1B; scheidsrechter: C.B. Bijl
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Brian van Gelder, Marvin van Rijn, Floris Christoffels, Daniël
van de Bergh, Casimir Westerveld, Tristan Vos, Oscar Mei
jer, Dennis van de Bos, Olaf Lammerts
Coaches: Jack van Gelder, tel. 42 01 45.
donderdag 15.12: AFC B2 - WMS B1 (B 3e kl.), 19.40 uur;
veld 1B; scheidsrechter: O.H. van Osenbruggen
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Maickel Hoed, Eddy Kneefel, Mark van der Valk, Johann de
Bruyn, Jessie Lissauer, Randy Lobatto, Jarno van der
Hoogen
Coach: Leo Hoed, tel. 44 63 43.
vrijdag 16.12: AFC C1 - DCG C1 (C 1e kl), 19.00 uur; veld
1A; scheidsrechter AFC
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Martin Christiaanse, Rogier den Dekker, Leen Engelsman,
Robert Gehring, Schilo van Loggem, Martijn Meeus, Michiel
Reddering, Bastiaan Roubos, Yuri Marcus, Johan Kroet
Coach: Stanly van Loggem, tel. 79 96 71
PROGRAMMA NR 17 -19 dec t/m 23 dec.
maandag 19.12: FRANKEL BOYS D1 - AFC D1 (D poule 1),
19.00 uur; veld 1A; scheidsrechter: J.W. Blauw
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Brian van Gelder, Marvin van Rijn, Floris Christoffels, Daniël
van de Bergh, Casimir Westerveld, Tristan Vos, Oscar Mei
jer, Dennis van de Bos, Olaf Lammerts
Coaches: Jack van Gelder, tel. 42 01 45.
dinsdag 20.12: AFC B2 - NFC B2 (B 3e kk), 19.15 uur; veld
2; scheidsrechter: H.P. Albers
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Maickel Hoed, Eddy Kneefel, Mark van der Valk, Johann de
Bruyn, Jessie Lissauer, Randy Lobatto, Jarno van der
Hoogen
Coach: Leo Hoed, tel. 44 63 43.
donderdag 22.12: AFC A1 - SCW A1 (A 2e kl.), 19.00 uur;
veld 1A; scheidsrechter: J.J.M. Fierkens
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Duco Wijdoogen, Hopy Chapman, Evert-Jan Krol, Jesse
Schmidt, Abel Dutilh
Coach: Theo Boonstra, tel. 86 86 91 tst. 17.
MEDEDELINGEN JUNIOREN
PROGRAMMA NR 16 - 12 dec. t/m 16 dec.
dinsdag 13.12: AFC B1 - COURBET B1 (B 1e kl), 19.00 uur,
veld 1B; scheidsrechter: S. Bhugwansing
18