Afschrijven (uiterlijk op vrijdagavond) bij: Wim v.d. Bold, tel.
1 47 54 42.
De heer M. Bron is drie wedstrijden v.a. 22.11.1988 niet
speelgerechtigd.
11.12, AFC 7 - SDZ 4 (600), 12.00 uur, bijeen 11.15 uur
scheidsrechter M.G. Banis
18.12, VOLEWIJCKERS 3 - AFC 7 (599), 10.00 uur, veld.
nn: bijeen 08.45 uur AFC, scheidsrechter R.E. Hovener.
Erik Hoegee, Mark Kruiswijk, Cas Tromp, Peter Zaat, Ben
lesberts, Marco Ruyken, John Fontijn, Ronald Tromp, Willi
am Etty, M. van Hoof, Jan Arie Dekker, M. Vostermans, S.
Koedan, D. Geusebroek, Karei Kuyvenhoven, R. Turfkruier
Afschrijven bij: C. Tromp, tel. 02975 - 4 01 77.
11.12, RODA'23 5 - AFC 8 (609), 14.30 uur, veld 2, bijeen
13.30 uur AFC.
18.12, OOKMEER 2 - AFC 8 (613), 12.00 uur, veld 1, bijeen
11.00 uur AFC. Scheidsrechter R. de Groot.
HAROLD MEYER (12 00 59), G. Groot, H. Kuypers, Frits
Schuurink, Nebel Shabi, R. Verhoef, Frank Beumer, R.M.
Willemsen, D.W. van Suilen, Mainse Rijpkema, G. Goos-
kens, G. Vos, R. Panka, R. Gallenkamp, R.J.M. Kootwijk,
P.W. Smulders, R. v.d. Hoek
Afschrijven (uiterlijk op vrijdagavond) bij: Harold Meijer, tel.
12 00 59.
11.12, CHABAB 2 - AFC 9 (670), 12.00 uur, veld 1, bijeen
11.30 uur Chabab. Scheidsrechter G. Kisoenpersad.
18.12, AFC 9 - KBV 8 (670), 14.30 uur, veld 3, bijeen 14.00
uur P. Roosenschoon.
AP SPRINGER (45 90 73), Ed Sajet, Dennis Bijlsma, Ernst
Bouman, Hennie Cruyff, Paul Koster, Jan Roedema, Michiel
Roedema, Rob Ruis, Jeroen Walker, Jan Pelsma, Ron
Prins, Raoel Krak, B. de Vries, A. Duthilh, H. Bierman, P.
Sandberg
Afschrijven (uiterlijk op vrijdagavond) bij: Ab Springer, tel.
45 90 73.
11.12, WATERGRAAFSMEER 6 - AFC 10 (674), 14.30 uur
veld 3, bijeen 14.00 uur Watergraafsmeer. Scheidsrechter
P. Roosenschoon.'
18.12, MUIDEN 4 - AFC 10 (678), 12.00 uur, veld 1, bijeen
11.30 uur Muiden.
RIK DE BOER (023-28 19 70), Tom Blok, Jan van Broekhui
zen, Theo van Broekhuizen, Willem Bronwasser, Wim v.d.
Duin, Maichel Kahn, Koen den Os, Joost Vellema, Gerlof
Wielinga, Bas Knoppers, Dennis de Wit, B.J. v.d. Berg, T.M.
Zuidwijk, Arian Witteveen, F. Rooseman, E. Duister
Afschrijven (uiterlijk op vrijdagavond) bij: Rik de Boer, tel.
023 - 28 19 70
11.12: AFC11 - RODA'23 8 (695), 14.30 uur, veld 2, bijeen
14.00 uur, Scheidsrechter H. Fritzche
18.12: AALSMEER 6 - AFC 11 (692), 14.30 uur, veld 1, bij
een 14.00 uur Aalsmeer.
JOS JANSEN (27 78 85), John Boom, Han de Groot, Wer
ner ten Kate, J. Vermunt, W.P. Boerma, P. Kievit, M.L. Jan
sen, J.H. de Lange, H.W. Mekking, W.F. Sijthof, D.L.
Koopal, C.K. Bakker
Afschrijven (uiterlijk op vrijdagavond) bij: Jos Jansen, tel.
27 78 85.
11.12: AFC 12 - SWIFT 8 (753), 12.00 uur, veld 2, 11.30
uur,Scheidsrechter H. de Wijs.
18.12: VRIJ
HENK GAMELKOORN (79 23 54), Felix Swart, Hans Elias,
Hans Geluk, Ed Herkströter, Maurice de Hond, Marcel
Koster, Hans Mienstra, Hans Mulder, Wim Ringe, Ton Tit-
sing, Emiel Stoppelman, E. Molenwijk, M. Peek, D. Perez,
C. Rorije
Afschrijven (uiterlijk op vrijdagavond) bij: Henk Gamelkoorn,
tel. 79 23 54.
11.12: AFC 13- HRVC3 (759), 14.30, veld 4, bijeen: 14.00
uur Scheidsrechter P. Roosenschoon.
18.12: GERMAAN 5 - AFC 13 (758), 12.00 uur, veld 2, bijeen
10.45 uur AFC.
MACHIEL VAN DE WOUDE (6 62 38 67), Michael Gossler,
Max Groen, Michael Reddering, René van Schaik, Humphry
da Silva Curiël, C.L. Postma, H. Peters, J. Felius, R. Böhne,
Mitchell Wertheym, H.M. Fernandes Mendes, B. Marsfel-
der, H. van Wilsum, B. Veldkamp, H. Kieviet, M. ter Heide
Afschrijven bij: machiel van den Woude (uiterlijk vrijdaga
vond tel. 020. 6 62 38 67
1>E JONGE AFOERS
PROGRAMMA JEUGDVOETBAL A,B EN C JUNIOREN
ZATERDAG 10 DECEMBER 1988.
497/775(IJC):AFC A1 - ODIN'59,14.30 uur, Hoofdveld.
ZONDAG 11 DECEMBER
502/798. DWVA 2 - AFC A2,12.00 uur.
17/3e veld; J. v. Genderen.
512/810. AFC A3 - AEA A112.00 uur, 4e veld.P. Hogehies
1522/821AFC A4 - OOKMEER A114.30 uur, 3e veld
J. Hiesselaar.
601/843. BLAUW WIT B1 - AFC B1, 12.00 uur, 2e veld.
scheidsrechter J. v.d. Heyden.
613/863. DWV B2 - AFC B2, 12.00 uur. 17/4e veld;
G. Sibeyn.
611/854. AFC B3 - UITHOORN B1, 10.00 uur, 2e veld.
G. Bronk.
623/879. SPORTING ZUID B1 - AFC B4, 14.30 uur.
??/1e veld.
701/888. AJAX C2 - AFC C1, 10.00 uur;4/3e veld.H.Polak.
714/910. SLOTERPARK C/B - AFC C2, 12.00 uur.
35/2e veld. N. Peterse.
ZONDAG 18 DECEMBER 1988
497/773. AFC A1 - ZEEBURGIA A1, 12.00 uur.le veld.
502/797. AFC A2 - DCG A2, 12.00 uur, 3e veld.
M. v. Mouwerik.
512/806. MARTINUS A2 - AFC A3, 10.00 uur,
20/2e veld. W. Peype.
522/816. YBOYS A1 - AFC A4, 14.00 uur, 47/2e veld.
12