I
PROGRAMMA
LIGGING TERREINEN
7
PROGRAMMA ZATERDAG 15 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: Ajax 1 - AFC Zat 1 (025), 3e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - RAP 2 (043), 1e veld
12.00 uur: Uithoorn 2 - AFC Zat 3 (050), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 4 - WOL '33 2 (058), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 5 - AMVJ 10 (064), 3e veld
12.00 uur: WVHEDW 8 - AFC Zat 6 (069), 2e veld
12.00 uur: AFC Zat 7 - Amstelland 3 (062), 1e veld
15.00 uur: Quick (H) - AFC Vet.
Junioren
14.30 uur: ZVV A1
AFC A1 (IR)
Bekerprogramma
11.00 uur: AFC D1 - Pancratius D1, 1e veld
11.00 uur: Voorland D2 - AFC D2, 2e veld
AFC D3 is vrij!
11.00 uur: AFC E1 - Gold Star E1, 2e veld
11.00 uur: Muiden E2 - AFC E2, 1e veld
11.00 uur: VDO E4 - AFC E3, 2e veld
11.00 uur: AFC E4 - CTO '70 E3, 3e veld
Vriendschappelijke wedstrijden
10.00 uur: AFC F1 - Swift F2, 1e veld
10.00 uur: Swift F1 - AFC F1, 3e veld
10.00 uur: DWS F1 - AFC F3, 3e veld
PROGRAMMA ZONDAG 16 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: AFC 1 - Blauw Wit 1 (hoofdklasse), hoofdveld
11.30 uur: ADO '20 2 - AFC 2 (res. 1e kl.)
11.30 uur: AFC 3 - KBV 2 (res. 2e kl.), hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - KBV 3 (res. 4e kl.), 2e veld
14.30 uur: AFC 5 - KDO 2 (res. 4e kl.), 1e veld
11.30 uur: Muiderberg 2 - AFC 6 (212), 1e veld
14.30 uur: DCG 8 - AFC 7 (218), 4e veld
12.00 uur: Sloterplas 3 - AFC 8 (312), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - Buiten Boys 3 (323), 3e veld
14.30 uur: CTO '70 4 - AFC 10 (324), 1e veld
12.00 uur: VDO 8 - AFC 11 (413), 3e veld
14.30 uur: Zeeburgia 6 - AFC 12 (424), 2e veld
12.00 uur: ZSGO 4 - AFC 13 (425), 2e veld
Junioren
12.00 uur: AFC A2 - Rood Wit/A A2 (502), 3e veld
12.00 uur: Swift A1 - AFC A3 (512), 2e veld
12.00 uur: KDO A1 - AFC A4 (522), 2e veld
14.30 uur: AFC B1 - DWS B2 (601), 4e veld
10.00 uur: AFC B2 - KBV B2 (613), 2e veld
10.00 uur: Martinus B1 - AFC B3 (611), 1e veld
10.00 uur: AFC B4 - Rood Wit B2 (623), 4e veld
10.00 uur: AFC C1 - Almere C1 (701), 3e veld
12.00 ugr: AFC C2 - RKDES C1 (714), 4e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 22 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - Wartburgia 1 (025), 1e veld
12.00 uur: SC Oriënt 2 - AFC Zat 2 (043), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - RAV 2 (050), 2e veld
AFC Zat 4 is vrij!
12.00 uur: RKAVIC 12 - AFC Zat 5 (064), 5e veld
14.30 uur: AFC Zat 6 - DVVA 7 (069), 3e veld
12.00 uur: Roda '23 3 - AFC Zat 7 (062), 2e veld
Junioren
14.30 uur: AFC A1 - GVVV A1 (IR), hoofdveld
Wedstrijden ten bate van de gehandicapte jeugd
10.00 uur: AFC D1 - DCG D1, AFC 1e veld
10.40 uur: AFC D1 - KBV D1, AFC 1e veld
11.20 uur: AFC D1 - Swift D1, AFC 1e veld
10.00 uur: AFC D2 - Buitenveldert D2, SDW 1e veld
10.40 uur: AFC D2 - DWS D2, SDW 1e veld
11.20 uur: AFC D2 - KBV D2, SDW 1e veld
10.00 uur: AFD D3 - DCG D3, Sloterdijk 2e veld
10.40 uur: AFC D3 - SDZ D2, Sloterdijk 2e veld
11.20 uur: AFC D3 - Sloterdijk D2, Sloterdijk 2e veld
10.00 uur: AFC E1 - DCG E1, DWS 1e veld
10.30 uur: AFC E1 - DWS E1, DWS 1e veld
11.00 uur: AFC E1 - KBV E1, DWS 1e veld
10.00 uur: AFC E2 - DCG E2, DCG 1e veld
10.30 uur: AFC E2 - DWS E2, DCG 1e veld
11.00 uur: AFC E2 - KBV E2, DCG 1e veld
11.15 uur: AFC E3 - DCG E4, V&V 3e veld
10.40 uur: AFC E3 - V&V E1V&V 3e veld
10.00 uur: AFC E4 - DCG E5, DCG 3e veld
10.30 uur: AFC E4 - DCG D6, DCG 3e veld
11.00 uur: AFC E4 - KBV E3, DCG 3e veld
10.00 uur: AFC F1 - DCG F1, AFC 3e veld
10.25 uur: AFC F1 - Swift F1, AFC 3e veld
10.50 uur: AFC F1 - WA/Spartaan F1, AFC 3e veld
10.00 uur: AFC F2 - SDZ F1, Sloterpark 2e veld
10.25 uur: AFC F2 - Sloterpark F1, Sloterpark 2e veld
10.50 uur: AFC F2 - SNA F1Sloterpark 2e veld
11.15 uur: AFC F3 - DCG F3, AFC 3e veld
11.40 uur: AFC F3 - Swift F4, AFC 3e veld
PROGRAMMA ZONDAG 23 OKTOBER
Senioren
14.30 uur: EDO 1 - AFC 1 (hoofdklasse)
11.30 uur: Blauw Wit 2 - AFC 2 (res. 1e kl.)
11.30 uur: AFC 3 - Zeeburgia 2 (res. 2e kl.), hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - SDZ 2 (res. 4e kl.), hoofdveld
14.30 uur: AFC 5 - NEA 2 (res. 4e kl.), 1e veld
12.00 uur: HRVC 2 - AFC 6 (212), 1e veld
12.00 uur: Al Achbal 3 - AFC 7 (218), 2e veld
14.30 uur: AFC 8 - Martinus 4 (312), 2e veld
14.30 uur: AFC 9 - Waterwijk 3 (323), 3e veld
14.30 uur: AFC 10 - Flevo '80 4 (324), 4e veld
14.30 uur: RKAV 7 - AFC 11 (413), 2e veld
12.00 uur: NEC '75 6 - AFC 12 (424)
10.00 uur: Sloterplas 9 - AFC 13 (425)
Junioren
AFC A1zie wedstrijd op zaterdag 22 oktober.
12.00 uur: AFC A2 - Almere A2 (502), 3e veld
14.30 uur: Eendracht A1 - AFC A3 (512), 2e veld
12.00 uur: RAP A1 - AFC A4 (522), 1e veld
12.00 uur: AFC B1 - Ajax B1 (601), 1e veld
10.00 uur: AFC B2 - Watergraafsmeer B2 (613), 2e veld
AFC B3 is vrij!
12.00 uur: AFC B4 - VDO B/C (623), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - Zeeburgia C1 (701), 3e veld
12.00 uur: AFC C2 - DCG C2 (714), 4e veld
Oriënt, Sportpark
32 55 58.
De Weeren, Amsterdam-Noord, tel.
10