UITSLAGEN
PROGRAMMA
Neerlandia 2
TOG 2
- AFC C1
- AFC D1
- AFC D2
- RCH 1
- EDO 2
-AFC 3
-AFC 4
-AFC 5
- AFC A1
- AFC B1
1-0
6-4
drukker, die de persmap in een aantrekkelijke uitvoering der en Peek Jellema meewerkten, maakt de persmap van
van de pers liet rollen. Dat vakjournalisten als Jack van Gel- AFC alleen nog lezenswaardiger.
HANS DE BIE
Ajax C2
FC Amstelland D1
FC Amstelland D2
AFC 1
AFC 2
ASV Arsenal 2
DRC A1
RKAV B1
AFC B3
AFC B2
AFC A1
AFC B1
AFC Zat 5
AFC A1
DWG 1
ABN 3
AFC Zat 3
Overamstel 3
AFC Zat 5
Osdorp 3
De Geuzen 7
AFC Veteranen Toernooi
AFC D1
AFC D2
AFC D3
AFC E1
AFC E2
AFC E3/4
AFC F1
AFC F2
ADO '20
DWV 2
AFC 3
AFC 4
AFC 5
VDO 5
SDZ 4
AFC 8
AFC 9
- Buitenveldert B1
- AFC B4
- RKAV A1
- Al mere B1
- KHFC
- CTO '70 A1
- AFC Zat 1
- AFC Zat 2
- Ookmeer 2
- AFC Zat 4
-VDO 3
- AFC Zat 6
-AFC 7
HBS
- Buitenveldert D1
- Buitenveldert D2
- Buitenveldert D3
- Buitenveldert E1
- Buitenveldert E2
- Buitenveldert E3/4
- Buitenveldert F1
- Buitenveldert F2
-AFC
-AFC 2
- Hilversum 2
- JOS3
-RKAV2
-AFC 6
-AFC 7
- Roda '23 5
- Chabab 2
10-1
AFC 10
- Watergraafsmeer 6
3-2
0-2
Roda '23 8
- AFC 11
3-1
2-1
Swift 8
-AFC 12
1-0
0-1
HRVC3
-AFC 13
3-13
3-1
AFC A2
- DWV A2
4-2
3-1
Ookmeer A1
- AFC A4
4-4
1-1
Uithoorn B1
- AFC B2
1-0
1-1
AFC B3
- DWV B2
0-4
1-4
AFC B4
- Sp. Zuid B1
12-0
1-0
AFC C1
- Ajax C2
1-3
1-2
AFC C2
- Sloterpark C1
8-4
4-5
4-1
5-1
0-3
2-4
1-4
1-3
3-5
0-7
3-3
3e prijs
5-0
6-2
0-1
1-0
2-0
0-1
3-0
2-0
2-0
0-0
0-1
6-1
1-4
0-5
7-3
4-5
2-4
PROGRAMMA ZATERDAG 17 SEPTEMBER
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - Schellingwoude 1 (025), 1e veld
14.30 uur: RKAVIC 7 - AFC Zat 2 (043), 4e veld
14.30 uur: AFC 3 - Amstelveen 8 (050), 2e veld
12.00 uur: RKAVIC 11 - AFC Zat 4 (058), 4e veld
14.00 uur: Roda '23 4 - AFC Zat 5 (064), 3e veld
14.30 uur: AFC Zat 6 - Zeeburgia 7 (069), 3e veld
15.00 uur: Kampong Vet. - AFC Vet.
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - Swift D1 (808), 3e veld
10.00 uur: AFC D2 - Swift D2 (810), 3e veld
11.00 uur: KBV D3 - AFC D3 (812;, 2e veld
11.00 uur: AFC E1 - DCG E1 (905), 2e veld
11.00 uur: WA/Spartaan E1 - AFC E2 (908), 2e veld
10.00 uur: V&V E1 - AFC E3 (914), 3e veld
10.00 uur: KMVZ E2 - AFC E4 (916), 2e veld
11.00 uur: AFC F1 - WA/Spartaan F1 (956), 1e veld
10.00 uur: AFC F2 - SNA F1 (957), 1e veld
10.45 uur: Swift F4 - AFC F3 (959), 3e veld
7