De navolgende regels gelden bij afschrijvingen:
Afschrijven uitsluitend bij de aanvoerders, uiterlijk op vrijda
gavond.
Bij wegblijven zonder bericht of niet tijdige afschrijving zon
der geldige reden volgt schorsing voor één of meer wedstrij
den.
Kleding
Het spelen is AFC tenue is verplicht, bovendien is een ieder
verplicht bij thuiswedstrijden een wit shirt mee te nemen.
Training
Iedere maandagavond vanaf 20.30 uur training op gravel-
veld (trainen met loopschoenen).
Oefenprogramma zondag 4 september
AFC 6 - AFC 7, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC.
Opstellingen: zie bij wedstrijdprogramma 11 september a.s.
Oefenprogramma maandag 5 september
Voor de navolgende spelers is een onderlinge oefen
wedstrijd vastgesteld. Bijeen: 18.30 uur. Aanvang: 18.45
uur.
Uitgenodigd worden: M.R. Vostermans, I.R. Malinaric, J.
Schot, K. Usey, H.J. Everts, D.W. van Suilen, J.W. Tel-
kamp, R.M. Willemsen, T.M. Zuidwijk, B.J. v.d. Berg, A. Wit-
teveen, T. Dimpel, R. Baltes, J. van 't Hof, M.L. Jansen,
H.W. Mekking, D.A. Koupal, N. Boerma, Hollander, Jansen,
v.d. Woerdt, L. Dolle, H. de Man, S. Rhemrer, M. Peek, To-
gawe, B. de Vries
PROGRAMMA ZONDAG 11 SEPTEMBER
(Voorlopige opstellingen!)
VDO 5 - AFC 6 (564), 12.00 uur, veld 2; bijeen: 10.45 uur
AFC
Wim van den Bold, Mario Brom, Willem Drenkelford, Edwin
Janus, Bart de Jongh, Frans Juch, Karei Kuyvenhoven,
Egon Lambeck, Ton van Leeuwen, Osie Lilian, Lodewijk van
Pol, Chris Veldkamp, Aad Veltema, Philips Vischjager, Re-
né Klaasen, Bos, Burkink
SDZ 4 - AFC 7 (600), 12.00 uur, veld 2; bijeen: 10.45 uur
AFC
Ed Hoegee, Mark Kruiswijk, Michael Philips, Frans Roose
man, Cas Tromp, Peter Zaat, Ben lesberts, Marco Ruyken,
John Fontijn, Peter Wolf, Ronald Tromp, Stef Gooskens,
Guido Vos, Roy Panka, Raymond Gallenkamp, William Etty,
V. Hoof, Jan Arie Dekker
AFC 8 - RODA '23 5 (614), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45
uur AFC. Scheidsrechter: L.H. Osinga
G. Groot, H. Kuypers, Harold Meyer, Frits Schuurink, Nebel
Shabi, R. Verhoef, Frank Beumer, R.M. Willemsen, D.W.
van Suilen, J.W. Telkamp, Mainse Rijpkema, Dennis Geu
sebroek, Marcel Peek, K. Usey, I.R. Malinaric, S. Koedan
AFC 9 - SHABAB 2, (673), 14.30 uur, veld 3; bijeen: 13.45
uur AFC. Scheidsrechter: H.A. de Wijs
Ed Sajet, Dennis Bijlsma, Jeroen Boskamp, Ernst Bouman,
Hennie Cruyff, Paul Koster, Jan Roedema, Michiel Roede-
ma, Rob Ruis, Edwin Spee, Ap Springer, Jeroen Walker,
Jan Pelsma, Ron Prins, Raoel Krak, M.R. Vostermans
AFC 10 - WATERGRAAFSMEER 6 (681), 14.30 uur, veld 4;
bijeen: 13.45 uur AFC. Scheidsrechter: NN
Tom Blok, Rik de Boer, Jan van Broekhuizen, Theo van
Broekhuizen, Willem Bronwasser, Wim v.d. Duin, Maichel
Kahn, Koen den Os, Joost Veiiema, Gerlof Wielinga, Bas
Knoppers, Dennis de Wit, B.J. v.d. berg, T.M. Zuidwijk,
Ruud Baltes, Ton Dimpel, Arian Witteveen
RODA '23 8 - AFC 11 (696), 12.00 uur, veld 3; bijeen: 10.45
uur AFC
John Boom, Han de Groot, Jos Jansen, Werner ten Kate, J.
Vermunt, W.P. Boerma, P. Kievit, M.L. Jansen, J.H. de Lan
ge, H.W. Mekking, W.F. Sijthof, D.L. Koopal, C.K. Bakker,
Esra Duister, Henk van Wilsem, Rainier Somers
SWIFT 8 - AFC 12 (760), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 14.00 uur
Swift
Felix Swart, Hans Elias, Henk Gamelkoorn, Hans Geluk, Ed
Herkströter, Maurice de Hond, Marcel Koster, Hans
Mienstra, Hans Mulder, Wim Ringe, Ton Titsing, Emiel
Stoppelman, Herman Fritsche, A. v.d. Woert, Bart Veld
kamp, Van 't Hof
HRVC 3 - AFC 13 (766), 12.00 uur, veld 1; bijeen: 11.15 uur
HRVC
N. Togawe, Michael Gossler, Max Groen, Michael Redde
ring, René van Schaik, Humphry da Silva Curiël, Michel
Wertheim, Michiel van de Woude, H. de Man, S. Rhemrer,
Ron Bekkering, Hollander, Janssen, H.J. Everts, P. Smul
ders
Afschrijven bij de aanvoerders (uiterlijk vrijdagavond):
AFC 6-Wim v.d. Bold 47 54 42
AFC 7-Frans Rooseman 47 26 02
AFC 8 - Harold Meyer 12 00 59
AFC 9-Appi Springer 45 90 73
AFC 10-Rik de Boer 023-2819 70
AFC 11-Jos Jansen 27 78 85
AFC 12-Henk Gamelkoorn 79 23 54
AFC 13-Michiel v.d. Woude 6 62 38 67
Spelers die hun naam niet in een van de opstellingen kun
nen terugvinden, worden verzocht zich te melden bij de B
commissie.
PROGRAMMA JEUGDVOETBAL A, B EN C JUNIOREN
Zaterdag 3 september
Ajax C1 - AFC C1, 11.00 uur Voorland, 2e veld
Zondag 4 september
AFC B3 - Buitenveldert B1, 10.00 uur, veld 2
AFC B2 - AFC B4, 12.00 uur, veld 2
Voorronden I.R. Jeugdcompetitie
DRC A1 - AFC A1, 14.30 uur, 1e veld Durgerdam
RKAV B1 - AFC B1, 12.00 uur, Aalsmeer, Beethovenlaan
Dinsdag 6 september
AFC A1 - RKAV A1, 18.45 uur, 1e veld
AFC B1 - Almere B1, 18.45 uur, 2e veld
8