ZONDAG
Zaterdag training:
In overleg met het bestuur is het mogelijk om vanaf woens
dag 7 september a.s. te trainen vanaf 21.15 uur op het ver
harde veld. Uiteraard blijft de maandagavond ook vanaf
21.15 uur ter beschikking.
Een eis is wel dat minimaal 12 personen aanwezig moeten
zijn in verband met het licht!
PROGRAMMA ZATERDAG 10 SEPTEMBER
DWG - AFC Zat 1 (50), 14.30 uur, veld 1; bijeen: 13.15 uur
Leider: Th. Husers; scheidsrechter: Gefferie
K. Boyenk, M. Berman, R. Bianchi, Th. van Duivenbode, P.
van Dord, J. Blank, H. Hulst, W. Husers, Th. Husers, R. Hu
sers, L. de Leeuw, F. Laarhoven, E. Seunke, H. Kottmann,
E. Meyer, H. Tossijn, J. Uchtman
Afschrijven bij: R. van Dijk, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 02507 - 1 80 88 of 45 75 51 (zaak).
ABN 3 - AFC Zat 2 (134), 14.30 uur, veld 1bijeen: 13.15 uur
Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: P. van Dongen
K. Baarschers, R. Akkerman jr., R. van Doesburg, H. Dren-
kelford, R. van Dijk, T. Egbers, L. Hekster, D. Huisman, M.
Kinsbergen, J. Otsen, R. Overweg, A. Peeters, J. Sandberg,
A. van Stek, B. de Rooy, A. van Teunenbroek, J. van Gel
der, A. Anderiessen, H. Tier
Afschrijven bij R. Akkerman jr., donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 42 73 81.
AFC Zat 3 - OOKMEER 2 (150), 14.30 uur, veld 2; bijeen:
13.45 uur
F. la Belle, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van Dijk, M.
van Haaren, M. Koster, J. Kraaykamp jr., J. de Moor, P. Ni-
pius, G. Lases, G. Wijnberg, R. van Westerop, H. van Zut-
phen, I. Rettich, H. Koenders, Th. Willemse, S. en B. Zo
mers, C. Dekker
Afschrijven bij M. Koster, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 43 58 18.
OVERAMSTEL 3 - AFC ZAT 4 (196), 14.30 uur, veld 4; bij
een: 13.45 uur
S. Woldringh, M. Nieuwe Weme, F. Meyer, E.J. Mein-
dersma, M. Radelaar, C. Karsten, R. Snow, M. de Ridder, N.
van Ommeren, R. Gielen, S. Bierman, J. v.d. Ende, R. Ritz,
R.J. Beaujean
Afschrijven bij S. Woldringh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 22 24 01.
AFC ZAT 5 - VDO 3 (218), 14.30 uur, veld 2; bijeen: 13.45
uur
R. Böhne, A. Landman, D. Visser, R. Brouwer, K. de Graaf,
R. Verwoerd, N. Cohen, B. v.d. Bergh, R. Mantel, W. Crou-
wel, A. Westerhof, B. Witteveen, H. Foppen, S. Stek, P.
Smit, B. Knijf, R. Bosschieter, Th. Groeneveld, W. Vos, B.
de Witt
Afschrijven bij R. Böhne, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020 - 47 25 23.
OSDORP 3 - AFC ZAT 6 (245), 11.00 uur, veld 1bijeen:
10.00 uur
A. v.d. Hoogte, P. Hof, W. Chan, R. Crol, A. v.d. Hoek, P.
Grondhuis, J. de Laat, R. Kwakernaat, G. Hof, D. Bakker, E.
v.d. Langenberg, I. Houben, I. v.d. Linden
Afschrijven bij A. v.d. Hoek, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur.
Wedstrijd ZAT 7 wordt nader bekend gemaakt.
H. de Mari, A. Ressang, A. Randwijck, A. Hellegas, H.
Oeberius-Kapteyn, I. Remanque, F. auf dem Brinke, A.
Oosterhuis, I. Kiewiet de Jonge, D. Fetter, E. Deur, A. van
Gaaien, F. van Balen, R. Delfos, H. Woppereis
Afschrijven bij H. de Mari, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 24 30 57.
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
Het seizoen 1988/1989 start a.s. zondag 4 september voor
onze eerste vijf KNVB-elftallen, dus:
ALLE 'HANS' AAN DEK
PROGRAMMA ZONDAG 4 SEPTEMBER
AFC - RCH (501 56), 14.30 uur. Scheidsrechter: L.J. Visch;
grensrechter: H. v.d. Schilden en J.J. van Breukelen; co
ach: Hans Vlietman; Leider: Ton Disselkoen; verzorger: Ko
Krosze Nipper
AFC 2 - EDO 2 (610 393), 11.30 uur; bijeen: 10.15 uur
Scheidsrechter: R.G. Burger; grensrechter: wie oh wie?; lei
der: Fred Laarhoven.
Donderdag na de training worden de opstellingen bekend
gemaakt.
NEERLANDIA 2 - AFC 3 622 (405), 11.30 uur; bijeen: 10.00
uur AFC. Scheidsrechter: H.F.G. Haentjes; leider: Roy van
Dijk
TOG 2 - AFC 4 645 (459), 11.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC.
Scheidsrechter: Th.G.G. de Jong; Leider: Jacques van der
Glas.
ASV ARSENAL 2 - AFC 5, 646 (465), 11.30 uur; bijeen:
10.00 uur AFC. Scheidsrechter: A. Bouwmeester; leider: E.
van Aken
PROGRAMMA ZONDAG 11 SEPTEMBER
ADO '20 - AFC (501 51), 14.30 uur (vervoer per bus)
Scheidsrechter: J. de Wit; grensrechters: J.A.J. Staeken-
borg, H.G. Veenendaal; coach: Hans Vlietman; leider: Ton
Disselkoen; verzorger: Ko Grosze Nipper
DWV 2 - AFC 2 610 (391), 11.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: W.A.M. de Boer; leider: Fred Laarhoven
AFC 3 - HILVERSUM 2 (622 404), 11.30 uur; bijeen: 10.30
uur AFC. Scheidsrechter: G. Wolting; leider: Roy van Dijk
AFC 4 - JOS 3 (645 457), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Scheidsrechter: mw. C.A. van Gerven; leider: Jacques van
der Glas
AFC 5 - RKAV 2 (646 463), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
Scheidsrechter: D. v.d. Veen; leider: Erik van Aken
MEDEDELINGEN B COMMISSIE
De B Commissie bestaat dit seizoen uit:
Bas Knoppers
Rick de Boer
Ap Springer
Frans Rooseman
Herman Drenkelford
020-79 83 98
023-2819 70
020 - 45 90 73
020 - 47 26 02
020-71 91 13
7