/AALVOETBAL
mm.
'M
11.15 uur, veld 1: AFC E1 - BUITENVELDERT E1
Leiders: Jesus Esteban en Theo Husers (02968 - 56 82)
Sander Haagsma, Dennis Husers, Nicky van Kampen, Bob
Gehring, Michael Koomen, David v.d. Woude, Kai Uiterwijk,
Jeroen Meeus, Peter-Paul Veenhoven, Patrick de Weerd,
Nino Okshuizen, Maarten Blokland, Lucas Anderson, Ri
chard Ensel, Anthony Bies
11.15 uur, veld 2: AFC E2 - BUITENVELDERT E2
Leiders: Bert van Ettekoven (17 34 00) en Alban Wijngaar
den (6 62 68 90)
Olivier de Vries, Nier Kroonenberg, Dubie Pinto, Norbert-
Jan Neyzen, Gino de Haan, Hermen v.d. Boogert, Avi Wijn
gaarden, Lennaert v.d. Linde, Maas de Hoog, Michel de
Hond, Maarten van Ettekoven, Mark Hooning
11.15 uur, veld 3: AFC E3/E4 comb - BUITENVELDERT E3
Koos Fuite, Edwin den Hartog, Aaron Konijn, Hylke Faber,
Gilbert Ruis, Robin Vleeschouwer, Paul Maiya, Chaim Blog,
Rogier de Boer, Ahmed Henidi, Micha Nethe, Arnoud Eweg,
J. Gosschalk, F. v.d. Veer, Takesie Sowa
Er zal dan op een heel veld gespeeld gaan worden.
12.00 uur, veld 1: AFC F1 - BUITENVELDERT F1
Leiders: Machiel v.d. Woude (6 62 38 67) en Dick Huisman
(41 81 33)
Opstelling: Ezra van Coevorden, Gideon Coronel, Benjamin
Pinto, Joël Kremer, Nick Niewenhuis, Simon v.d. Woude,
Paul Starink, Mischa Kremer, Michiel Huisman
12.00 uur, veld 2: AFC F2 - AFC F3
Leider: Manus Kinsbergen (42 10 48)
Maarten v.d. Linde, Mike Asscher, Larry Kinsbergen, Leon
Heppner, Itai Gross, Michael de Brave, Tim Verhulsdonck,
Susuna Hamada, Bastiaan van Diemen, L.F. van Woerden,
Eisenman
Leider: jeugdcommissie
Liam Westerveld, Thomas Aronsohn, Max de Winter, Nico
Konijn, Alon de Lieme, Asher van Faassen, B. Lajovic, C.G.
Limburg, B.W. Parson, J. Parson, M. Parson
N B.: alle kinderen dienen een wit reserve shirt mee te ne
men.
Bij verhindering dient bij de leider afgezegd te worden. In
dien geen leider is aangewezen, dan afschrijven bij J.
Koomen, tel. 44 38 31.
MEDEDELINGEN
Op maandag 12 september is er om 19.30 uur een vergade
ring voor de begeleiders van de Jong Junioren bij AFC. U
wordt verzocht om allen aanwezig te zijn.
De competitie begint op zaterdag 17 september.
ZIEKENBOEG
Onze E junior Takesie Shirada heeft zijn been gebroken. De
jeugdcommissie wenst hem een spoedig herstel toe.
Er zijn diverse jeugd zaalvoetbalwedstrijden vastgesteld
door de KNVB. ALLE AFC-jeugdspelers worden persoonlijk
door hun nieuwe leider uitgenodigd!
Opstellingen senioren zaalvoetbal seizoen '88/'89
AFC 1
Bart v.d. Jagt, Fred ten Nijenhuis, Fred Laarhoven, Theo
Husers, Tycho Sulsters, Pol Houtkamp, Rene Husers, Wim
Husers, Martin Verburg
Afschrijven bij Fred ten Nijenhuis, tel. 47 40 84.
AFC 2
Frans Jüch, Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Nicky
Hekster, Rein Akkerman, Rob Overweg, Simon Cohen
Afschrijven bij Frans Jüch, tel. 41 59 02.
AFC 3
Wouter Amesz, Maurice Koster, Rob Nipius, Jos Rump,
Marc van Haaren, Haiko v.d. Pol, Sjeorge Wijnberg, Wim
Drenkelford
Afschrijven bij Maurice Koster, tel. 5 75 30 05.
AFC 4
Dolf Oostra, Karei van Osch, Rob Ruis, Hans Coorengel,
Hans Tier, Ger Smit, Karei Baarschers
Afschrijven bij Ger Smit, tel. 44 27 63.
PROGRAMMA MAANDAG 5 SEPTEMBER
AFC 1 - KLAAS VERBRUGGEN 1 (beker heren), 21.10 uur,
hal 2. Scheidsrechter: H.A. Joeman Khan.
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel
73 13 14
Bart v.d. Jagt, Fred ten Nijenhuis, Fred Laarhoven, Theo
Husers, Tycho Sulsters, Pol Houtkamp, Rene Husers, Wim
Husers, Martin Verburg
Afschrijven bij Fred ten Nijenhuis, tel. 47 40 84.
AFC 4 - ZSGO 4 (R6N), 22.00 uur, hal 3. Scheidsrechter:
AFC
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel
73 13 14
Dolf Oostra, Karei van Osch, Rob Ruis, Hans Coorengel,
Hans Tier, Ger Smit, Karei Baarschers
Afschrijven bij Ger Smit, tel. 44 27 63.
PROGRAMMA DONDERDAG 8 SEPTEMBER
AFC 3 - VIOK 3 (R6M), 21.40 uur, veld 1. Scheidsrechter:
AFC.
Sporthal De Weeren, Beemsterstraat, Amsterdam-Noord,
tel. 32 27 56
Wouter Amesz, Maurice Koster, Rob Nipius, Jos Rump,
Marc van Haaren, Haiko v.d. Pol, Sjeorge Wijnberg, Wim
Drenkelford
Afschrijven bij Maurice Koster, tel. 5 75 30 05.
PROGRAMMA MAANDAG 12 SEPTEMBER
AFC - GOOSSENS ASS (I.R. 1A), 20.20 uur, veld 1a
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel
73 13 14
Bart v.d. Jagt, Fred ten Nijenhuis, Fred Laarhoven, Theo
Husers, Tycho Sulsters, Pol Houtkamp, Rene Husers, Wim
Husers, Martin Verburg
Afschrijven bij Fred ten Nijenhuis, tel. 47 40 84.
AFC 2 - ZPC 2 (R5D), 22.20 uur, hal 3. Scheidsrechter: AFC.
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel
73 13 14
Frans Jüch, Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Nicky
Hekster, Rein Akkerman, Rob Overweg, Simon Cohen
Afschrijven bij Frans Jüch, tel. 41 59 02.