LIGGING TERREINEN
ZATERDAG
ZONDAG
PROGRAMMA DONDERDAG 12 MEI HEMELVAARTS
DAG
Junioren
10.00 uur: Cor Loosekoot toernooi Zeeburgia voor Junio
ren B1 en C1
10.00 uur: Afsluittoernooi DSV te Amsterdam-Oostzaan
voor Junioren A3, B2, C2.
10.00 uur: DWS toernooi D1, D2; Argon toernooi E1, E2.
PROGRAMMA ZATERDAG 14 MEI
Vanaf 10.15 uur: DWV toernooi F1
Stek, P. Smit, B. Knijf, R. Bosschieter, Th. Groeneveld, W.
Vos.
Afschrijven bij: R. Böhne, donderdagmiddag tussen 16.00
en 17.00 uur, tel. 020 - 47 25 23.
SCZ '58 5 - AFC ZAT 6 (053), 12.00 uur, veld 2; bijeen:
11.00 uur.
S. Woldringh, Th. Aardenburg, M. Nieuwe Weme, F. Meyer,
E.J. Meindersma, M. Radelaar, C. Karsten, R. Snow, M. de
Ridder, M. van Ommeren, M. Segaar, R. Gielen, S. Bier
man, J. v.d. Ende, R. Ritz.
Afschrijven bij: S. Woldringh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020 - 22 24 01.
PROGRAMMA ZONDAG 15 MEI
Toernooi IVV: D1, D3, E1, E2, F2, F3
Toernooi UW: D2
PROGRAMMA ZATERDAG 7 MEI
WTO 3 - AFC ZAT 6, 12.00 uur, veld 2; bijeen: 11.00 uur.
S. Woldringh, Th. Aardenburg, M. Nieuwe Weme, F. Meyer,
E.J. Meindersma, M. Radelaar, C. Karsten, R. Snow, M. de
Ridder, M. van Ommeren, M. Segaar, R. Gielen, S. Bier
man, J. v.d. Ende, R. Ritz.
Afschrijven bij: S. Woldringh, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020 - 22 24 01
HRVC - Sportpark De Eendracht
Aalsmeer - Sportpark Hornmeer
SCZ - Sportpark Sloten
HMS - Overvecht, Utrecht-Noord
DOS - Thorbeckelaan, Utrecht
Real Sranang - Sportpark Melkweg
Madjoe - Sportpark Middenmeer
Arsenal - Het Loopveld
Nautilus - Janselaan, Amstelveen
Voorland - Sportpark Voorland
P&T - Sportpark De Eendracht
SDZ - Transformatorweg
Wilhelmus - Westvlietweg, Voorburg
Neerlandia - Sportpark Riekerhaven
Diemen, Sportpark Spoorzicht, Diemen, tel. 99 20 48.
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amsterdam-
Noord, tel. 31 64 33.
WTO, Sportpark Overamstel, Amsterdam-Z.O., tel.
93 55 89.
DWS, Sportpark Spieringhorn,
88 16 27.
De Meer, Sportpark Drieburg, Amsterdam-Oost, tel.
94 74 72.
SDW, Sportpark Spieringhorn,
11 11 81.
Amsterdam-West, tel.
Amsterdam-West, tel.
PROGRAMMA ZATERDAG 30 APRIL
HRVC 2 - AFC ZAT 3, 12.00 uur, bijeen: 11.00 uur.
F. Traas, P. Jansen, T. v. Buuren, J. Karamtali, J.H. de
Vries, W. Bloemers, J. Ranzijn, A. Hommes, J. Bakker, F.
Boersma.
Afschrijven bij: F. Traas, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020 - 22 49 47.
AALSMEER 5 - AFC ZAT 5 (048), 12.00 uur, veld 3; bijeen:
11.00 uur.
R. Böhne, A. Landman, K. Landman, D. Visser, R. Brouwer,
K. de Graaf, R. Verwoerd, N. Cohen, B. v.d. Bergh, R. Man
tel, W. Crouwel, A. Westerhof, B. Witteveen, H. Foppen, S.
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE A
Contributie
Nog altijd zijn er een aantal spelende leden die hun contri
butie nog niet betaald hebben.
Per omgaande storten d.m.v. de in uw bezit zijnde acceptgi
rokaart of door storting op Postbank nr. 241002 t.n.v. 2e
Penningmeester AFC, Lindenlaan 487, 1185 LS Amstel
veen.
PROGRAMMA ZONDAG 1 MEI
AFC - RCH (501/55), 14.30 uur. Leider: T. Disselkoen,
scheidsrechter: J.H.H M. Duijs.
Grensrechter: A. Haarnack en G.W. Cornelisse.
Coach: D. Peters; verzorgers: K. Grosze Nipper.
AFC 2 - RCH 2 (610/392), 11.30 uur, bijeen: 10.30 uur.
Leider: F. Laarhoven; scheidsrechter: B.J. ten Hoven.
Bij winst of gelijkspel: AFC kampioen!
DOS 2 - AFC 3 (622/406), 11.00 uur, bijeen: 9.30 uur.
Leider: C. Dekker; scheidsrechter: J.W.M. Winkelman.
REAL SRANANG 2 - AFC 4 (633/424), 11.30 uur, bijeen:
10.00 uur. Leider: J. v.d. Glas; scheidsrechter: L.A.H.
Schutte.
MADJOE 2 - AFC 5 (645/459), 11.30 uur, bijeen: 10.00 uur.
Leider: K. Verbruggen; scheidsrechter: NN.
PROGRAMMA DINSDAG 3 MEI
P&T EXPRES - AFC, 19.00 uur. Leider: T. Disselkoen.
Voetbal in Mokum toernooi.
9