14.30 uur: AFC Zat 4 - Schellingwoude 3 (057), 3e veld
12.00 uur: Fijnhout 2 - AFC Zat 5 (060), 2e veld
AFC Zat 5 is vrij.
Jeugd
In verband met de Kienbijeenkomst voor de jeugd is er geen
programma vastgesteld voor zaterdag 5 december 1987.
PROGRAMMA ZONDAG 6 DECEMBER 1987
Senioren
14.00 uur: DHC 1 - AFC 1
11.30 uur: AFC 2 - Stormvogels 2, hoofdveld
11.30 uur: Zeeburgia 2 - AFC 3
11.00 uur: SDO 2 - AFC 4
14.30 uur: DWS 4 - AFC 5
14.30 uur: AFC 6 - IJ-boys 3 (214), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - RKAVIC 6 (215), 2e veld
11.30 uur: ASV/Arsenal 4 - AFC 8 (317), 3e veld
14.30 uur: RAP 5 - AFC 9 (321), 2e veld
12.00 uur: AFC 10 - ASV/Arsenal 7 (324), 2e veld
10.00 uur: AFC 11 - DWS 8 (412), 2e veld
12.00 uur: AFC 12 - RKAV 7 (414), 4e veld
14.30 uur: TOG - AFC 13, 2e veld
Jeugd
12.00 uur: AFC A1 - Blauw Wit A1 (500), 1e veld
14.30 uur: AFC A2 - De Spartaan A1 (502), 4e veld
10.00 uur: Sloterdijk A1 - AFC A3 (512), 1e veld
12.00 uur: AFC B1 - De Volewijckers B1 (600), 3e veld
12.00 uur: SLTO B1 - AFC B2 (613), 2e veld
14.30 uur: AFC B3 - De Meteoor B1 (621), 3e veld
10.00 uur: AFC B4 - Abcoude B3 (626), 1e veld
10.00 uur: AFC C1 - Rood Wit/A C1 (701), 3e veld
12.00 uur: Schellingwoude C1 - AFC C2 (721), 1e veld
10.00 uur: AFC C3 - Buitenveldert C2 (723), 4e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 12 DECEMBER 1987
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - DVVA 1 (025), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 2 - De Geuzen 7 (053), 2e veld
12.00 uur: DVVA 4 - AFC Zat 3 (054), 1e veld
12.00 uur: DWSV '61 6 - AFC Zat 4 (057), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 5 - Schellingwoude 4 (060), 3e veld
14.30 uur: SCZ '58 5 - AFC Zat 6 (062), 2e veld
14.30 uur: HBS Vet. - AFC Vet.
Jeugd
11.00 uur: De Volewijckers D1 - AFC D1 (804), 1e veld
11.00 uur: AFC D2 - Blauw Wit D1 (808), 2e veld
10.00 uur: WA D3 - AFC D3 (816), 3e veld
11.00 uur: AS '80 E1 - AFC E1 (903), 1e veld
10.45 uur: Argon E4 - AFC E2 (920), 4e veld
11.00 uur: AFC E3 - WA E2 (923), 3e veld
10.00 uur: DWS F1 - AFC F1 (957), 3e veld
10.00 uur: AFC F2 - DCG F3 (960), 1e veld
11.00 uur: AFC F3 - Rivalen F2 (962), 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 13 DECEMBER 1987
Senioren
14.30 uur: AFC 1 - AFC '34 1, hoofdveld
12.00 uur: Volendam 2 - AFC 2
11,30 uur: AFC 3 - Soest 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - JOS 2, 1e veld
14.30 uur: AFC 5 - De Meteoor 2, 2e veld
12.00 uur: Rombout 2 - AFC 6 (214), 1e veld
12.00 uur: Animo '86 2 - AFC 7 (215), 1e veld
12.00 uur: AFC 8 - VDO 7 (317), 1e veld
14.30 uur: AFC 9 - WVHEDW 5 (321), 3e veld
14.30 uur: NEA 6 - AFC 10 (324), 2e veld
14.30 uur: Eendracht '82 6 - AFC 11 (412), 2e veld
12.00 uur: Abcoude 8 - AFC 12 (414), 3e veld
14.30 uur: JOS comb. - AFC 13, 3e veld
Jeugd
12.00 uur: St. Martinus A1 - AFC A1 (500), 1e veld
12.00 uur: DWS A3 - AFC A2 (502), 3e veld
12.00 uur: AFC A3 - NEA A1 (512), 3e veld
12.00 uur: DCG B1 - AFC B1 (600), 3e veld
10.00 uur: AFC B2 - KBV B2 (613), 3e veld
12.00 uur: Rood Wit/A B2 - AFC B3 (621), 4e veld
12.00 uur: Uithoorn B2 - AFC B4 (626), 2e veld
10.00 uur: DCG C1 - AFC C1 (701), 5e veld
10.00 uur: AFC C2 - The Victory C1 (721), 2e veld
10.00 uur: Voorland C3 - AFC C3 (723), 3e veld
ABN - Jan Tooroplaan, Amstelveen
AMVJ, ASV/ARSENAL - Sportpark Het Loopveld aan de
Kalfjeslaan bij de Amstel
EENDRACHT '82, FIJNHOUT, DWSV '61, ROMOUT -
Sportpark De Eendracht aan de Corn. Outshoornstraat
ZEEBURGIA - Kruislaan aan het einde bij spoorwegtunnel
DHC - Gemeentelijk Sportpark aan de Brasserskade te Delft
SDO - Sportcomplex De Kuil, Abr. Kuyperlaan naast het
Spant te Bussum
DWS - Sportpark Spieringhorn aan de Rhöneweg te Amster
dam Sloterdijk
RAP - De Boelelaan, Amsterdam-Buitenveldert
SLOTERDIJK - Sportpark Multatuliweg, Amsterdam-West
SLTO, DCG - Sportpark Ookmeer aan de Troelstralaan, Am
sterdam-West
SCHELLINGWOUDE - Schellingwouderdijk 220 te Schel
lingwoude
DVVA - Sportpark Drieburg aan de Kruislaan bij de
Weesperzijde
SCZ 58 - Sportpark Sloten aan de Haagseweg
DE VOLEWIJCKERS - Sportpark Buiksloterbanne te Am
sterdam-Noord
WA - Jan van Galenstraat, Amsterdam-West
AS '80 - Sportpark Klein Brandtpark, Eilanderdreef, Almere-
Stad
ARGON - Sportpark Hoofdweg, Mijdrecht
VOLENDAM - Sportlaan, Volendam
ANIMO '86 - Sportpark Overamstei aan de Jan Vroegopsin-
gel aan de overzijde van de Amstel
ABCOUDE - De Hollandse Kade, Abcoude
NEA - J. Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel
ST. MARTINUS - Sportpark Overburg aan de Amsterdam-
seweg, Amstelveen
UITHOORN - Burg. Koot Sportpark, Uithoorn
ROOD WIT/A - Sportpark De Weeren aan de IJdoornlaan
-Beemsterstraat, Amsterdam-Noord
VOORLAND - Sportpark Voorland aan de Middenweg ach
ter het Ajax-stadion
7