Amsterdamse Poort, Bijlmerplein 509
telefoon 020 - 912778
•GECHOCOLATEERDE NOTEN EN VRUCHTEN
c'estbon
NOTEN; elke dag vers gebakken en in vele verschillende melanges
diverse geselekteerde WIJNEN, waaronder onze huiswijn
•GEVULDE DADELS
GESCHENKARTIKELEN; KERSTPAKKETTEN
THEE; 49 soorten puur en gearomatiseerd
♦ZUIDVRUCHTEN
DOPPINDA'S; dagelijks vers gebrand uit eigen branderij
Indien u geïnteresseerd bent, verzoeken wij u vriendelijk telefonisch
kontakt met ons op te nemen, zodat wij u verder kunnen infor
meren. Natuurlijk bent u van harte welkom in onze winkel op de
Amsterdamse Poort (op het plein bij MacDonald), waar u met
eigen ogen de diverse mogelijkheden kunt aanschouwen.
In afwachting van uw telefoontje of uw komst,
Peter Fontijn en André Brokman.
gier den Dekker, Elja Rengers, Brian van Gelder, Bastiaan
Roubos, Martin Christiaanse.
Coaches: Alphons Peters, tel. 18 02 30 en Stanley van Log-
gem, tel. 79 96 71 of 73 93 62.
Maandag 14 december:
19.00 uur AFC C2 - Borchland C2, klasse C poule 2.
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Veld 1b. Scheidsrechter: I. v.d. Graaf.
Jarno van der Hoogen, Jessie Lissauer, Mark van der Valk,
Barry Vriens, Leen Engelsman, Michiel Reddering, Saimen
Huisman, Randy Lobatto.
Coach: Manual Lissauer, tel. 47 04 77.
19.00 uur B en G C1 - AFC C1klasse C poule 1
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Hal 2. Scheidsrechter F.A. Strengholt.
Jerry Bakker, Jesper de Reus, Martijn Schuuring, Jacques
Slager, Remco Verbruggen, Brian Melchers, Ari Knoppers.
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90.
Hekster, Rein Akkerman, Rob Overweg, Simon Cohen,
Rocco Mulder.
Afschrijven bij: Frans Jüch, tel. 41 59 02.
PROGRAMMA JUNIOREN
Maandag 7 december:
19.40 uur ADE C1 - AFC C2, klasse C poule 2.
Sporthal Aetsveld, Mr. Kooyman Centrum 17, Weesp, tel.
02940 - 1 85 35
Veld 1. Scheidsrechter B. Körs.
Jarno van der Hoogen, Jessie Lissauer, Mark van der Valk,
Barry Vriens, Leen Engelsman, Michiel Reddering, Saimen
Huisman, Randy Lobatto.
Co,ach: Manual Lissauer, tel. 47 04 77.
19.45 uur Borchland B1 - AFC B1, klasse B poule 1.
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Veld 2. Scheidsrechter J.W. Blaauw.
Nils Adriaans, Arjan Coorengel, Marco de Langen, Patrick
Reddering, Erwin Smit, Eric Kruijswijk.
Coach: Hans Coorengel, tel. 46 20 40.
19.00 uur: AFC C1 - Mimi's ter Haak C1, klasse C poule 1.
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Veld 1b. Scheidsrechter: J.D. Koopman.
Jerry Bakker, Jesper de Reus, Martijn Schuuring, Jacques
Slager, Remco Verbruggen, Brian Melchers, Ari Knoppers.
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90.
Dinsdag 8 december:
19.40 uur Le Bame A1 - AFC A1, klasse A poule 4.
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Veld 1. Scheidsrechter: M. v. Wetering.
Hopy Chapman, Jesse Schmidt, Duco Wijdoogen, Gilbert
Buskens, Evert Krol, Marcel Spaan.
Coach: Theo Boonstra, tel. 86 86 91 tst. 17.
19.00 uur AFC D1 - B en G D1klasse D poule 1
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Veld 1a. Scheidsrechter: D. Schreutelkamp.
Robert Gehring, Schilo van Loggem, Martijn Meeués, Ro-
Dinsdag 15 december:
AFC B1 - NFC B1klasse B poule 1.
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Veld 2. Scheidsrechter E.G. Boxma.
Nils Adriaans, Arjan Coorengel, Marco de Langen, Patrick
Reddering, Erwin Smit, Eric Kruijswijk.
Coach: Hans Coorengel, tel. 46 20 40.
19.40 uur Borchland A3 - AFC A1, klasse A poule 4.
Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3, Amstelveen-Oost,
tel. 45 42 55
Veld 2. Scheidsrechter H.C. Maul.
Hopy Chapman, Jesse Schmidt, Duco Wijdoogen, Gilbert
Buskens, Evert Krol, Marcel Spaan.
Coach: Theo Boonstra, tel. 86 86 91 tst. 17.
Donderdag 17 december:
19.00 uur: Real Sranang B1 - AFC B2, klasse B poule 2.
Sporthal De Weeren, Beemsterstraat, Amsterdam-Noord,
tel. 32 27 56
Veld 1. Scheidsrechter J.H. Klijssen.
Abel Dutilh, Jacco Goossens, Ramon Groen, Eddy Kneefel,
Brian Koster, Dennis Kostman, Wouter van Paare, Maickel
Hoed.
Coach: Maurice Koster, tel. 43 58 18.
P.S. Selektiewedstrijden voor het Amsterdamse Jeugdzaal-
voetbalteam d.d. donderdag 10 december Sporthal Zuid en
d.d. donderdag 17 december eveneens Sporthal Zuid.
Hiervoor zijn diverse AFC-jeugdspelers uitgenodigd!
14