AFC C2 - THE VICTORY C1 (721/1410), 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur, veld 2. Scheidsrechter: F. Kronenberg
VOORLAND C3 - AFc C3 (723/1418), 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur, veld 3
MEDEDELINGEN JONG JUNIOREN 'ZATERDAG'
Zaterdag 5 december geen wedstrijden voor onze jong juni
oren, want op deze zaterdag komt St. Nicolaas bij AFC, dus
groot feest in onze sociëteit voor alle D, E en F jong junio
ren!
Aanvang: 10.00 uur
Zaal open: 9.45 uur
Einde feest: 12.00 uur
Geen introducee's toegestaan!
ZONDAG 6 DECEMBER 1987
Vriendschappelijke wedstrijd D1 12.30 uur hoofdveld.
Tos-Actief D1 - AFC D1 aanvang 11.30 uur te AFC.
Leider: A. Peters (18 02 30).
Uitgenodigd worden: Robert Gehring, Brian van Gelder, Gi
deon Winter, Maartijn Meeues, Sander Hommel, Schilo v.
Loggem, Emil Neter, Jan Hein Christoffels, Elja Rengert,
Vincent Roberti, Martin Christiaanse, Orlando Coutinho, Ro
gier den Dekker.
PROGRAMMA D JONG-JUNIOREN
Zaterdag 12 december:
D1/afd. 804/11.00 uur, veld 1.
Volewijckers D1 - AFC D1aanwezig 10.00 uur te AFC. Lei
ders: A. Peters (18 02 30) en C. Thomas (16 24 60).
Uitgenodigd worden: Robert Gehring, Brian v. Gelder,
Maartijn Meeues, Sander Hommel, Schilo v. Loggem, Emil
Neter, Jan Hein Chrisstoffels, Elja Rengers, Vincent Rober
ti, Martin Christiaanse, Orlando Coutinho, Gideon Winter en
Rogier den Dekker.
D2/afd. 808/11.00 uur, veld 2.
AFC D2 - Blauw Wit D1aanwezig 10.30 uur k.k.
Leiders: L. Pekel (41 16 26) en G. Wijnberg (17 87 86).
Uitgenodigd worden: Robert Ensel, Karei Citroen, Dennis
Komman, Yvo Ruis, Rijo Yagi, Onno Snepvangers, Basti-
aan Roubos, Thierry Wijnberg, Raymond Pekel, Patrick
Hannema, Ygel v.d. Vliet, Johan Philipsen.
D3/afd. 816/10.00 uur, veld 3.
WA D3 - AFC D3, aanwezig 9.15 uur te AFC.
Leiders: B. lesberts (16 62 35) en W. Hemminga (64 30 33).
Uitgenodigd worden: Daniel Filet, Feike Hemminga, Jumen
v. Heyningen, Ritchie Kremer, Ruben Salomon, Dennis Eli-
as, Dennis Judkins, Shogo Murakami, Thijs Niemandsver
driet, Daan Brok, Marco Mittendorf, llan Kroonenberg, San
ne Koopman, Benjamin Lodeizen en Vincent v. Mil.
PROGRAMMA E JONG-JUNIOREN
Zaterdag 12 december:
E1/afd. 903/11.00 uur, veld 1.
AS 180 E1 - AFC Eluiterlijk aanwezig 10.00 uur te AFC.
Leiders: A. Spaan (17 84 60) en P. Bakker.
Uitgenodigd worden: Rogier Ruis, Rody Spaan, Floris
Chrisstoffels, Tristan Vos, Oscar Meyer, Richard Ensel,
Alexander Haagsma, Ewout Stradmeyer, Dennis Husers,
Nicky v. Kampen, Irving Waas, Shidara en Bob Gehring.
E2/afd. 920/10.45 uur, veld 4.
Argon E4 - AFC E2, aanwezig 9.45 uur te AFC.
Leiders: J. Meyer (79 85 77) en N. v.d. Kar (76 43 70).
Uitgenodigd worden: Daniel Meyer, Mike Cheung, Nick v.d.
Kar, Diederik Oranje, David v.d. Woude, Kai Uiterwijk, Nier
Kroonenberg, Dubie Pinto, Olivier de Vries, Norbert Jan
Neyzen, Maarten Blokland, Gino de Haan, Herman v.d.
Boogert, Marvin Polak, Serge v.d. Sloot en Richard Ensel.
E3/afd. 923/11.00 uur/veld 3.
AFC E3 - WA E2, aanwezig 10.30 uur k.k. Leiders: v. Ette-
koven (17 34 00) en Wijngaarden (62 68 90).
Uitgenodigd worden: Abraham Wijngaarden, Anthony Bies,
Jeroen Meeues, Lennaert v.d. Linde, Michael Koomen, Pe
ter Veenhoven, Patrick de Weerd, Nino Okshuizen, Maas
de Hoog, Michel de Hond, Alexander Roozendaal, Maarten
v. Ettekoven, Mark Hooning, Wouter Bydendyk en D. Trap.
PROGRAMMA F JONG-JUNIOREN
Zaterdag:
F1/afd. 957/10.00 uur, veld 3.
DWS F1 - AFC F1aanwezig 9.15 uur te AFC.
Leiders: F. v. Coevorden (44 64 74) en J. Coronel (46 04 05).
Uitgenodigd worden: Ezra v. Coevorden, Gideon Coronel,
Hylke Faber, Edwin de Hartog, Benjamin Pinto, Gilbert
Ruis, Robbin Vleesschouwer, Joel Kremer, Lucas Ander
son.
F2/afd. 960/10.00 uur, veld 1.
AFC F2 - DCG F3, aanwezig 9.30 uur k.k.
Leiders: M. v.d. Woude (62 38 67)
Uitgenodigd worden: Koos Fuite, Susuna Hamada, Job Ko-
nig, Paul Maiya, Marco Meerwijk, Nick Nieuwenhuis, Take-
sie Sowa, Simon v.d. Woude, Maarten v.d. Linde, Ahmed
Henidi en M. Ascher.
F3/afd. 962/11.00 uur, veld 1.
AFC F3 - Rivalen F2, aanwezig 10.30 uur k.k.
Leider: D. Huisman (41 81 33).
Uitgenodigd worden: Micha Nethe, Doron Nethe, Larry
Kinsbergen, Tim Verhulsdonck, Michel Huisman, Leon
Heppner, Rogier de Boer, Arnoud Eweg, Paul Starink, Mi-
scha Kremer, Michael de Brave.
PROGRAMMA SENIOREN
Maandag 14 december:
20.20 uur Neerlandia - AFC, hoofdklasse.
Sporthal Blauw Wit, Joos Backersweg, Amsterdam-West,
tel. 16 08 94 of 18 08 94
Veld 1. Scheidsrechter J.C. Wit.
AFC 1:
Bart v.d. Jagt, Fred ten Nijenhuis, Fred Laarhoven, Theo
van Duivenbode, Theo Husers, Tycho Sulsters, Pol Hout
kamp, René Husers, Wim Husers, Martin Verburg.
Coach: B. Witteveen
Afschrijven bij: Fred ten Nijenhuis, tel. 47 40 84
Dinsdag 15 december:
22.20 uur Badhoevedorp 6 - AFC 2, klasse R5D.
Sporthal Elzenhof, Schiphol-Oost, tel. 02968 - 29 22
Veld 1. Scheidsrechter Badhoevedorp.
AFC 2:
Frans Jüch, Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Nicky
13