veld 1. Leiders: de heren Ouderland en Jochems
Opstelling toe te voegen: Barry v.d. Glas, Maurice Ouder
land, Wim Prels, Alexander Stork
N.B.: Milo Boering, Ivo Malinaric, Miquel de Vries
Afmelden: C. Jochems, tel. 020 - 19 82 43.
AFC 2 - DE SPARTAAN (502/1287), 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur, veld 4. Leider: hr. H. van Zweden; scheidsrechter: H.C.
MoeSoe Let
Opstelling: zie bij A1
Afmelden: vrijdag tussen 18.00 en 18.30 uur bij H. van Zwe
den, tel. 76 32 35.
SLOTERDIJK - AFC 3 (512/1294), 10.00 uur; bijeen: 9.00
uur, veld 1. Scheidsrechter: S. van Lent; Leider: Th.
Boonstra
Sloterdijk, Roos van Dekemaweg sportpark Multatuliweg
Opstelling: Mike Bender, Edwin Boeken, Michel Busken,
Gilbert Buskens, Roderick Harrems, Bora Isik, A. Kasdorp,
Evert-Jan Krol, Edwin v.d. Mark, Jesse Schmidt, Keith
Usey, Ivar Vermeulen, Tido Visser, Duco Wijdoogen
Afmelden: Th. Boonstra, tel. 73 42 98 na 18.00 uur.
PROGRAMMA ZONDAG 13 DECEMBER
ST. MARTINUS - AFC (500/1276), 12.00 uur; bijeen: 10.30
uur, veld 1Scheidsrechter: C.G. Campfens; leiders: Ouder
land en Jochems
St. Martinus, sportpark Overburg Amstelveen
N.B.: Milo Boering, Ivo Malinaric en Miquel de Vries
Afmelden: C. Jochems, tel. 19 82 43
DWS 3 - AFC 2 (502/1288), 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
veld 3. Leider: H. van Zweden; scheidsrechter: P. van Mer-
kenstein
DWS, Sportpark Speringhorn
Afmelden: H. van Zweden, tel. 76 32 35
AFC 3- NEA 1 (512/1298), 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur, veld
3. Leider: Th. Boonstra; scheidsrechter: D. v.d. Veen
Opstelling: zie 6 december
Afmelden: Th. Boonstra, tel. 73 42 98 na 18.00 uur.
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 6 DECEMBER
AFC B1 - VOLEWIJCKERS B1 (i.r./1321), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur kk; 3e veld. Scheidsrechter: N. Kragtwijk; leider:
N. van Til, tel. 02968 - 40 96
Opstelling: Nils Adriaans, Arjan Coorengel, Peter v.d. Dun-
gen, Marco de Langen, Robbert McCaldon, Ronald v.d.
Meent, Patrick Reddering, Rob Slager, Erwin Smit, Robbert
Klanke, Eric Kruyswijk, Martijn Haanen, Maxim Nees
SLTO B1 - AFC B2 (613/1351), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC; veld 2. Leider: B. Leeser, tel. 02503 - 3 25 60
Opstelling: Patrick Busking, Bert Berkestijn, Vincent Croi-
set, Patrick Offringa, Marcel Foreman, Edwin v.d. Vegte,
Mark Kastelijn, Kelvin Nieberg, Dai Weisselberger, Sander
Keizer, David Bijlsma, Wybe Roberti, Bas Stork
AFC B3 - DE METEOOR B1 (621/1351), 14.30 uur; bijeen:
13.45 uur kk; veld 3. Scheidsrechter: Th. v.d. Berg; leider:
B. de Rooy, tel. 43 01 34
Opstelling: Jacco Goossens, Raymon Groen, Brian Koster,
Patrick Landsaat, Wouter van Paare, Nicky Roeg, Morgan
Schreurs, Antoine Soethout, Eddy Kneefel, Maikei Hoed,
Dennis Voet, Sander Jonen, Nico Prins
AFC B4 - ABCOUDE B3 (626/1379), 10.00 uur; bijeen: 9.30
uur kk, veld 1. Scheidsrechter: M. Kinsbergen; leider: J.C.,
tel. 02975 - 4 01 77.
Opstelling: Ramon Groen, Gideon Krebs, Merijn Rengers,
Eric Kroet, Guy Moppes, Dennis Kriger, Nico Prins, Stevin
Schotte, Eron Polak, Micha Zwaaf, Steven van Loggem,
Ben van Geelen, Bart de Wilde, Paul Hopman, Joeri Visser.
N.B. LET OP WIJZIGINGEN IN B2, B3 en B4!
PROGRAMMA ZONDAG 13 DECEMBER
DCG B1 - AFC B1 (i.r./1325), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC, veld 3. Leider: N. van Til, tel. 02968 - 40 96
Voor opstelling zie programma 6 december.
AFC B2- KBV B2 (613/1347), 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk,
veld 3. Scheidsrechter: A. van Dam; leider: B. Leeser, tel.
02503 - 3 25 60
Voor opstelling zie programma 6 december.
ROOD WIT/A B2 - AFC B3 (621/1352), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur AFC, veld 4. Leider: B. de Rooy, tel. 43 01 34
Voor opstelling zie programma 6 december.
UITHOORN B2 - AFC B4 (626/1376), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur AFC, veld 2. Leider: J.C., tel. 02975 - 4 01 77
Voor opstelling zie programma 6 december.
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 6 DECEMBER
AFC C1 - ROOD WIT/A C1 (701/1385), 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur, veld 3
Scheidsrechter: P.J. Klaver; leider: P. v.d. Dungen, tel.
42 34 18
Opstelling: M. Schuuring, J. Bakker, J. Slager, A. Knoppers,
R. Borello, R. Verbruggen, J. de Reus, J. v.d. Hoogen, A.
Daniels, M. Reddering, J. Lisseaur, L. Engelsman
SCHELLINGWOUDE C1 - AFC C2 (721/1409), 12.00 uur;
bijeen: 11.00 uur, veld 1
Leider: J. Kroet, tel. 42 11 66
N.B. D. Berrier (1 week), J. v.d. Wetering
Opstelling: M. v.d. Valk, B. de Vries, J. Kroet, R. Foppen, D.
Berrier, Y. Cyclik, B. Horvath, S. Huisman, J. v.d. Wetering,
P. Xenakis, Y. Marcus, B. Vriens, B. Melchers, S. Jadarola
6 en 13 december R. Lobatto
AFC C3 - BUITENVELDERT C2 (723/1418), 10.00 uur; bij
een: 9.00 uur kk, veld 4
Scheidsrechter: F. Kronenberg; leider: L. Pekel, tel.
41 16 26
Opstelling: Markus Zower, D. Kornmehi, R. Lobatto, D. Pe
kel, M. Sweyd, M. Noot, O. Roosenschoon, M. Ringe, J.
Samson, M. Thomas, T. Fritzsche, N. Croiset, N. Khaduri,
M. Dijkhuis, J. Karseboom
6 en 13 december R. Lobatto zie C2.
PROGRAMMA ZONDAG 13 DECEMBER
DCG C1 - AFC C1 (701/1384), 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur,
veld 5. Scheidsrechter: P.W. Joost
DCG Sportpark Ookmeer
12