AFC 10 - NEA 6 (1087), 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC,
veld 2. Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 10: competitienr 324
T. Blok, W.F. de Boer, T.A. van Broekhuisen, J.B. van
Broekhuizen, J.W. Bronwasser, W. v.d. Duin, N.J. Gianot-
ten, M.L. Kahn, B.A. Knoppers, P.P. Magielsen, C.P. den
Os, H. Tier, J. Vellenga, G. Wielinga, D.R. de Wit
Afschrijven: R. de Boer, tel. 023 - 28 19 70
BESTUURSMEDEDELINGEN
Afgelastingen op zaterdag en zondag
Nogmaals worden de leden er op gewezen dat inlichtingen
over afkeuring van terreinen op zaterdag en zondag uitslui
tend kunnen worden verkregen via:
1Elke zaterdag- en zondagmorgen om ca 9.02 uur via Ra
dio Stad Amsterdam, 94,3 MHz.
2. Als extra service geeft het antwoord-apparaat van AFC
nummer 444 350 de keuring van de AFC-terreinen vanaf
ca 8.00 uur 's morgens weer.
Via het telefoonnummer van het clubhuis 44 55 75
worden geen inlichtingen over de afkeuring van thuis- of uit
wedstrijden verstrekt.
PROGRAMMA ZONDAG 6 DECEMBER
Jeugd
12.00 uur: AFC A1 - Blauw Wit A1 (500), 1e veld
1271 /S. Chandoesingh
14.30 uur: AFC A2 - De Spartaan A1 (502), 4e veld
1287/H. MoeSoeLet
10.00 uur: Sloterdijk A1 - AFC A3 (512), 1e veld
1294/S. van Lent
12.00 uur: AFC B1 - De Volewijckers B1 (600), 3e veld
1321/N. Kragtwijk
12.00 uur: SLTO B1 - AFC B2 (613), 2e veld/1346
14.30 uur: AFC B3 - De Meteoor B1 (621), 3e veld
1351/T. v.d. Berg
10.00 uur: AFC B4 - Abcoude B3 (626), 1e veld
1379/N.N.
10.00 uur: AFC C1 - Rood Wit/A C1 (701), 3e veld
1385/P. Klaver
12.00 uur: Schellingwoude C1 - AFC C2 (721), 1e
veld/1409
10.00 uur: AFC C3 - Buitenveldert C2 (723), 4e veld
1418/N.N.
PROGRAMMA ZONDAG 13 DECEMBER 1987
12.00 uur: St. Martinus A1 - AFC A1 (500), 1e veld
1276/C. Kampfens
12.00 uur: DWS A3 - AFC A2 (502), 3e veld
1288/P. van Merkestein
12.00 uur: AFC A3 - NEA A1 (512), 3e veld
1298/D. v.d. Veen
12.00 uur: DCG B1 - AFC B1 (600), 3e veld
1325/P. Zut
10.00 uur: AFC B2 - KBV B2 (613), 3e veld
1347/A. van Dam
12.00 uur: Rood Wit/A B2 - AFC B3 (621), 4e veld
1352/D. Groen
12.00 uur: Uithoorn B2 - AFC B4 (626), 2e veld/1376
10.00 uur: DCG C1 - AFC C1 (701), 5e veld
1384/P. Joost
10.00 uur: AFC C2 - The Victory C1 (721), 2e veld
1410/N.N.
10.00 uur: Voorland C3 - AFC C3 (723), 3e veld/1418
PROGRAMMA ZATERDAG 19 DECEMBER
13.00 uur: VVOG B1 - AFC B1, Harderwijk
PROGRAMMA ZONDAG 20 DECEMBER
10.00 uur: NEA A1 - AFC A3 (512), 1e veld
1149/R. Blom
10.00 uur: AFC B2 - Abcoude B2 (613), 3e veld
1171/G. Steenman
14.30 uur: AFC B3 - Rood Wit B2 (621), 3e veld
1177/A. van Dam
10.00 uur: AFC B4 - Uithoorn B2 (626), 1e veld
1196/N. Peterse
10.00 uur: AFC C2 - Almere C3 (721), 2e veld
1209/J. van Hulst
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
L. van Asselt (A3) zal tot nader bericht NIET meer worden
opgesteld, wegens wegblijven zonder bericht op 29 novem
ber jl.
ZIEKENBOEG
David Kroger (A2) was zo ongelukkig tijdens de wedstrijd op
zondag 29 november jl. zijn neusbeen te breken. Een spoe
dig herstel gewenst namens leider, spelers en J.C.
Het herstel van Milo Boering (A1) gaat gelukkig crescendo.
Ivo Malinaric (A1), Miquel de Vries (A2) en Mike Abraham
(A3) herstellen stilaan. Laat eens iets van je horen?
TRAINING
De trainingen van vrijdag 25 december en vrijdag 1 janu
ari komen uiteraard te vervallen.
Laatste training selectie woensdag 23 december 1987.
Eerste training selectie woensdag 6 januari 1988.
Trainingen bij afgelasting
ALLE C junioren: 9.30 - 10.30 uur
ALLE B junioren: 10.30 - 11.30 uur
ALLE A junioren: 11.30 - 12.30 uur
PROGRAMMA ZONDAG 6 DECEMBER
AFC-BLAUW WIT (500/1271), 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur,
11