G. Groot, R.J.M. Kootwijk, H. Kuypers, H.C. Meyer, R.R.
Panka, F.A. Schuurink, N. Shabi, DE. Stokvis, R. Verhoef,
G. Voss, H.F. Beumer
Afschrijven: Ft. Meyer, tel. 12 00 59
RAP 5 - AFC 9 (1160), veld 2; 14.30 uur; bijeen: 11.30 uur bij
Jeroen Boskamp, Leidsekade 73', tel. 25 70 99. Ook bij af
gelasting! Wil iedereen een drankje of hapje meenemen.
(Viskoekjes van Appie Springer.)
AFC 9: competitienr 321
E. Sajet, D.H.J. Bijlsma, J. Boskamp, E.G. Bouman, H.C.
Cruyff, R. Janowitz, P.B. Koster, R. Krak, J.S. Pelsma, J.J.
Pluis, R.S. Prins, J. Roedema, M. Roedema, R.C. Ruis, E.
Spee, A. Springer, J. Walker
Afschrijven: A. Springer, tel. 45 90 73
AFC 10 - ASV/ARSENAL 7 (1177), 12.00 uur; bijeen: 11.30
uur AFC; veld 2. Scheidsrechter: P. Roosenschoon
AFC 10: competitienr 324
T. Blok, W.F. de Boer, T.A. van Broekhuisen, J.B. van
Broekhuizen, J.W. Bronwasser, W. v.d. Duin, N.J. Gianot-
ten, M.L. Kahn, B.A. Knoppers, P.P. Magielsen, C.P. den
Os, H. Tier, J. Vellenga, G. Wielinga, D.R. de Wit
Afschrijven: R. de Boer, tel. 023 - 28 19 70
AFC 11 - DWS 8 (1189), 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC,
veld 2. Scheidsrechter: onderling regelen.
AFC 11: competitienr 412
p.G. Beiboer, J. Boom, H. de Groot, I.L. Haverkate, E. Isik,
J. Jansen, W.R. ten Kate, M. Kreuze, J. Lassopena, A.H.
Marseille, H.A. Misker, Pels Rijcken, E.R. Stibbe, C.H. Stol
wijk, J.W. Toutenhoofd
Afschrijven: J. Boom, tel. 25 50 71
AFC 12 - RKAV 7 (120112.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC,
veld 4. Scheidsrechter: H. de Wijs
AFC 12: competitienr 414
F. Swart, G.A. van Caspel, H G. Elias, H.J. Gamelkoorn,
H.L.Ch. Geluk, A.E.G. Herkstroter, M. de Hond, E.L. Janus,
M.L. Koster, H. Mienstra, J. Mulder, L. de Nobel, W.G. Rin-
ge, Th.L. Titsing
Afschrijven: H. Gamelkoorn, tel. 79 23 54
TOG - AFC 13, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC, veld 2
Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 13: competitienr 416
N. Togawa, R.G. Bekkering, D.D. Cohen, E.D. Duister, M.H.
Gosler, M.l. Groen, M. Reddering, M. Ruyken, R. van
Schaik, H. da Silva Curiel, R. Somers, H.C.C. Stokman,
B.S. Veldkamp, M.L. Wertheym, A. v.d. Woerdt, M.A. v.d.
Woude
Afschrijven bij: D. Cohen, tel. 43 91 92.
PROGRAMMA ZONDAG 13 DECEMBER
ROMBOUT 2 - AFC 6 (1075), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC, veld 1. Scheidsrechter: R. Zuidema
AFC 6: competitienr 214
W.H. van den Bold, M. Brom, W.J. Drenkelford, J. Fontijn,
E.A. Janus, B.W. de Jongh, K.J. Kuyvenhoven, E.K. Lam-
beck, A.M. van Leeuwen, O.S. Lilian, L. van Pol, C. Veld
kamp, A.J. Veltema, P. Vischjager, F. Juch
Afschrijven: W.v.d. Bold, tel. 47 54 42
ANIMO '86 2 - AFC 7 (1081), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC, veld 1. Scheidsrechter: C. Kriger
AFC 7: competitienr 215
B. lesberts, L. Corea Alves, E. Hoesee, M.L. Rijpkema, J.
Schot, B.L. de Vries, H.J. Koenders, M. Kruyswijk, R. de
Metz, E.M. Molewijk, M.R. Philips, F.D. Rooseman, J. Slo-
terwijk, C.G. Tromp, M. Vorst, P.G. Zaat
Afschrijven: F. Rooseman, tel. 47 26 02
AFC 8 - VDO 7 (1138), 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC,
veld 1. Scheidsrechter: P. Roosenschoon
AFC 8: competitienr 317
R. Klaasen, E. Bierman, R.A. Gallenkamp, W.S. Gooskens,
G. Groot, R.J.M. Kootwijk, H. Kuypers, H.C. Meyer, R.R.
Panka, F.A. Schuurink, N. Shabi, D.E. Stokvis, R. Verhoef,
G. Voss, H.F. Beumer
Afschrijven: H. Meyer, tel. 12 00 59
AFC 9 - WVHEDW 5 (1161), 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur
AFC, veld 3. Scheidsrechter: H. de Wijs
AFC 9: competitienr 321
E. Sajet, D.H.J. Bijlsma, J. Boskamp, E.G. Bouman, H.C.
Cruyff, R. Janowitz, P.B. Koster, R. Krak, J.S. Pelsma, J.J.
Pluis, R.S. Prins, J. Roedema, M. Roedema, R.C. Ruis, E.
Spee, A. Springer, J. Walker
Afschrijven: A. Springer, tel. 45 90 73
NEA 6 - AFC 10 (1177), 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur NEA,
veld 2. Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 10: competitienr 324
T. Blok, W.F. de Boer, T.A. van Broekhuisen, J.B. van
Broekhuizen, J.W. Bronwasser, W. v.d. Duin, N.J. Gianot-
ten, M.L. Kahn, B.A. Knoppers, P.P. Magielsen, C.P. den
Os, H. Tier, J. Vellenga, G. Wielinga, D.R. de Wit
Afschrijven: R. de Boer, tel. 023 - 28 19 70
EENDRACHT 6 - AFC 11 (1188), 14.30 uur; bijeen: 14.00
uur Eendracht, veld 2. Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 11: competitienr 412
P.G. Beiboer, J. Boom, H. de Groot, I.L. Haverkate, E. Isik,
J. Jansen, W.R. ten Kate, M. Kreuze, J. Lassopena, A.H.
Marseille, H.A. Misker, Pels Rijcken, E.R. Stibbe, C.H. Stol
wijk, J.W. Toutenhoofd
Afschrijven: J. Boom, tel. 25 50 71
ABCOUDE 8 - AFC 12 (1197), 12,00 uur; bijeen: 11.30 uur
Abcoude, veld 3. Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 12: competitienr 414
F. Swart, G.A. van Caspel, H.G. Elias, H.J. Gamelkoorn,
H.L.Ch. Geluk, A.E.G. Herkstroter, M. de Hond, E.L. Janus,
M.L. Koster, H. Mienstra, J. Mulder, L. de Nobel, W.G. Rin-
ge, Th.L. Titsing
Afschrijven: H. Gamelkoorn, tel. 79 23 54
JOS - AFC 13, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC, veld 3
Scheidsrechter: onderling regelen
AFC 13: competitienr 416
N. Togawa, R.G. Bekkering, D.D. Cohen, E.D. Duister, M.H.
Gosler, M.l. Groen, M. Reddering, M. Ruyken, R. van
Schaik, H. da Silva Curiel, R. Somers, H.C.C. Stokman,
B.S. Veldkamp, M.L. Wertheym, A. v.d. Woerdt, M.A. v.d.
Woude
Afschrijven bij: D. Cohen, tel. 43 91 92.
PROGRAMMA ZONDAG 20 DECEMBER
AFC 7 - ANIMO '86 2 (1044), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC, veld 2. Scheidsrechter: M.K. Elhallali
AFC 7: competitienr 215
B. lesberts, L. Corea Alves, E. Hoesee, M.L. Rijpkema, J.
Schot, B.L. de Vries, H.J. Koenders, M. Kruyswijk, R. de
Metz, E.M. Molewijk, M.R. Philips, F.D. Rooseman, J. Slo-
terwijk, C.G. Tromp, M. Vorst, P.G. Zaat
Afschrijven: F. Rooseman, tel. 47 26 02