ZATEllDAt
12.00 uur: KBV 2 - AFC 4
14.00 uur: JOS 3 - AFC 5
14.30 uur: AFC 6 - Neerlandia 3 (214), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - De Meteoor 4 (215), 2e veld
12.00 uur: Animo '86 3 - AFC 8 (317), 2e veld
10.45 uur: NEA 5 - AFC 9 (321), 1e veld
12.00 uur: AFC 10 - DCG 10 (324), 2e veld
10.00 uur: AFC 11 - AGT 5 (412), 2e veld
12.00 uur: AFC 12 - Badhoevedorp 5 (414), 3e veld
14.30 uur: Buitenboys 3 - AFC 13, 1e veld
Junioren
12.00 uur: DWS A2 - AFC A1 (500), 4e veld
12.00 uur: RKDES A1 - AFC A2 (502), 1e veld
12.00 uur: Oriënt A1 - AFC A3 (512), 1e veld
10.00 uur: Volendam B1 - AFC B1 (I.R)
10.00 uur: CTO B2 - AFC B2 (613), 2e veld
14.30 uur: AFC B3 - Sloterpark B1 (621), 3e veld
10.00 uur: AFC B4 - Roda '23 B3 (626), 1e veld
10.00 uur: Buitenveldert C1 - AFC C1 (701), 3e veld
12.00 uur: AFC C2 - AFC D11 e veld
10.00 uur: AFC C3 - Oriënt C1 (723), 3e veld
ZATERDAG 31 OKTOBER 1987
Senioren
AFC zat 1 is vrij
12.00 uur: St. Louis 2 - AFC zat 2 (053), 1e veld
14.30 uur: AFC zat 3 - LAC 2 (054), 2e veld
14.30 uur: AFC zat 4 - Ookmeer 3 (057), 3e veld
12.00 uur: RKAVIC 11 - AFC zat 5 (060), 2e veld
14.30 uur: AFC zat 6 - Deneba 2 (062), 4e veld
15.00 uur: Concordia Vet. - AFC Vet.
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - DWS D1 (804), 2e veld
11.00 uur: WMS D1 - AFC D2 (808), 1e veld
11.00 uur: Buitenveldert D2 - AFC D3 (816), 2e veld
11.00 uur: AFC E1 - AS '80 E1 (903), 1 e veld
10.00 uur: AFC E2 - Argon E4 (920), 3e veld
11.00 uur: WA E2 - AFC E3 (923), 3e veld
10.00 uur: AFC F1 - DWS F1 (957), 1e veld
10.00 uur: DCG F3 - AFC F2 (960), 2e veld
10.00 uur: Rivalen F2 - AFC F3 (962), 1e veld
ZONDAG 1 NOVEMBER 1987
Senioren
14.30 uur: RCH 1 - AFC 1
11.30 uur: RKAVIC 2 - AFC 2
11.30 uur: AFC 3 - Uithoorn 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - Rapiditas 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 5 - KBV 3, 2e veld
12.30 uur: KBV 6 - AFC 6 (214), 4e veld
12.00 uur: Bijlmer 2 - AFC 7 (215), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - De Meer 6 (317), 1e veld
14.30 uur: AFC 9 - Voorland 6 (321), 3e veld
12.00 uur: Schellingwoude 4 - AFC 10 (324), 3e veld
14.30 uur: KBV 9 - AFC 11 (412), 3e veld
12.00 uur: KLM 4 - AFC 12 (414), 2e veld
Junioren
14.30 uur: AFC A1 - Diemen A1 (500), 4e veld
12.00 uur: AFC A2 - AZS A1 (502), 1e veld
12.00 uur: AFC A3 - Neerlandia A1 (512), 4e veld
12.00 uur: AFC B1 - Purmerend B1 (I.R), 3e veld
AFC B2 is vrij
AFC B3 is vrij
AFC B4 is vrij
11.30 uur: Zeeburgia C1 - AFC C1 (701), 3e veld
10.00 uur: AFC C2 - SDW C1 (721), 4e veld
10.00 uur: Eendracht '82 C1 - AFC C3 (723), 1e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 24 OKTOBER
24/10: AFC zat 1 - Schellingwoude, wedstr.nr. 042, veld 1.
Aanvang: 14.30 uur, bijeen: 13.45 uur. Leider: G. van Dijk,
Scheidsrechter: H. Veen
AFC zat 1: K. Boyenk, J. Bollen, H. Bijlsma, M. Berman, R.
Bianchi, B. Rachman, Th. v. Duivenbode, P. v. Dord, K.
Gehring, E. Geluk, H. Hulst, W. Husers, Th. Husers, E.
Huisman, J. Kemna, N. Kuikens, L. de Leeuw, F. Laarho
ven, E. Seunke.
Afschrijven bij: G. van Dijk, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 020 - 42 92 18.
24/10: AFC ZAT 2 - REAL SRANANG 2, 160, Aanvang:
14.30 uur; bijeen: 13.45 uur, veld 2; scheidsrechter: NN
AFC zat 2: W. Amesz, B. v. Barneveld, F. la Belle, W. v.
Dantzig, R. v. Dantzig, J. van Dijk, M. van Haaren, M.
Koster, J. Kraaykamp Jr., J. de Moor, P. Nipius, G. Lases,
C. Tromp, G. Wijnberg, R. v. Westerop, H. v. Zuthpen, J.
Rump, H. Tossijn
Afschrijven bij: W. Amesz, donderdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 01720 - 3 07 71
24/10: UITHOORN 2 - AFC ZAT 3,168, Aanvang: 12.00 uur;
bijeen: 11.00 uur, veld 2
AFC zat 3: F. Traas, P. Jansen, M. Belger, P. v. Nieuwkoop,
T. v. Buuren, M. van Evenhuis, J. Karamtali, W. Bloemers,
J. Ranzijn, A. Hommes, J. Bakker, F. Boersma.
Afschrijven bij: F. Traas, donderdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 020 - 22 49 47.
24/10: SWIFT 5 - AFC ZAT 4, 185, Aanvang:12.15 uur; bij
een: 11.15 uur; veld 3; leider: P. v.d. Dungen
AFC zat 4: R. Akkerman Jr., K. Baarschers, R. v. Doesburg,
H. Drenkelford, R. v. Dijk, T. Egbers, L. Hekster, D. Huis
man, M. Kinsbergen, J. Otsen, R. Overweg, A. Peeters, J.
Sandberg, A. v. Stek, B. de Rooy, A. v. Teunenbroek, J. van
Gelder, A. Anderiessen.
Afschrijven bij: R. Akkerman Jr., donderdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 020 - 42 73 81 (werk 020 -15 29 15).
24/10: AFC ZAT 5 - BADHOEVEDORP 5, 191, Aanvang:
14.30 uur; bijeen: 13.45 uur, veld 3, scheidsrechter: NN
AFC zat 5: R. Böhne, A. Landman, K. Landman, D. Visser,
R. Brouwer, K. de Graaf, R. Verwoerd, N. Cohen, B. v.d.
Bergh, R. Mantel, W. Crouwel, A. Westerhof, B. Witteveen,
H. Foppen, S. Stek, P. Smit, B. Knijf, R. Bosschieter, Th.
Groeneveld, W. Vos.
Afschrijven bij: R. Böhne, donderdagmiddag tussen 16.00
en 17.00 uur, tel. 020 - 47 25 23.
24/10: DE MEER 6 - AFC ZAT 5, 207, Aanvang: 14.30 uur:
bijeen: 13.15 uur, veld 2,
AFC zat 5: R. Böhne, A. Landman, K. Landman, D. Visser,
R. Brouwer, K. de Graaf, R. Verwoerd, N. Cohen, B. v.d.
Bergh, R. Mantel, W. Crouwel, A. Westerhof, B. Witteveen,
H. Foppen, S. Stek, P. Smit, B. Knijf, R. Bosschieter, Th.
Groeneveld, W. Vos.
Afschrijven bij: R. Böhne, donderdagmiddag tussen 16.00
en 17.00 uur, tel. 020 - 47 25 23.
PROGRAMMA ZATERDAG 31 OKTOBER
31/10: AFC ZAT1 is vrij
31/10: ST LOUIS 2 - AFC ZAT 2, 160, Aanvang: 12.00 uur;
bijeen 11.00 uur, veld 1
AFC zat 2: W. Amesz, B. v. Barneveld, F. la Belle, W. v.
9