D3
Afd. 816, 11.00 uur, veld 2
Buitenveldert D2 - AFC D3
Scheidsrechter: P. Klaver
Vertrek: 10.30 uur AFC
Leiders: B. lesberts 16 26 35) en W. Hemminga (64 30 33)
Uitgenodigd worden: zie opstelling van verleden week, 24
oktober
Zondag 25 oktober
D1
12.00 uur, veld 1
AFC C2- AFCD1
Scheidsrechter:
Uitgenodigd worden: robert Gehring, Brian v. Gelder, Mar-
tijn Meeuwes, Sander Flommel, Schilo van Loggen, Emil
Neter, Jan Hein Chrisstoffels, Elja Rengers, Vincent Martijn
Christiaanse, Orlando Coutinho, Gideon Winter en toege
voegd: Rogier den Dekker
Zie ook programma zondag 25 oktober C-Junioren.
P.S. Zaterdag j.l. circa 09.00 uur (17 okt.) is er vanuit de
achterbak van de auto van Hr. Brokmann een nieuwe bal en
net verdwenen. Gaarne zag ik deze geleende bal weer terug
bezorgd (eventueel via de bar).
PROGRAMMA E JONG-JUNIOREN
Zaterdag 24 oktober
E1
Bekerwedstrijd, 10.00 uur, veld 3
AFC E1 - Eendracht 182/E1
Leiders: A. Spaan (17 84 60) en P. Bakker
Uitgenodigd worden: Rogier Ruis, Rody Spaan, Floris Cris-
toffels. Tristan Vos, Oscar Meyer, Richard Ensel, Alexander
Haagsma, Ewout Stradmeyer, K. Shidara, D. Husers, N. v.
Kampen, Irving Waas.
E2
Bekerwedstrijd, 11.00 uur, veld 2
BI. Wit E2-AFCE2
Vertrek 10.00 uur AFC
Leiders: Hr. Meyer (79 85 77) en N. v.d. Kar (76 43 70)
Uitgenodigd worden: Daniël Meyer, Mike Cheung, Nick v.d.
Kar, Diederik Oranje, David v.d. Woude, Kai Uiterwijk, Nier
Kroonenberg, Sjerge v.d. Schoot, Dubie Pinto, Olivier de
Vries, Norbert Jan Neysen, Maarten Blokland, Gino de
Haan, Hermanus v.d. Googert, Marvin Polak.
E3
Bekerwedstrijd, 10.00 uur, veld 2
AFC E3 - Almere E4
Leiders: Hr. v. Ettekoven (17 34 00) en Hr. Wijngaarden
(62 68 90)
Uitgenodigd worden:Abraham Wijngaarden, Entenie Bies,
Jeroen Meeues, Lennaert v.d. Linden, Michael Koomen,
Peter Veenhoven, Patrick de Weerd, Nino Okshuizen, Maas
de Hoog, Michel de Hond, Alexander Roozendaal, Maarten
v. Ettekoven, M. Hooning.
Zaterdag 31 oktober
E1
Afd. 903, 11.00 uur, veld 1,AFCE1 - AS'80 E1
Scheidsrechter: W. Hermans
Leiders: A. Spaan (17 84 60) en P. Bakker
Uitgenodigd worden: zie opstelling verleden week, 24 okto
ber.
E2
Afd. 920, 10.00 uur, veld 3
AFC E2 - Argon E4
Scheidsrechter: M. v. Borkulo
Leiders: Hr. Meyer (79 85 77) en N. v.d. Kar (76 43 70)
Uitgenodigd worden: zie opstelling verleden week, 24 okto
ber.
PROGRAMMA F JONG-JUNIOREN
Zaterdag 24 oktober
F1
11.00 uur, veld 1
DWSF1 -AFCF1
Vertek 10.00 uur AFC
Leider: Hr. v. Coevorden (44 64 74)
Uitgenodigd worden: Esra v. Coevorden, Gideon Coronel,
Hylke Faber, Bob Gehring, Edwin den Hartog, Benjamin
Pinto, Gilbert Ruis, Robbin Vleesschouwer, Joel Kremer,
Lucas Anderson.
F2
10.00 uur, veld 1
AFCF2-DWS F2
Leiders: M. v.d. Woude (62 38 67)
Uitgenodigd worden: Koos Fuite, Susana Hamada, Job
Koning, Paul Maiya, Manco Meerwijk, Nick Nieuwenhuis,
Takesie Sowa, Simon v.d. Woude, Maarten v.d. Linden,
Achmed Henidi, N. v.d. Woude.
F3
11.00 uur, veld 1
AFC F3 - Buitenveldert F2
Leider: D. Huisman (41 81 33)
Uitgenodigd worden: Miga Nethe, Doorn Nethe, Larry
Kingsbergen, Tim Verhulsdonck, Michel Huisman, Leon
Heppner, Rogier de Boer, Arnoud Eweg, Paul Starink, Itai
Gross, Mischa Kremer, M. de Brave.
Zaterdag 31 oktober
F1
Afd. 957, 10.00 uur, veld 1
AFCF1 -DWSF1
Leider: H. v. Coevorden (44 64 74)
Uitgenodigd worden: zie opstelling verleden week, 24 okto
ber
F2
Afd. 960, 10.00 uur, veld 2
DCG F3 - AFC F2
Vertek: 09.15 uur AFC
Leiders: M. v.d. Woude (62 38 67) en Hr. Nieuwenhuis
Uitgenodigde worden: zie opstelling verleden week, 24
ber
F3
Afd. 962, 10.00 uur, veld 1
Rivalen F2 - AFC F3
Vertek: 09.15 AFC
Leider: D. Huisman (41 81 33)
Uitgenodigd worden: zie opstelling verleden week, 24 okto
ber.
15