V.A.B. uw Ford-dealer
in Amsterdam
nieuwkoop
occasions
onderhoudsservice
Noord: Vuurwerkerweg 1,
020-320999
Oost: Linnaeusstraat 30,
020-65 7130
Zuid: Joan Muyskenweg 14,
020-682611
AM STERDAM
PROGRAMMA C1 JUNIOREN
Zondag 27 september 1987
AFC C1 - DCG C1 (701/1381), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur,
3e veld; scheidsrechter: H. Guitjens
Opstelling: M. Schuuring, J. Bakker, J. Slager, A. Knoppers,
B. de Vries, R. Borello, J. Lissauer, R. Verbruggen, J. de
Reus, B. Vriens, J. v.d. Hoogen, A. Daniels, B. Melchers
Zondag 4 oktober 1987
AJAX C2-AFCC1 (701/1383), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
3e veld; scheidsrechter: P. Joost
Sportterrein: Ajax, Sportpark Voorland, Amsterdam-O, tel.
93 51 33/93 35 61
PROGRAMMA C2 JUNIOREN
Zondag 27 september 1987
VOORLAND C1 - AFC C2 (vriendschappelijk), 10.00 uur; bij
een: 09.00 uur, 3e veld; scheidsrechter: NN
Sportterrein: Voorland
Opstelling: M. v.d. Valk, R. Foppen, D. Berrier, S. Lobatto,
D. Pekel, M. v. Dijkhuis, Y. Markuszower, D. Kornmehi, Y.C.
Cyclik, M.I. Ringe, M. Noot, M. Sweyd, D. Roosenschoon,
S. Huisman
Zondag 4 oktober 1987
AFC C2 - AJAX C4 (711/1392), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur,
2e veld; scheidsrechter: J. van Hetren
PROGRAMMA C3 JUNIOREN
Zondag 27 september 1987
AFC C3 - DWV C4 (723/1420), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur,
1 e veld
Opstelling: T. Fritzsche, M.J. Reddering, J.C. Kroet, L. En
gelsman, Y. Marcus, J.v.d. Wetering, P. Xenakis, J. Sam
son, M. Thomas, N. Croiset, V. Loggem, Ruys, B. Horvath
Zondag 4 oktober 1987
TOB C1 - AFC C3 (723/1424), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
3e veld scheidsrechter: NN
Sportterrein: TOB, Sportpark Melkweg, AmsterdarrvN, tel.
31 29 92
MEDEDELINGEN JONG JUNIOREN
De jaarlijkse 'JEUGDDAG' georganiseerd door de A.V.B.
wordt dit jaar verspeeld op ZATERDAG 10 OKTOBER.
Dit grote toernooi staat in het teken van 'De gezonde jeugd
voetbalt ten bate van de gehandicapte jeugd'.
De wedstrijden worden verspeeld op de diverse sportparken
in Amsterdam. Alle spelers en toeschouwers betalen die
dag één gulden als toegangsprijs aan het loket van die be
treffende sportparken. De opbrengst komt via een beste
dingscommissie terecht bij de instellingen welke iets extra's
willen aanschaffen voor de gehandicapte jeugd.
Dit jaar is ons sportpark 'Goed Genoeg' niet opgenomen in
het toernooi, waardoor al onze Jong-Junioren 'uit' spelen.
Door het minder aantal jeugdteams worden sinds enkele ja
ren niet alle sportparken meer ingeschakeld en dat is de re
den dat ons sportpark dit jaar afvalt.
Het volledige programma staat in de volgende 'Schakel'
vermeld.
PROGRAMMA D JONG JUNIOREN
Zaterdag 26 september 1987
11.00 uur, veld 1, DWV D1 - AFC D1. Vertrek 10.00 uur;
scheidsrechter: J. Blok; leiders: A. Peters (18 02 30) en C.
Thomas (16 24 60)
Uitgenodigd worden: elftal bekend
11.00 uur, veld 2, AFC D2 - BUITENVELDERT D2. Scheids
rechter: B. Wilcke; leiders: L. Pekel en G. Wijnberg
Uitgenodigd worden: Rogier den Dekker, Robert Ensel, Ka-
rel Citroen, Dennis Komman, Yvo Ruis, Onno Snepvanger,
Rijo Yagi, Bastiaan Roubos, Therry Wijnberg, Raymond Pe
kel, Patrick Hannema, Ygal v.d. Vliet
11.00 uur, veld 3, AFC D3 - KBV D3. Scheidsrechterlei
ders: B. lesberts (16 62 35) en Hr Hemminga
Uitgenodigd worden: Daniël Filet, Feike Hemminga, Jumen
v. Heyningen, Ritchie Kremer, Ruben Salomon, D. Elias,
Dennis Judkins, E. Murakami, Thijs Niemandsverdriet, D.
Brok, M. Mittendorf, I. Kroonenberg
Zaterdag 3 oktober 1987
11.00 uur, veld 2, AFC D1 - ABCOUDE. Scheidsrechter: T.
de Jong; leiders: C. Thomas (16 24 60) en A. Peters (18 02
30)
Uitgenodigd worden: elftal bekend
11.00 uur, veld 2, WA D2 - AFC D2. Scheidsrechterver
trek: 10.00 uur; leiders: L. Pekel en G. Wijnberg
Uitgenodigd worden: Rogier den Dekker, Robert Ensel, Ka-
rel Citroen, Dennis Komman, Yvo Ruis, Onno Snepvenger,
Rijo Yagi, Bastiaan Roubos, Therry Wijnberg, Raymond Pe
kel, Patrick Hannema, Ygal v.d. Vliet
D3 IS VRIJ
11