ZAALVOETBAL
d
SENIOREN
Programma
Maandag 14 september 22.00 uur: AFC 1 - Madjoe 1 (beker
heren), Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14 (hal 2)
Aanwezig 21.30 uur, scheidsrechter H. Verbrugge. Opstel
ling: B.J. v.d. Jagt, Martin Verburg, Fred ten Nijenhuis, Fred
Laarhoven, Theo van Duivenbode, Theo Husers, Tycho
Sulsters, Pol Houtkamp, Wim Husers. Coach: B. Witteveen.
Afschrijven: Fred ten Nijenhuis, tel. 47 40 84.
Dinsdag 15 september 21.00 uur: SCZ'584 - AFC 2 (R5D),
Sporthal Bredius, Zaandstraat 353, Amsterdam-Centrum,
tel. 84 71 72
Scheidsrechter G.H. v.d. Hooft.
Opstelling: Frans Joch, Ron van Doesburg, Nicky Hekster,
Ron Akkerman, R. Overweg, Roy van Dijk, Simon Cohen.
Afschrijven bij: Frans Joch, tel. 41 59 02.
Maandag 21 september 20.20 uur: VVGA 1 - AFC 1 (H),
Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14, veld 1a. Scheidsrechter A. Sybrands. Opstelling:
zie boven AFC 1
Zaaldienst
Dinsdag 15 september DELTA LLOYD HAL, 19.00 uur.
AFC 3: Hr. G. Smit, M. Koster, W. Amesz
JUNIOREN
Programma
Maandag 14 september 19.00 uur: AFC C2 - DC'82 C1 (C
Poule 2), Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid,
tel. 73 13 14, veld 1b. Scheidsrechter H. Draaijer.
C2 junioren:
Jarno van der Hoogen, Jessie Lissauer, Mark van der Valk,
Barry Vriens, Leen Engelsman, Michiel Reddering.
Coach: Manual Lissauer, tel. 47 04 77.
Dinsdag 15 september 19.00 uur: AFC D1 - FC Borchland
D2 (D poule 1). Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3,
Amstelveen-Oost, tel. 45 42 55, veld 2.
Scheidsrechter H.C. Maul.
D1 junioren:
Robert Gehring, Schilo van Loggem, Martijn Meeués, Ro
gier den Dekker, Elja Rengers, Brian van Gelder, Bastiaan
Roubos, Martin Christiaanse.
Coaches: Alphons Peeters, tel. 18 02 30 en Stanley van
Loggem, tel. 79 96 11/73 93 62.
Dinsdag 15 september 19.40 uur: AFC B2 - St. Martinus B2
(B poule 3). Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3,
Amstelveen-Oost, tel. 45 42 55, veld 2
Scheidsrechter: M.S. Ferrari.
B2 junioren:
Abel Dutilh, Jacco Goossens, Ramon Groen, Eddy Kneefel,
Brian Koster, Wouter van Paare, Maickel Hoed.
Coach: Maurice Koster, tel. 43 85 18.
Dinsdag 15 september 19.40 uur: AFC A1 - Neerlandia A1
(A poule 2). Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid,
tel. 73 13 14
Veld 1a, scheidsrechter B. Verdel.
A1 junioren:
Gilbert Buskens, Hopy Chapman, Jesse Schmidt, Ralf Tier,
Duco Wijdoogen, Marcel Spaan.
Coach: Theo Boonstra, tel. 86 86 91, tst. 17.
Dinsdag 15 september 19.00 uur: AFC B1 - St. Martinus B1
(B poule 1). Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-
Zuid, tel. 73 13 14
Veld 1b, scheidsrechter C. Adam.
B1 junioren:
Nils Adriaans, Arjan Coorengel, Eric Kruyswijk, Marco de
Langen, Patrick Offringa, Patrick Reddering, Erwin Smit.
Coach: Hans Coorengel, tel. 46 20 40.
Donderdag 17 september 19.00 uur: AFC B3 - KDO B2 (B
poule 4). Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid,
tel. 73 13 14
Veld 1a, scheidsrechter J.C. Smit.
Zie vaste opstelling B3.
Maandag 21 september 19.00 uur: DWS C1 - AFC C1 (C
poule 1). Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid,
tel. 73 13 14
Veld 1b, scheidsrechter P.A. Jansen.
C1 junioren:
Brian Melchers, Jasper de Reus, Martijn Schuuring, Jac
ques Slager, Remco Verbruggen, Ari Knoppers, Jerry Bak
ker.
Coach: Klaas Verbruggen, tel. 76 79 90.
Maandag 21 september 19.40 uur: KBV B1 - AFC B3(B pou
le 4). Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid, tel.
73 13 14
Hal 2, scheidsrechter O.H. v. Osenbruggen.
Zie vaste opstelling B3.
Woensdag 23 september 19.00 uur: FC Borchland C2 - AFC
C2 (C poule 2). Sporthal Bijlmermeer, Bijlmerplein 70,
Amsterdam-ZO, tel. 96 77 30
Scheidsrechter L. Goudsmit.
C2 junioren:
Jarno van der Hoogen, Jessie Lissauer, Mark van der Valk,
Barry Vriens, Leen Engelsman, Michiel Reddering.
Coach: Manual Lissauer, tel. 47 04 77.
Donderdag 24 september 19.00 uur: FC Borchland D1 -AFC
D1 (D poule 1). Sporthal Delta Lloyd, Langs de Akker 3,
Amstelveen-Oost, tel. 45 42 55
Veld 1, scheidsrechter L. Bom.
D1 junioren:
Robert Gehring, Schilo van Loggem, Martijn Meeués, Ro
gier den Dekker, Elja Rengers, Brian van Gelder, Bastiaan
Roubos, Martin Christiaanse.
Coaches: Alphons Peeters, tel. 18 02 30 en Stanley van
Loggem, tel. 79 96 11/73 93 62.
Donderdag 24 september 19.40 uur: Madjoe A1 - AFC A1 (A
poule 2). Sporthallen Zuid, IJsbaanpad, Amsterdam-Zuid,
tel. 73 13 14
Veld 1b, scheidsrechter M.S. Ferrari.
A1 junioren:
Gilbert Buskens, Hopy Chapman, Jesse Schmidt, Ralf Tier,
Duco Wijdoogen, Marcel Spaan.
Coach: Theo Boonstra, tel. 86 86 91, tst. 17.
Vrijdag 25 september 19.40 uur: KDO B1 - AFC B1 (B poule
1). Sporthal KDO, De Vuurlijn 51, De Kwakel, tel. 02975
-6 56 14 of 6 45 38.
Veld 1, scheidsrechter B. Plasmeyer.
B1 junioren:
Nils Adriaans, Arjan Coorengel, Eric Kruyswijk, Marco de
Langen, Patrick Offringa, Patrick Reddering, Erwin Smit.
Coach: Hans Coorengel, tel. 46 20 40.