18)Verkiezing Kascommissie Deze commissie bestaat thans uit de Heren O.J. v.d. Heul, J. Mulder, P. Roosenschoon en als plaatsvervan gende leden de Heren F. Haubrich en G.W. Endel. De Heer J. Mulder is aan de beurt om af te treden. 19)Verkiezing Commissie Pers Publiciteit Deze commissie bestaat uit de Heren G. Trebert, A. Rimini, A.J. Bos, J.Th. Steensma, J. van Gelder en H. Steinvoorte. De Heren H. Steinvoorte en J. van Gelder zijn niet her kiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat de Heren R. van Dijk, N. Hekster, D. Huisman en R. van Doesburg. 20)Verkiezing Feestcommissie Deze commissie bestaat thans uit de Heren P.B. Koster, A.J. Disselkoen en J. Otsen. Allen stellen zich herkiesbaar. Als coördinator zal optreden namens het bestuur de Heer G. Trebert. 21)Verkiezing Enquêtecommissie Deze commissie wordt waargenomen door het bestuur 22)Verkiezing Totocommissie Deze commissie bestaat thans uit de Heren P. Roosenschoon, N.S. Hekster en G.C.J. Kiemeney. De Heer N.S. Hekster stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat: De Heer W. Drenkelford. 23)Rondvraag 24)Sluiting door de voorzitter Eventuele tegencandidaten kunnen tot uiterlijk 22 juni a.s. worden gesteld aan het adres van de secretaris Joh. de Bie, Max Havelaarlaan 359, 1183 LW Amstelveen. R. AKKERMAN-VOORZITTER SUPERJEUGDDAG - FESTIVAL VOOR 140 JONGELUI De klok wijst 11 uur aan op deze stralende zaterdagmorgen de vijftiende mei als de thermometer op het dak van het clubhuis de onwaarschijnlijk hoge temperatuur aangeeft van 24 graden. Het kan niet anders: de organisatoren van de bijzondere jeugddagen van AFC hebben wat het weer betreft een speciale beschermengel want ook de eerste happening in het najaar werd een briljante dag. Honderd jonge AFC-ertjes en veertig van hun vriendjes heb ben genoten van een perfect georganiseerd evenement op het eerste en het tweede veld. Voetbalvaardigheid vormde de grondslag van het spelprogramma, dat zich uitstekend volgens schema voltrok. Verantwoordelijk voor opzet en uit voering was evenals de vorige keer Jan Verhagen, die daar bij werd bijgestaan door René Wiersma en Patrick Bakker. Dit drietal komt de eer toe deze superjeugddag tot een suc cesvol einde te hebben geleid. Op en rond de beide velden stonden hulpkrachten klaar voor het randgebeuren, zoals de dames Irene Reddering, Marja van Gelder, Petra den Dekker en Lieneke Kroet (ver zorging van de inwendige mens(jes), Arnold Bos (microfoon) en Leo (kleedkamers). Marcel Koster, voorzitter van de jeugdcommissie, die samen met Ajacied Alister Dick de prij zen uitreikte, bracht de kleine, maar selecte groep van me dewerkers aan dit festijn dank voor alle steun, niet in het minst de sponsor van het evenement, het AFC-vriendelijke bedrijf Cruyff Sports, voor de fraaie ter beschikking gestelde prijzen. ledereen was blij en tevreden, ook de door de jonge AFC- ers meegebrachte "vriendjes". En voor de laatsten was dit initiatief mede voor een belangrijk deel opgezet. Koster daarover: "Die jongetjes hebben iets van de bijzondere sfeer bij AFC mogen proeven en ik verwacht dan ook zeker aanmelding van een aantal nieuwe jeugdleden. Welnu, in dat geval is het de moeite waard geweest en werd ons doel bereikt." G.T. MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-A 1) De trainingen voor het seizoen 1987-1988 vangen aan op maandag 27 juli a.s. Iedere speler, die in aanmerking komt, voor de selecties A-B-C-D- en E, dit wil zeggen voor de 5 K.N.V.B.-elftallen ontvangen in de maand juni een trainingsschema. Kijk goed bij welke groep je bent ingedeeld. 2) Die spelers, die op 27 juli nog met vakantie zijn of nog met vakantie moeten gaan, gelieve dit telefonisch te melden aan de secretaris van de elftalcommissie-A, dhr. H. v.d. Jagt, tel. 020 - 44 32 29 PFFFFÜ! Dit is een ontladende zucht aan het eind van het seizoen 1986-1987. Vol verwachtingen is de elftalcommissie-A aan het afgelo pen seizoen begonnen, niet wetend, dat het zeer turbulent zou verlopen. De balans opmakend aan het eind van dit seizoen, valt het allemaal enorm mee. Met vereende krachten is aan dit re sultaat gewerkt. Het eerSffe elftal tot begin april mede-candidaat voor de kampioens- en/of periodetitel, eindigde door allerlei oorza ken toch nog op een redelijke 6e plaats. Het tweede elftal werd derde. Dit elftal is door bovenstaande niet in staat geweest op volle sterkte deel te nemen aan de dans om het kampioenschap. Het derde elftal eindigde op een zeer redelijke 6e plaats, na een zeer spannende competitie. Het vierde elftal is opvde laatste wedstrijddag gered en zo doende, kan dit elftal net komend seizoen in de Res. 3e klasse blijven spelen. Het vijfde elftal eindigde op de 7e plaats. Dit betexent, dat AFC, als enige club haar 5 zondagelftallen in de K.N.V.B. wist te handhaven, en wel allen in de hoogste klasse, waarin zij kunnen spelen, met uitzondering van het vijfde elftal, dat bij een kampioenschap zou kunnen promo veren naar de Res. 3e klasse. Mijn dank gaat uit naar mijn mede-commissieleden, Henk 6

Schakels (clubbladen) | 1987 | | pagina 6