16 Onze D1 Junioren hebben op dinsdagavond 19 mei j.l. de bekerfinale van het district Zuid/West gespeeld tegen onze buren van de Boelelaan: Buitenveldert D1In het begin van de wedstrijd zag het er somber uit; onze jongens keken al gauw tegen een 2-0 achterstand aan. Dit kon toch nietzeker niet door de aanwezigheid van on ze mascottes van het 1e elftal Wim Lenglet en Eddy Meyer (nog bedankt voor jullie aanwezigheid). Onze D1 gooide er een schepje bovenop en met een 2-1 stand ging de rust in. Wat onze leider Cees Thomas de jongens in de rust heeft verteld, zal wel nooit bekend worden, maar AFC ging in de 2e helft veelvuldig in de aanval en er ontwikkelde zich een leuke wedstrijd. De broodnodige gelijkmaker kon dan ook niet uitblijven en wat de talrijke AFC supporters-schare hoopte het werd 2-2. Het bleef een spannende wedstrijd en diverse moeders kon den de spanning nauwelijks aan (en maar roken Eindstand 2-2 en dus penalties nemen wederom span ning. Doordat een der spelers van Buitenveldert de bal tegen de lat schoot en de 3 AFCers de hun geboden kans niet mist ten, ging de bekér naar AFC. Onze jongens waren erg blij met dit resultaat, wat je ook goed kon merken aan de indiaan-achtige dansen, die op het veld werden uitgevoerd. Bij de prijsuitreiking in de kantine van v.v. "De Eendracht '82", lieten onze D1 Junioren duide lijk van hun aanwezigheid blijken, zij hadden de beker ge wonnen en dat mocht iedereen best weten De beide finalisten van de bekercompetitie werden ge plaatst in het van Wagtendonk Toernooi. De kwartfinale te gen RKAVIC D1 werd met 3-0 gewonnen. In de halve finale was Zeeburgia D1 onze tegenstander en volgens "de vak mensen langs de lijn" zat er een kleine kans in de finale te bereiken. Helaas werd het een 3-1 nederlaag. Onze jongens hebben er alles aan gedaan, maar het mocht dit keer niet lukken. Kort samengevat: prima resultaten in de beide evenemen ten; winnaar beker district ZuidA/Vest en een halve finale plaats in de van Wagtendonk competitie: Jullie kunnen hier trots op zijn. Michiel, Schilo, Johan, Vincent, Yuri, Rogier, Robert, Leen, Daan, Martijn, Elja, Jan Hein, Pascal en Cees Thomas: pro ficiat. W.v.A. ONZE SUCCESVOLLE E1 JUNIOREN Helaas is het onze E1 Junioren niet gelukt, de bekerfinale van het district ZuidA/Vest tegen Swift E1, welke wedstrijd op dinsdagavond 19 mei j.l. werd gespeeld, te winnen. Het werd een zeer kleine nederlaag: 1-0. De teleurstelling was op jullie gezichten te lezen; jullie wil den voor de talrijke AFC supporters en mede door de aan wezigheid van onze mascottes Wim Lenglet en Eddy Meyer (nog hartelijk dank voor jullie aanwezigheid) even iets laten zien. Het zat er dit keer niet in. Jongens niet getreurd, jullie hebben allemaal je best ge daan, maar het mócht niet lukken. Je moet maar zo denken een finaleplaats in een bekercompetitie,, waaraan zoveel verenigingen hebben deelgenomen, is op zich zelf al een prima prestatie. Wellicht lukte het beter in de Van Wagtendonk-competitie en dat was ook zo. In de kwartfinale werd met 2-0 van St Martinus gewonnen en de toch met enige zorg tegemoet- ziende wedstrijd in de halve finale tegen de E1 van Zeebur gia, werd knap met 1-0 door onze E1 gewonnen. Dus weer een finaleplaats, nu tegen Ajax E1 Het werd een leuke wedstrijd en alle E1 Junioren deden erg hun best, om tegen Ajax een zo goed mogelijk resultaat te bereiken. De 3-0 eindstand voor Ajax laat zien, dat onze jon gens beslist niet werden weggespeeld. Een mooie 2e plaats in de van Wagtendonk competitie; een prima prestatie waar jullie best trots op mogen zijn. Emiel, Orlando, Brian, Rogier, Rody, Floris, Tristan, Rao, Oscar Karei, Irvin, Sander, Ewout, Feike, Patirc Bakker en Alfons Peters onze gelukwensen met de behaalde resulta ten. W.v.A.

Schakels (clubbladen) | 1987 | | pagina 16