UITSLAGEN
PROGRAMMA
Wedstrijdballen
De wedstrijdbal voor de wedstrijd AFC-RVC is aangeboden
door ons lid Harry Schoemaker.
De wedstrijdbal voor de wedstrijd AFC - Elinkwijk is aange
boden door Mevrouw A. Postmaa ter nagedachtenis van
ons lid wijlen de Heer André Postmaa.
Aan Harry Schoemaker en Mevrouw A. Postmaa onze har
telijke dank.
Van harte
Geboren
SHARON HANSJE
dochter van Michael en Johanna Kahn.
Namens de AFC onze gelukwensen aan de trotse ouders.
AFC D1 - DWS D1
1-1
WMS D1 - AFC D2
6-1
AFC D2 - WMS D1
1-6
AFC E1 - V'wijckers E1
0-2
RKAVICEI - AFCE
1-5
Voorland E2 - AFC E2
6-0
AFC E2 - Voorland E2
1-5
AFC E3 - WA E2
1-5
AFC E3 - Buit.veld. E2
0-4
TOG F/E - AFC F1
1-2
AFC F1 - DCG F1
3-1
SC Sloten F1 - AFC F2
S.no
AFC F2 - KBV F3
0-5
EDO - AFC
1-0
DWG 2 - AFC 5
2-1
Stormvogels 2 - AFC 2
1-5
DHC - AFC
2-1
AFC 3 - RKAVIC 2
1-2
NFC 2 - AFC 2
1-0
AFC 4 - Victoria 2
1-2
AFC 6 - TOB 3
5-2
AFC 5 - BI. Wit 3
5-1
AFC 7 - Vespucci 4
0-9
Rapiditas 4 - AFC 6
ASV Arsenal - AFC 8
1-5
Abcoude 5 - AFC 7
4-2
AFC 9 - Meerboys/A3
6-4
Madjoe 4 - AFC 10
3-2
Neerlandia 4 - AFC 12
10-3
AFC 12 - ZRC 3
0-2
Meteoor 5 - AFC 13
6-1
AFC 13 - Sp.Noord 4
0-9
Oriënt A1 - AFC A1
2-1
AFC A1 - WA A1
3-1
AFC A2 - TOB A1
3-2
V'wijckers A2 - AFC A2
1-10
NEA A1 - AFC A3
2-3
AFC A3 - Almere A2
1-4
AFC B1 - DWS B1
1-8
AFC B2 - Sloterpark B1
2-4
AFC B3 - AZS B1
9-2
DWV B2 - AFC B3
1-3
NEC '75 B1 - AFC B5
2-2
AFC B4 - Bijlmer B1
0-5
Ajax C1 -
1-0
AFC B5 - Oriënt B1
4-1
CTO '70 C2 - AFC C2
8-1
AFC C1 - BI. Wit C1
0-4
Abcoude C2 - AFC C3
0-4
AFC C2 - Uithoorn C2
5-1
AFC C4-Sch'woude C2
0-2
AFC C3 - Aalsmeer C1
3-0
KBV C3 - AFC C5
10-1
Rombout C1 - AFC C4
5-1
B'veldert - AFC Zat 1
2-1
FIT C2 - AFC C5
7-2
AFC Zat 2-Zeeburgia 3
2-2
Geinb. 2 - AFC Zat 2
1-8
DCG 5 - AFC Zat 3
2-3
OWO 6 - AFC Zat 4
3-6
AFC Zat 4 - SCZ 5
3-2
DWS 7 - AFC Zat 5
0-4
AFC Zat 5 - SCZ 7
2-1
AFC Vetten - HBS
5-1
Kampong - AFC Vetten
4-2
V&V B3 - AFC B4
2-6
DWS D1 - AFC D1
0-3
PROGRAMMA DONDERDAG 9 APRIL
18.15 uur: AFC 1 - MOLDE (Noorwegen)
PROGRAMMA ZATERDAG 11 APRIL
Senioren
14.30 uur: AFC Zat 1 - WA Zat 1 (25), 1e veld
12.30 uur: ASV Arsenal 3 - AFC Zat 2 (051), 1e veld
14.30 uur: AFC Zat 3 - Amstelveen 10 (060), 4e veld
14.30 uur: ASV Arsenal 7 - AFC Zat 4 (062), 3e veld
12.30 uur: ASV Arsenal 9 - AFC Zat 5 (071), 2e veld
15.00 uur: Black Devils - AFC Vet
Junioren
11.00 uur: AFC D1 - Volewijckers D1 (801), 2e veld
12.00 uur: Almere E1 - AFC E1 (901), 1e veld
10.00 uur: AFC E2 - KBV E2 (905), 2e veld
10.00 uur: RKDES E3 - AFC E3 (917), 1e veld
10.00 uur: AFC F1 - TOG F/E (954), 1e veld
10.00 uur: AFC F2 - SC. Sloten F1 (967), 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 12 APRIL
Senioren
14.30 uur: AFC - RVC, hoofdveld
11.30 uur: AFC 2 - Blauw Wit 2, hoofdveld
11.00 uur: Zwal. Vooruit 2 - AFC 3
12.00 uur: DWV 3 - AFC 4
11.00 uur: TOG 2 - AFC 5
12.00 uur: Muiderberg 2 - AFC 6 (212), 1e veld
12.00 uur: Muiderberg 3 - AFC 7 (218), 2e veld
14.30 uur: AFC 8 - RAP 3 (314), 1e veld
14.30 uur: NFC 6 - AFC 9 (321), 3e veld
14.30 uur: AFC 10 - ASV Arsenal 6 (324), 3e veld
12.00 uur: AFC 12 - Vuurtoren 7 (415), 4e veld
14.30 uur: AFC 13 - Buitenveldert 9 (427), 2e veld
Junioren
14.30 uur: Swift A1 - AFC A1 (500), 1e veld
14.30 uur: VDO A1 - AFC A2 (501), 3e veld
14.30 uur: AFC A3 - Rood Wit/A2 (511), 4e veld
12.00 uur: WA B1 - AFC B1 (601), 3e veld
14.30 uur: DWG B2 - AFC B2 (621), 2e veld
10.00 uur: AFC B3 - Voorland B2 (614), 4e veld
11.45 uur: AFC B4 - KBV B3 (625), 2e veld
12.00 uur: Al Achbal B1 - AFC B5 (622), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - DWV C1 (701), 1e veld
10.00 uur: Roda '23 C2 - AFC C2 (722), 3e veld
10.00 uur: DWS C2 - AFC C3 (713), 2e veld
10.00 uur: AFC C4 - KBV C2 (724), 2e veld
14.30 uur: Germaan C2 - AFC C5 (728), 3e veld
PROGRAMMA DONDERDAG 16 APRIL
18.30 uur: SDW - AFC (Bekerwedstrijd)
18.30 uur: Buitenveldert 3 - AFC 6 (212), 2e veld
18.30 uur: AFC 8 - Pancratius 9 (314), 1e veld
18.30 uur: AFC 12 - Pancratius 11 (415), 4e veld
PROGRAMMA ZATERDAG 18 APRIL
Senioren
18.00 uur: AFC - Elinkwijk, hoofdveld
AFC Zat 1 is vrij
AFC Zat 2 is vrij
14.30 uur: Schollevers 5 - AFC Zat 3 (60), 3e veld
AFC Zat 3 is vrij
11.30 uur: WVHEDW 7 - AFC Zat 5 (71), 1e veld
15.00 uur: VOC - AFC Vet
PROGRAMMA MAANDAG 20 APRIL (2e PAASDAG)
Senioren
14.00 uur: UVS - AFC
11.00 uur: DWV 2 - AFC 2
11.30 uur: AFC 3 - Holland 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - Pancratius 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 5 - Zeeburgia 3, 1e veld
14.30 uur: KDO 3 - AFC 6 (212), 1e veld
4