Beleeft mee metAFC... Indonesisch Restaurant „Melati DAGELIJKS GEOPEND RESTAURANT: 17.00 - 22.00 UUR Zo waren er mutaties in het bestuur, waarbij het vertrek van eerste penningmeester Otto va Rijn na 26 jaar niet alleen gedenkwaardig mocht heten, maar tevens het probleem opleverde van de opvolging van een prominente functiona ris als Otto. De oplossing werd gevonden dankzij de bereid heid van Dick van der Klaauw, tot op dat moment voorzitter van de jeugdcommissie, om het werk van Van Rijn over te nemen. Van der Klaauw op zijn beurt kreeg in zijn functie in Marcel Koster een enthousiaste, bekwame opvolger. Hans de Wijs trad af als bestuurslid en ondergetekende mocht het zich tot een eer rekenen te worden gekozen in het bestuurs college als commissaris pers en publiciteit. Briljant idee In de bus tussen Amsterdam en Maastricht op weg naar de traditionele Limburgse oefenwedstrijden in 1985 ventileerde Kees Gehring een briljant idee. Hij immers is de geestelijke vader van wat in de loop van 1986 kon worden gerealiseerd mede dankzij de krachtdadige steun van enkele andere bestuursleden en nu algemeen bekend is geworden als de groep van AFC-vriendelijke bedrijven. Dankzij de nieuwe, brede financiële ruggesteun konden enkele belangrijke pro jecten worden ontwikkeld: de aanstelling van jeugdtrainer Piet Ouderland, de renovatie van het hoofdveld met tribunes en kleedkamers en een compleet nieuwe, kostbare verwar mingsinstallatie. In de herfstvakantie kwam een lang gekoesterde wens tot vervulling: de organisatie van een jeugddriedaagse met ne gentig enthousiaste deelnemertjes! Marcel Koster tekende voor de leiding en de coördinatie en hij is niet de enige, die met veel plezier aan het gebeuren zal terugdenken. Geen 'wegwerpjaar' Belangwekkend in het afgelopen jaar was de totstandko ming van de volledige automatisering van het ledenbestand, waardoor o.a. de inning van de contributies werd vereen voudigd en verbeterd. Wat het verenigingsleven betreft kan worden geconclu deerd, dat in de rustige slotperiode van het jaar aktiviteiten zijn ontwikkeld, die hebben mogen bijdragen tot versterking van de onderlinge band binnen de club. De geslaagde kien- avond en de voorbereidingen voor de sprankelende nieuw jaarsshow met voortrekkers als Nicky Hekster en Jack van Gelder zijn daarvan sprekende voorbeelden. Alles bij elkaar hebben wij met de andere bestuursleden kunnen vaststellen, dat 1986 niet kan worden gekwalifi ceerd als 'wegwerpjaar' integendeel. Er is binnen het bestuur en in de commissies ondanks grote en kleine pro blemen, die zich nu eenmaal altijd aandienen, optimaal en eendrachtig gewerkt en dat is niet in de laatste plaats te danken aan het feit, dat de ereleden altijd bereid zijn ge weest om als klankbord te fungeren en op tijd en plaats waardevolle adviezen te verstrekken, hetgeen met grote dankbaarheid is aanvaard. Verlanglijst Op de lange weg naar oudejaarsavond 1987 maar wat is lang tegenwoordig? zullen zich weer nieuwe wensen en verlangens presenteren. Wat wil het bestuur er naar wij aan nemen alle leden graag zien in onze club? Om te beginnen wat wij elkaar op nieuwjaarsdag al hebben toegewenst: ge zondheid, voorspoed en liefde. Goede resultaten van hoog tot laag. Een fijn, nieuw jeugdkamp met Pasen, waarbij zo mogelijk alle AFC-ertjes een vriendje mogen meebrengen, want één van de grotere zorgen van het bestuur is de terug loop van het aantal jeugdleden, alhoewel deze in onze vere niging ten opzichte van de landelijke teruggang zich in gunstige zin onderscheidt. Daarom zal op het gebied van de jeugd een goed en inventief beleid noodzakelijk zijn. Tenslotte enthousiasme, samenwerking en een positieve in stelling, waar wij ook werken en functioneren binnen de AFC. Tot zover de verlanglijst van het bestuur. Het leek ons zo goed. En genoeg. Goed Genoeg dus! GERARD TREBERT Reserveringen gewenst. PASTOORSTRAAT 2 - NAARDEN-VESTING - TEL. 02159 - 4 75 49

Schakels (clubbladen) | 1987 | | pagina 5