Spelregelkwis: 1 2 Robert Gehring en Schilo van Loggem 10 punten 3 4 5 Gregor Moser en Daari de Nobel en Eron Polak 9 punten Zaalvoetbal C/D Junioren: 1 Mexico =(Remco Verbruggen, Arie Knoppers, Jeroen Janse 2 België (Inti Ringe, Elja Rengers, Pascal Xenakis) 3 Brazilië 4 Rusland 5 Argentinië 6 Engeland 7 Uruguay 8 W-Duitsland E/F Junioren: 1 Spanje =(Orlando Coutinho, Brian v. Gelder, Feike Hem- minga) 2 Frankrijk (Mike Cheung, Maarten v. Ettekoven, Sander Haagsma) 3 Denemarken 4 Italië IJshockey-Voetbal toernooi: C/D Junioren: 1 Liverpool (Abel Dutilh, Jacco Goossens, Morgan Schreurs) (Johan Kroet, Onno Snepvangers) E/F Junioren: 1 Verona (Raymond Pekel, Rogier Ruis, Patrick van Buël) (Mike Cheung, Maarten van Ettekoven) En zo dacht de jeugd er over Beste jeugdcommissie. De herfstdriedaagse was ontzettend leuk. Daarvoor wil ik u hartelijk bedanken. Het allerleukste vond ik het zaalvoetbal, omdat ik twee doelpunten heb gemaakt en heb gewonnen. Wij waren Mexico. En trainers, hartstikke bedankt voor het helpen op de herstdriedaagse. Hartstikke bedankt moeders voor het eten. Beste groeten van Inti Ringe (C5) Hartstikke gaaf Hierbij wil ik graag ieder een bedanken voor deze fijne dagen. Ik vond het hartstike gaaf, al die dingen, en ik hoop dat jullie het volgend jaar ook doen want de andre jongens vonden het ook leuk, zover ik weet. a.f.c. is okay! en alle boys van de E3 Dennis Judkins Lekkere patat Ik had de eerste dag gewonnen, en ik vond het heel leuk. De laatste dag hadden we weer gewonnen met zaalvoetbal.. En de patat was ook heel lekker. Ik vond het jammer dat het afgelopen was. Ik moest wel heel vroeg op iedere mor gen. Maarten van Ettekoven (F2) Bedankt AFC! Wat heb ik genoten van de herfst driedaagse bij AFC. 's-Morgens om 10 uur begon het feest al. Leuk waren de trainings-onderdelen, zoals leren koppen, doelschieten, leren overspelen, de estafette en natuurlijk de partijtjes die wij onderling mochten spelen. Ook de spelregel-quiz en het zaal-voetbal vond ik leuk. Wat een verrassing dat Marco van Basten en Johnny van 't Schip ook nog kwamen en dat wij vragen mochten stellen. Ik hoop dat er in de Kerstvakantie ook weer iets voor ons georganiseerd wordt. Bedankt AFC. Feike Flemminga (E3) Verrassing Hartstikke leuk was het. Wij hebben lekker gevoetbald, gegeten, getraind enz. Wedstrijden gedaan. Zaalvoetbal vond ik het leukst. En dat Marco van Barten kwam en John van het Schip dat was een verrassing! We kregen op de laatste dag toen we weg gingen nog een kaart van Marco en John, stickers en een kassette-bandje waar ik in bed heerlijk naar heb liggen luisteren. Krijgen we ook een kerst drie-daagse?? Van Ewout Stradmeijer (E3) Volgend jaar weer? Dinsdagmorgen toen wij op AFC kwamen kregen we een te gek T-shirt. Daarna kregen we de dagindeling te horen. Toen we de dagindeling wisten gingen we trainen. Na het eten gingen we video kijken. Na het kijken gingen we een toernooi spelen. Woensdagmorgen gingen we het zelfde doen als dinsdagmorgen, behalve de training, was anders, 's Middags was er een quiz en een voetbalcircuit. Donderdagmorgen was er eerst voor de F en E en daarna voor de D en C een zaalvoetbaltoernooi. Toen D en C klaar waren kwamen er 2 spelers van het Nederlands Elftal, het waren Johnny van 't Schip en Marco van Basten. We moch ten vragen aan hen stellen, 's Middags mochten we penal ties en shoot-outs nemen. De beste drie van alle leeftijden mochten penalties nemen op Tino v.d. Schaar. Ik vond het heel leuk en hoop dat er volgend jaar weer een 3-daagse is. Dennis Pekel (C4) Moe maar voldaan Ik ben zeer blij dat ik aan dit kamp heb meegedaan. En wil ik langs deze weg iedereen bedanken die dit kamp voor ons mogelijk heeft gemaakt. Ik hoop dat dit zeker nog eens herhaald zal worden. Voor de kinderen die niet geweest zijn zal ik het kort vertellen wat we gedaan hebben: Dinsdag 1e dag: kwamen we allemaal bij elkaar en werd er van alles verteld. Daarna kregen we allemaal een shirt. Toen was het hand trainen en werd ons veel techniek bij gebracht. Nadat we wat gegeten en gedronken hadden, gingen we video kijken en daarna toernooi. Woensdag 2e dat: was iedereen er weer om 10 uur precies. De hele dag hebben we getraind met koppen, op een bord met gaten schieten en nog veel meer. Ik kan het niet genoeg zeggen, maar het was fantastisch alles ook het eten en drin ken. Donderdag 3e dag: net als de vorige dagen was iedereen weer om 10 uur precies en begon. Het voetbalfestijn weer. we speelden een zaalvoetbaltoernooi en kwamen daar Mar co van Basten en Jhonny van het schip, we moeten Marco van Basten vragen stellen en gingen we met de Ajaxieden op de foto. Na het eten (wat zeer goed was verzorgd door verscheinde moeders) daarna gingen we strijden om de penalty blokaal en deden we shot out. Daarna was het weer video kijken naar ons zelf. Op Tino v.d. Schaar mocht ook nog penal- tys genomen worden door jongens die gewonnen hadden met de penaltyblokaal. Die het hier het beste deed was de winnaar. Toen kwam de prijsuitreiking en kreeg iedereen 6

Schakels (clubbladen) | 1986 | | pagina 6