Rody Spaan Yvo Ruis Karei Citroen Jurriën v. Heyningen Dennis Judkins Daniël Koster Ewoud Stradmeijei Feike Hemminga Mare Jacobs Patrick v. Buël Chi Jenn Cheung Daniël Meijer F-Junioren (13) Michael Koomen Bob Gehring Jeroen Meenes Gilbert Ruis Takeshi Sowa Maarten van Ettekoven Maas de Hoog Ruud Vermeer Ruben de Vries Laurens Moser Edwin de Hartog Sander Haagsma Avi v. Wijngaarden Medewerkers Algemeen: Coördinatie: Spelleiders: Marcel Koster (Jeugdcie) Gerard Trebert - binnenprogramma (Pers en Publiciteitscommissie) Jan Verhagen - spelonderdelen Patrick Bakker Hannibal Boskamp Jeroen Boskamp Arjan Coorengel Bart-Jan v.d. Jagt Uitslagen Voetbalcircuit: C-Junioren: Eddy Kneefel Errol Coutinho Dennis Kostman D-Junioren: Rogier den Dekker Leen Engelsman Johan Kroet E-Junioren: Orlando Coutinho Floris Christoffels Oscar Meyer F-Junioren: Bob Gehring Afi Wijngaarden Jeroen Meeues 741 punten 703 691 701 676 664 635 631 630 557 502 485 Penalties: C-Junioren: D-Junioren: E-Junioren: F-Junioren: Patrick Landsaat Yuri Marcus en Michael Hofstee Dennis Judkins Afi Wijngaarden Marcel v.d. Meent Ronald v.d. Meent Hans Molenvelt Erwin Smit Radiokamer en Technische zaken: Arnold Bos Verzorging lunch en pauzes: Sylvia Gehring (contactvrouwe) Marja van Gelder Gasja Mindlin Irene Reddering Lenneke v.d. Valk Catering: Rina en Cor Roelofs, geassisteerd door Lars en Milo Boering Kleedkamers en diversen: Leo Barten Speciale medewerkers: Marco v. Basten, Jack van Gelder Tino v.d. Schaar Johnny v. 't Schip Bep Thomas Fotograaf: Jan Otsen Schakel: Jan Steensma Cruyff Sports - Eurofashions - T-shirts 7 Up Vrumona B.V. - Cassettes Alle AFC-vriendelijke bedrijven Hiensch Engineering B.V. Olivetti Nederland B.V. V.A.B. Amsterdam-Ford Cruyff Sports Datex Patron Northern Telecom Data Systems Wisa Interleasing Aantal deelnemers: 5

Schakels (clubbladen) | 1986 | | pagina 5