de algemene ledenvergadering bijeen geroepen, eveneens op donderdag 26 juni 1986. Aanvang: 20.30 uur in de Sociëteit der vereniging. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Deze commissie bestaat thans uit de heren R. van Dijk, R. Böhne en W. Amesz. Allen stellen zich herkies baar. 1Opening voor de voorzitter. 2. Huldiging der kampioenen, t.w. AFC Zaterdag 1, Junioren D2 en Zaalvoetbal B2. 3. Ingekomen stukken. 4. Notulen algemene ledenvergadering van 25 juni 1985. Deze notulen liggen vanaf 25 juni 1986 ter inzage in de bestuurskamer. 5. Bestuursmededelingen. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren D.L. v.d. Klaauw, W. van Alem, J. Benoni, A. Gallenkamp, C.G. Jochems, R. v.d. Ruit, H. van Zweden. De heer D. v.d. Klaauw is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de heer M.L. Koster te benoemen tot voorzit ter van deze commissie. Daarnaast stelt het bestuur voor deze commissie uit te breiden met de heer H. Pluymers. De overige leden stellen zich herkiesbaar. 16. Verkiezing Veteranencommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren J. Pluym, A. Reddering en P. Meijer. Allen stellen zich herkies baar. 6. Jaarverslag 1e secretaris. 7. Jaarverslag 1e penningmeester. Dit verslag ligt vanaf 24 juni 1986 ter inzage in de bestuurskamer. 8. Verslag kascommissie. 9. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter - R. Akkerman secretaris - Joh. de Bie penningmeester - H.O. van Rijn vice-voorzitter - K. Gehring 2e secretaris - G.A. van Caspel 2e penningmeester - J.L. Slaap commissaris materiaal - S. van Gelder commissaris jeugdzaken - D. v.d. Klaauw commissaris - M.L. Koster commissaris - H. de Wijs 17. Verkiezing Zaalvoetbalcommissie. Deze commissie bestaat uit de heren B. Witteveen, W. Amesz, D. Oostra en H. Coorengel (jeugd). Allen stel len zich herkiesbaar. 18. Verkiezing Kascommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren G.W. En- del, J. Mulder, P. Roosenschoon en als plaatsvervan gende leden de heren O.J. v.d. Heul en F. Haubrich. De heer G.W. Endel is aan de beurt om af te treden. 19. Verkiezing Commissie Pers Publiciteit. Deze commissie bestaat uit de heren G. Trebert, A. Ri mini, A.J. Bos en J.Th. Steensma met als voorzitter K. Gehring als afgevaardigde van het bestuur. In het nieuwe verenigingsjaar zal de heer G. Trebert als voor zitter van deze commissie optreden. De zitting heb bende leden stellen zich herkiesbaar. Daarnaast stelt het bestuur voor deze commissie uit te breiden met de heren J. van Gelder en H. Steinvoorte. De heren H.O. van Rijn en H. de Wijs stellen zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de heer G. Trebert te benoemen tot commissaris Pers Publiciteit. De heer D. v.d. Klaauw zal de functie van 1e penning meester en de heer ML. Koster de functie van de com missaris jeugdzaken gaan vervullen. De overige leden zijn herkiesbaar. 10. Vaststelling contributies en begroting 1986/1987. Het bestuur stelt voor de contributies ongewijzigd te la ten. 11Verkiezing Technische Commissie. Het bestuur stelt voor deze nieuwe commissie als volgt te formeren: de heren K. Gehring, S. van Gelder, M.L. Koster, met als adviseurs R. Peters en P. Ouderland. 12. Verkiezing Elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de heren S. van Gel der, K. Baarschers en H. van der Jagt. Allen stellen zich herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Deze commissie bestaat thans uit de heren H.A. de Wijs, B. Knoppers, W.F. de Boer, A.O. van Raalte. De heer H. de Wijs stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heer B. Knoppers. De overi ge leden zijn herkiesbaar. 20. Verkiezing Feestcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren P.B. Koster, A.J. Disselkoen en J. Otsen. Allen stellen zich herkiesbaar. 21. Verkiezing Enquêtecommissie. Deze commissie wordt waargenomen door het bestuur. 22. Verkiezing Totocommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren P. Roosen schoon, N.S. Hekster en G.C.J. Kiemeney. Allen stel len zich herkiesbaar. 23. Rondvraag. 24. Sluiting door de voorzitter. Eventuele tegencandidaten kunnen tot uiterlijk 21 juni a.s. worden gesteld aan het adres van de secretaris, Joh. de Bie, Max Havelaarlaan 359, 1183 LW Amstelveen. R AKKERMAN - VOORZITTER JOH. DE BIE - SECRETARIS AFC SCHAKEL De eerstvolgende uitgave van de AFC Schakel zal verschij nen in de week van 11 t/m 15 augustus 1986. 3

Schakels (clubbladen) | 1986 | | pagina 5