PROFICIAT A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN BESTUURSMEDEDELINGEN Jaardiner Tafelpraeses Henne Boskamp schaamt zich. En ten over staan van de aanzittenden wil hij hier de reden daarvan uit eenzetten. In zijn slotwoordje heeft hij een groot verzuim be gaan. Hij heeft namelijk de man, die hij als de super praeses tabulae beschouwt, vergeten te danken voor al het werk dat hij heeft verricht. De grote administratieve rompslomp, die de organisatie van een dergelijke bijeenkomst met zich brengt, is door Arnold Bos op voorbeeldige wijze afgewerkt. Dat zoiets enige da gen werk vergt is nu eenmaal zo. Henne dankt Arnold langs deze weg alsnog. Ber In deze Schakel treft u o.a. aan een stuk van Ber Stolk. U herinnert zich hem nog, Pickelaar beschreef hem uitvoerig in de december Schakel. Ber vervult aldus de door hem ge dane belofte. Voor de geïnteresseerde volgt hier zijn adres: B.D. Stork, 6 Gatcombe Lane, Gladstone 4680, Australia. Pech Tijdens een trainingsavond van onze honkballende makkers werd een materiaaltas gestolen. Als men bedenkt dat er bij voorbeeld tien knuppels van f 150,— per stuk inzaten, komt men makkelijk op een schade van f 2500,— die niet door verzekering is gedekt. Mag het voor een keertje? Het post bank nummer van de penningmeester van ABC is 4510867. De Spartaan Wij herinneren ons de bar slechte wedstrijd tegen de rood- broeken uit West. Maar na afloop vond er iets beters plaats. Dick Knol, indertijd voorzitter van De Spartaan, sprak onze Jan van Dijk, die zijn afscheid intern hield, nog eens hartelijk toe en overhandigde hem een fles whisky. Jan dankte Dick hartelijk. André J.l. dinsdag onderging André Brokmann de hartoperatie, waar hij zo lang met grote spanning naar heeft uitgekeken. Wij wensen hem en Wil het allerbeste. Chris Schroder had een mooie opmerking tegen Nobelprijs winnaars Karei Prior en Hans de Bie: "Ach, ieder nieuw bestuur maakt wel eens fouten!". Vertelde over een stunt van Karei in de eind veertiger jaren toen zij samen in AFC 5 speelden. De heren moesten op het kleine derde veld spelen. Op het hoofdterrein zou terzelfder tijd het eerste aantreden tegen Zeeburgia. Normaal zouden de spelers van het vijfde vóór- of achterlangs de overdekte tribune naar het bijterrein zijn gelopen. Op initiatief van Karei liepen zij evenwel in gestrekte pas het hoofdveld op, brachten keurig in gelid hun groet naar over dekte en onoverdekte tribune en gingen daarna diagonaal in de richting van het derde veld. Chris: "Ik hoor nog de kre ten van verbijstering op de overdekte. Je zag ze denken 'met wat voor zooitje ongeregeld gaat het eerste vanmiddag voetballen!' Een paar weken terug bezochten we met een delegatie van de Zilveren Ploeg Tim van der Ven. Hij werd die dag zeventig. Vandaar. Tim verheugt zich al weer jaren in een goede gezondheid en werkt ook nog af en toe. Men kan hem dan meestal zien en horen achter de vleugel van de Kegelaire. 'Nog vele jaren' hebben wij hem toegezongen. LEDENLIJST Adreswijzigingen E. van den Vegte, Willemsparkweg 212 hs, 1071 HX Amsterdam, tel. 71 15 00 H.J. Boskamp jr., Bonistraat 2 hs, 1094 SJ Amsterdam W. Husers, Victorieplein 1", 1079 KK Amsterdam, tel. 44 25 78 R.L.P. Ritz, Utrechtsedwarsstraat 71,1017 WD Amsterdam, tel. 22 24 01 RECTIFICATIE BETREFFENDE AFGELASTINGEN 1e elftal Hoofdklasse A 2e t/m 5e elftal West I Overige senioren en junioren afdeling Amsterdam WEDSTRIJDBAL AFC - RCH De bal voor deze wedstrijd is aangeboden door ons lid Cees den Braven. Namens AFC heel hartelijk dank. Dit voetballoze tijdperk noopt rnij enkele maanden terug te grijpen op de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. De mannen die 25 jaar of langer lid van onze goede club zijn. De gefotografeerden zijn bekend. We hopen een vol gend maal te kunnen rapporteren over actuelere gebeurte nissen. 2

Schakels (clubbladen) | 1986 | | pagina 2